Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bezradna

Facet milczy

Polecane posty

Gość Bezradna

Potrzebuje rady albo kopa w tyłek. Spotykalam sie z facetem jakies 2 mies,byla między nami duza chemia więc seks tez byl. Twierdził,ze mu zalezy. Ostatnio powiedział,ze nie podoba mu sie to,ze za każdym razem naciskam na spotkanie i ze lubi czasem pobyc sam. Ja napisalam,ze poczulam sie glupio bo wyszlo ze prosze go o spotkania codziennie a wcale tak nie było. Po tym on przestał sie odzywac...ja zrobilam glupote i napisalam kilka glupich sms(żałuję ich bardzo). Teraz mija 3 dzien,a on nadal milczy...co teraz?  Zalezy mi na tej znsjomosci,bylo nam dobrze ze soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Teraz to już duuupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezradna

Nie mam juz szans? Przyznanie sie do winy tez nie pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerze

Nie wiem😦

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezradna

Napisałam mu dzisiaj ze zrozumiałam swoj bład...czy cos jeszcze moge zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokos

Weź sie juz nie ponizaj.

Widocznie NIE  chce i tyle. Nic nie poradzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moj nie odzywa sie do mnie juz prawie miesiac zablokawal mnie w tel nie chce mnie znac.Nic mu nie zrobilam nie kocha mnie a mowil ci inneg.Mam disc z tego wszystkiego zamlamalam sie mam czarne mysli cierpię strasznie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie pomoże bo jesteś kobieta bluszczem i on ma Cie dość. Zreszta widac ze nic nie czuje, bo mecza go czeste spotkania, dla niego to tylko seks a seks mzos mieć z inna. Pewnie gora po 2 tygodniach rozlozylas nogi? Faceci zwykle nie szanują takich kobiet, nawet podświadomie i zakwalifikowuja je jako zapchajdziury. Tak to się często kończy gdy kobieta myśli ci...a zamiast mózgiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Moj nie odzywa sie do mnie juz prawie miesiac zablokawal mnie w tel nie chce mnie znac.Nic mu nie zrobilam nie kocha mnie a mowil ci inneg.Mam disc z tego wszystkiego zamlamalam sie mam czarne mysli cierpię strasznie 

Pewnie szybko poszliscie do łóżka? Zapewne mówił ze kocha zebys mu dala. Faceci często kłamią ze kochają, przychodzi im to bardzo łatwo. Kiedy się nauczycie ze liczą sie CZYNY a nie słowa? Naiwne jesteście 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Pewnie szybko poszliscie do łóżka? Zapewne mówił ze kocha zebys mu dala. Faceci często kłamią ze kochają, przychodzi im to bardzo łatwo. Kiedy się nauczycie ze liczą sie CZYNY a nie słowa? Naiwne jesteście 

Jakie to seksistowskie. Ona "dała" a on wpadł w zastawioną pułapkę? No chyba nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
30 minut temu, Gość Ggg napisał:

Jakie to seksistowskie. Ona "dała" a on wpadł w zastawioną pułapkę? No chyba nie.

Nie chodzi o to kto ,,dal". Można uznać zd oboje ,,dali". Nie zmienia to faktu ze faceci takich kobiet nie szanują i zwykle maja je tylko do łóżka, tak zawsze bylo, jest i bedzie. Madra kobieta poczeka z seksem aż upewni się co to uczuć faceta (no chyba ze jej tez chodzi tylko o przygodę). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezradna
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Moj nie odzywa sie do mnie juz prawie miesiac zablokawal mnie w tel nie chce mnie znac.Nic mu nie zrobilam nie kocha mnie a mowil ci inneg.Mam disc z tego wszystkiego zamlamalam sie mam czarne mysli cierpię strasznie 

Wolałbym tak niz tak jak jest teraz...moj mnie nie zablokowal,a przynajmniej wtedy bym wiedziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Bezradna napisał:

Wolałbym tak niz tak jak jest teraz...moj mnie nie zablokowal,a przynajmniej wtedy bym wiedziala

Nie zablokował bo trzyma Cie jako kolo zapasowe, liczy ze mu się na cos przydasz (do seksu) jak nie będzie miał innych opcji. Chcesz robić za pogotowie seksualne? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Nie zablokował bo trzyma Cie jako kolo zapasowe, liczy ze mu się na cos przydasz (do seksu) jak nie będzie miał innych opcji. Chcesz robić za pogotowie seksualne? 

one już są nim tym pogotowie dlatego facet je olewa bo ma kilka na boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×