Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiekowy

Poznam kobiete z depresją która tak jak ja też ma nieraz ochote się zabić

Polecane posty

Gość Gość
Dnia 1.06.2019 o 08:33, Gość wiekowy napisał:

chętnie pogadam i wymienie się filozofią życia

A po co ty takich  ludzi szukasz?? Chcesz ich namówiç lub pomóc w samobójstwie?? To jest karalne. Były takie głośne sprawy gdzie przez net jakiś śmieć przestępca wykorzystywał ludzką słabość, depresję udawając życzliwość. A potem nakłaniał ich do samobója.

Tu na forum nie ma ludzi takich  by szczerze z fobrej woli chcieli komuś pomóc , więc ...alaj stąd szumowino szukajaca zagubionych ludzi.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostryga
9 godzin temu, Gość Gość napisał:

A po co ty takich  ludzi szukasz?? Chcesz ich namówiç lub pomóc w samobójstwie?? To jest karalne. Były takie głośne sprawy gdzie przez net jakiś śmieć przestępca wykorzystywał ludzką słabość, depresję udawając życzliwość. A potem nakłaniał ich do samobója.

Tu na forum nie ma ludzi takich  by szczerze z fobrej woli chcieli komuś pomóc , więc ...alaj stąd szumowino szukajaca zagubionych ludzi.

 

czy masz jakieś problemy psychiczne? Wypisujesz jakieś zmyślone teorie z du'py wzięte które nie mają nic wspólnego z niczym w tym wątku. Masz ewidentnie poważną usterke lub nie ciekawe doświadczenia które dopisujesz z niewiadomego powodu. Może napisz co ci ktoś zrobił i da się to zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merkaba

jest foróm  dla samobujców   przyjaciele  org  jezeli jestescie ateistami to tam pasujecie  bo tam sa sami ateisc ioprucz mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 4.06.2019 o 06:24, Gość ostryga napisał:

czy masz jakieś problemy psychiczne? Wypisujesz jakieś zmyślone teorie z du'py wzięte które nie mają nic wspólnego z niczym w tym wątku. Masz ewidentnie poważną usterke lub nie ciekawe doświadczenia które dopisujesz z niewiadomego powodu. Może napisz co ci ktoś zrobił i da się to zrozumieć.

Ty naiwna jesteś. Oj dziewczynko, dziewczynko

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiekowy

dziś mnie znowu bierze ta ochota, na hooj mi to wszystko, mam dosyć - nie chce już nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
5 godzin temu, Gość wiekowy napisał:

dziś mnie znowu bierze ta ochota, na hooj mi to wszystko, mam dosyć - nie chce już nic

Ja chętnie porozmawiam. Czuje podobnie już od  kilku lat tylko przebłyski sensu mnie trzymają przy zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moderator

Ludzie podrzeganie do smierci

JEST KARALNE!!!!!

Mozna Was namierzyc

To nie sa zarty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
54 minuty temu, Gość Moderator napisał:

Ludzie podrzeganie do smierci

JEST KARALNE!!!!!

Mozna Was namierzyc

To nie sa zarty

Gdzie dokładnie widzisz podżeganie?🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiekowy
16 godzin temu, Gość Sylwia napisał:

Ja chętnie porozmawiam. Czuje podobnie już od  kilku lat tylko przebłyski sensu mnie trzymają przy zyciu

Podaj kontakt to porozmawiamy, może dojdziemy jakoś do powodów aby się tak nie czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×