Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xxxx

Jestem na zwolnieniu on mi kaze sprzatac

Polecane posty

Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

A iwdzisz sens kształcenia inżyniera budownictwa, który zamiast budować zostanie np. prostytutką?

A widzisz sens kształcenia baby, która mimo tego pozostanie idio/tka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

A widzisz sens kształcenia baby, która mimo tego pozostanie idio/tka?

Oiszesz o swojej żonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

A widzisz sens kształcenia baby, która mimo tego pozostanie idio/tka?

Piszesz o swojej wyimaginowanej żonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Nigdy nie trzeba, wystarczy, że ktoś stwierdzi, że mu nudno w łóżku, albo w życiu. Serio, ludzie nie są tacy dobrzy, na jakich usiłujesz ich kreować, że niby sytuacja "zmusza", zwykle wystarczy okazja. 

Na pewno ktoś, kto nie ma w domu dobrego seksu ma prawo stwierdzić, że mu nudno w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Piszesz o swojej wyimaginowanej żonie?

Nie, o prawdziwej tobie.😣.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

Na pewno ktoś, kto nie ma w domu dobrego seksu ma prawo stwierdzić, że mu nudno w łóżku.

No, tylko powodem wtedy jest brak zgody na gang bang, a nie brak seksu sam w sobie. A już bardziej poważnie, można się rypać i co 3 godziny, ale wystarczy, że jednej ze stron zamarzy się zmacanie większych cycków, albo haftowanie od penisa w gardle i już jest nudno. Albo w ogóle sam fakt, że te cycki będą obce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sorry Res
35 minut temu, Rescator555 napisał:

Prawdę mówiąc to używam określenia "potrzebować  od kobiety". Ale jeśli chcesz... Gwałt? Nie, raczej rogi do sufitu. Jeśli chcesz nazwać to obowiązkiem to twoja sprawa.

 

Zapomniałeś jeszcze napisać o opryszcze na fiutku czy co ty tam lubisz najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Rescator555 napisał:

Nie, o prawdziwej tobie.😣.

Wiesz Res, ja w przeciwieństwie do twojej urojonej żony, pracuje w zawodzie, w którym się wykształciłam i płacę niemałe podatki. Całą swoją edukację spłaciłam już z nawiązką. Więc bulgosz sobie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
8 minut temu, Gość Sorry Res napisał:

Zapomniałeś jeszcze napisać o opryszcze na fiutku czy co ty tam lubisz najbardziej.

No to ty napisz, co tam lubisz 😣.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Wiesz Res, ja w przeciwieństwie do twojej urojonej żony, pracuje w zawodzie, w którym się wykształciłam i płacę niemałe podatki. Całą swoją edukację spłaciłam już z nawiązką. Więc bulgosz sobie dalej.

A to mnie kupę obchodzi 😛. Jak i inne twoje zmyślenia.😛😛😛😛😛😛😛😛😛😛😛. Jeśli mnie w ogóle coś interesuje w związku z tobą, to głupotą, która tu pokazujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Rescator555 napisał:

A to mnie kupę obchodzi 😛. Jak i inne twoje zmyślenia.😛😛😛😛😛😛😛😛😛😛😛. Jeśli mnie w ogóle coś interesuje w związku z tobą, to głupotą, która tu pokazujesz.

Chwileczkę, ale co ona niby pisze głupiego? Czy w takim razie Twoja żona jest po zawodówce i pracuje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Chwileczkę, ale co ona niby pisze głupiego? Czy w takim razie Twoja żona jest po zawodówce i pracuje? 

Na początek to, że nie rozróżnia znaczenia zaimków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

res nie fikaj bo ci zona znowu topik skasujehttps://twemoji.maxcdn.com/2/72x72/1f623.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

res nie fikaj bo ci zona znowu topik skasujehttps://twemoji.maxcdn.com/2/72x72/1f623.png

😛😛😛😛😛😛😛😛😛😛😛😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Rescator555 napisał:

Czyli forsa z moich podatków poszła się jeb.....

