Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Mila

W czasie sexu dosłownie wypływa ze mnie woda wszystko jest mokre ja partner łóżko kto tak ma???

Polecane posty

Dnia 30.05.2019 o 10:47, Zimna Zośka napisał:

Mnie też nie, ale o ile wiem, to jedne kobiety mają ten squirt a inne nie, i to się chyba nie wiąże z temperamentem.

raczej nie. Niektóre nie wiem jakby się starały nie będą miały tego - inne potrafią to zrobić praktycznie intuicyjnie a jeszcze inne mogą się nauczyć poprzez grę mięśni .... No ale jeśli kobieta tego w żaden sposób nie umie zrobić żaden problem. Najważniejsze jest aby przeżyła orgazm bo o to przecież chodzi, nie musi być ze squirtem. Natomiast jeśli facet lubi pissing w jego kierunku zawsze może na niego po prostu nasiusiać ... chociaż wielu będzie mówiło, że to nie to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z fizjologiccznego punktu widzenia kobieta nie jest w stanie oddac moczu podczas takiego orgazmu, podobnie jak i mezczyzna. Probowaliscie Panowie znawcy zrobic siku podczas wytrysku lub tuz po ??? Powodzenia.

Taki orgazm to Gral sposrod tego co kobieta moze zaznac, do tego moze to trwac i trwac- czego wam bardzo zazdroszcze...  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna miała coś takiego co jakiś czas.raz to miała a raz nie.nigdy nie było wiadomo kiedy to si3 wydarzy.

Po raz pierwszy obydwoje byliśmy zaskoczeni tym co się stało.

Raz strzeliła jak na mnie siedziała myślałem że się utopie. 

Aktualna partnerka dwa razy miała jakąś namiastkę czegoś takiego ale na wspomnienie tamtych sqirtów aż mi staje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu na kafeterii panuje takie chamstwo wobec kobiet i czemu admin nic zTym nie robi ?

 Ogólnie uważam że jest to bardzo podniecające jak kobieta jest bardzo mokra 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×