Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Instamaniaczka

Jakie InstaMamy obserwujecie??

Polecane posty

Gość Instamaniaczka

Jakie ImstsMamy obserwujecie ns Instagramie i dlaczego akurat te profile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jutubeka

Ja obserwuje _mommy.m ma ciekawe stylowki, chętnie dzieli sie fajnymi rabatami na różne rzeczy, i druga pozytywna mama lili.antoniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Nie obserwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Żadne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

żadnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

zadne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jprdloe

Żadnych nie obserwujecie z zazdrosci haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja też mommy.m taka sympatyczna dziewczyna i czasem zaglądam na mamę Frania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iopol

Jedyne co obserwują to mamaginekolog by jej dupe obsmarować!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juheszka

Sympatyczna bo za pochwaleniem sie dla Was kodami promocyjnymi dostaje zadarmo szmatki od internetowych butikow i darmowe kosmetyki z hellobody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość jprdloe napisał:

Żadnych nie obserwujecie z zazdrosci haha.

a czego zazdroscic niby? teraz co druga aktorka,celebrytka, szafiarka , przecietna Kowalska rodzac dziecko  zasypuje wszystkie portale spolecznosciowe fociami bobaska albo zaraz jest ekspertką od macierzynstwa i ma bloga ( czytałam kilka i w kazdym te same brednie: relacja z ciazy, ekscytujaca relacja z porodu ze wszystkimi funny szczegolami,  przezywanie kazdej kupki, pozniej dyskusje o karmieniu cycusiem, klotnie o to jak dlugo i jakie to cudowne skutki daje.Rozszerzanie menu,gdzie autorka bloga zwykle zżyna jakies wytyczne z internetu i pisze jak to Ptysiowi marcheweczka pieknie poszla... i takie mulenie dla chętnych od ktorych slabo sie robi).Same ekspertki.

Instagram.. matka zamiast zajac sie dzieckiem stylizuje, robi fotki i wystawia relacje co chwila. Wiekszosc nie ma nic do przekazania i tylko ciuchy i lans im w głowie.

Nie mam instagrama, fb, nie udzielam sie i nie sledze. Staram sie zyc w normalnej rzeczywistosci,a nie patrzeć na wycinki z niby idealnego zycia ludzi w internecie. Dlaczego nikt nie pokaze nieprzespanej nocy z wyjacym dzieckiem ,ktore ma kolke i matke ktora probuje karmić piersią,uspokoić dziecko obolala chwile po porodzie? to jest prawdziwy obraz macierzynstwa ,a nie słodkie bobo w firmowym ciuszku i fit matka z kaloryferem 3 tyg po porodzie.

Zaraz pewnie powiesz,ze hejtuje, zazdroszcze i td. Mow. Ale niestety taka jest prawda, kto chce udawac zycie to instagrama zalozy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulamamafranka

A co w tym złego? Ma co pokazać wiec firmy  ją wybierają do reklamowania ich ciuchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość juheszka napisał:

Sympatyczna bo za pochwaleniem sie dla Was kodami promocyjnymi dostaje zadarmo szmatki od internetowych butikow i darmowe kosmetyki z hellobody.

Niech dostaje i co z tego?Ja nie korzystam z tych rabatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agosc

Do goscia wyzej: nie wszystkie matki insta mają wyprane mózgi przez macierzysnstwo. Prawdziwe macierzynstwo obrazuje wlasnie lili.antoniak bardzo lubie jej filmiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudlowa

Ja bym tak nie mogla pokazywac prawie calego swojego zycia udestepniac kazde zdjecia dzieci tak jak ta _mommy.m za paczki szmatek i rzeczy dla dzieci:/ ma meza prezesa wiec stac ją na takie rzeczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość agosc napisał:

Do goscia wyzej: nie wszystkie matki insta mają wyprane mózgi przez macierzysnstwo. Prawdziwe macierzynstwo obrazuje wlasnie lili.antoniak bardzo lubie jej filmiki.

malo tego prawdziwego macierzynstwa dookola? :D moze ktos to lubi, ja nie rozumiem takiego ekshibicjonizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Gość gosc napisał:

a czego zazdroscic niby? teraz co druga aktorka,celebrytka, szafiarka , przecietna Kowalska rodzac dziecko  zasypuje wszystkie portale spolecznosciowe fociami bobaska albo zaraz jest ekspertką od macierzynstwa i ma bloga ( czytałam kilka i w kazdym te same brednie: relacja z ciazy, ekscytujaca relacja z porodu ze wszystkimi funny szczegolami,  przezywanie kazdej kupki, pozniej dyskusje o karmieniu cycusiem, klotnie o to jak dlugo i jakie to cudowne skutki daje.Rozszerzanie menu,gdzie autorka bloga zwykle zżyna jakies wytyczne z internetu i pisze jak to Ptysiowi marcheweczka pieknie poszla... i takie mulenie dla chętnych od ktorych slabo sie robi).Same ekspertki.

Instagram.. matka zamiast zajac sie dzieckiem stylizuje, robi fotki i wystawia relacje co chwila. Wiekszosc nie ma nic do przekazania i tylko ciuchy i lans im w głowie.

Nie mam instagrama, fb, nie udzielam sie i nie sledze. Staram sie zyc w normalnej rzeczywistosci,a nie patrzeć na wycinki z niby idealnego zycia ludzi w internecie. Dlaczego nikt nie pokaze nieprzespanej nocy z wyjacym dzieckiem ,ktore ma kolke i matke ktora probuje karmić piersią,uspokoić dziecko obolala chwile po porodzie? to jest prawdziwy obraz macierzynstwa ,a nie słodkie bobo w firmowym ciuszku i fit matka z kaloryferem 3 tyg po porodzie.

Zaraz pewnie powiesz,ze hejtuje, zazdroszcze i td. Mow. Ale niestety taka jest prawda, kto chce udawac zycie to instagrama zalozy 😄

A więc o to chodzi z tymi instamamami bo się zastanawiałam.Wiec ja jeśli coś zobaczę czy usłyszę ale nie kojarzę z konkretnymi osobami, bardziej ogólnie.Faktycznie jak coś jest to superlatywy, też mile. Ale całość naprawdę już nie jest tak milutka. Super się wspomina,wiem po moich dzieciach,jedno już niemal dorosłe.Ale kiedy byli mali cierpliwość siadala😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bejsj

Żadne. Wszystkie są pierdohlniete i pewnie gdyby się tak dobrze nie maskowały oszustki jedne to by skończyły jak ta słynna insta mamuśka której potem bachora chcieli odebrać, która się głodziła w ciazy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie obserwuję, bo nie popieram wrzucania do internetu zdjęć i filmów swoich dzieci. A niektóre instamadki są naprawdę j.e.b.n.i.e.t.e, robią sobie zdjęcia z wystrojoną córeczką, jak z jakąś słodką małpką, która ma tylko nabić wyświetleń. To jest zarabianie na dzieciach. Ciekawe czy za 20 lat, gdy dzieciaki dorosną będzie wysyp pozwów za upublicznianie wizerunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Krystynoniedenerwujmatki 

Jest extra, iteligentna dziewucha, polecam w wyroznionych materiał Indokrynacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Just Tyna mrsjustynasidor

Obserwuje Just Tyna - Jest bardzo pozytywna 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×