 

To prawda. Forsa poszła się jeb.. Została zmarnotrawiona na edukację twoich niedorozwiniętych bachoreksów, ktore w wieku 30 lat nawet wody na herbatę nie potrafią ugotować. Tatuś musi być dumny :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebastian85

Czytam, czytam i stwierdzam, że moja żona to złota kobieta. Łatwo nie było, ale rozumiała, że muszę pracować i w czasie ciąży i po porodzie starała się mnie odciążyć. Obiad na stole zawsze był, nie wybrzydzałem, bo rozumiałem, że ciężko być Magdą Gessler z niemowlakiem na ręku, dom czysty i gacie też miałem wyprane. Po latach się zastanawiam, jak ona to wszystko robiła, bo mi po godzinie trzymania syna ręka odpadała a ona przy tym ogarniała cały dom. W ogóle co by nie mówić, widziałem dużo sytuacji, w których kobiety są dużo silniejsze od facetów. Pójść na siłownię i ponapinać się przez godzinę czy dwie to nie problem. Miej niemowlaka 24h i co drugi paker wymięka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

Serio to wg mnie to tragedia... Po urodzeniu dziecka dojdzie Ci kolejny obowiązek... Wtedy pewnie tez nie ruszy swoich czterech liter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

Przynajmniej kolo siebie i po sobie mógłby posprzatac 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

To prawda. Forsa poszła się jeb.. Została zmarnotrawiona na edukację twoich niedorozwiniętych bachoreksów, ktore w wieku 30 lat nawet wody na herbatę nie potrafią ugotować. Tatuś musi być dumny 😄

Twoje zmyślenia i fantazje powinny bardzo zainteresować psychiatrę. 😛😛😛😛😛😛😛😛😛😛😛😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
5 godzin temu, marawstala napisał:

Przynajmniej kolo siebie i po sobie mógłby posprzatac 

Każdy, poza małymi dziećmi powinien sprzątać po sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 godzin temu, Gość Sebastian85 napisał:

Czytam, czytam i stwierdzam, że moja żona to złota kobieta. Łatwo nie było, ale rozumiała, że muszę pracować i w czasie ciąży i po porodzie starała się mnie odciążyć. Obiad na stole zawsze był, nie wybrzydzałem, bo rozumiałem, że ciężko być Magdą Gessler z niemowlakiem na ręku, dom czysty i gacie też miałem wyprane. Po latach się zastanawiam, jak ona to wszystko robiła, bo mi po godzinie trzymania syna ręka odpadała a ona przy tym ogarniała cały dom. W ogóle co by nie mówić, widziałem dużo sytuacji, w których kobiety są dużo silniejsze od facetów. Pójść na siłownię i ponapinać się przez godzinę czy dwie to nie problem. Miej niemowlaka 24h i co drugi paker wymięka.

No tak, kto by wpadł na to, by spróbować odciążyć ciężarną żonę, niech ona odciąży pracującego misiaczka 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felicja

Hej, mnie pracodawca wygonil w 5 Msc na zwolnienie bo pracowałam w gastro, to gdzie miał mnie przesunąć niby jak nie było żadnego stanowiska siedzącego? Moja siostra jest chemikiem i pracuje z niebezpiecznymi opadami i też szybko poszła na zwolnienie. Nie każda pracuje w biurze przy kawie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Felicja napisał:

Hej, mnie pracodawca wygonil w 5 Msc na zwolnienie bo pracowałam w gastro, to gdzie miał mnie przesunąć niby jak nie było żadnego stanowiska siedzącego? Moja siostra jest chemikiem i pracuje z niebezpiecznymi opadami i też szybko poszła na zwolnienie. Nie każda pracuje w biurze przy kawie 

One tylko pisały, że tak są skonstruowane przepisy, bo to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
15 minut temu, Gość Felicja napisał:

Hej, mnie pracodawca wygonil w 5 Msc na zwolnienie bo pracowałam w gastro, to gdzie miał mnie przesunąć niby jak nie było żadnego stanowiska siedzącego? Moja siostra jest chemikiem i pracuje z niebezpiecznymi opadami i też szybko poszła na zwolnienie. Nie każda pracuje w biurze przy kawie 

No i to tyle na temat pracy zawodowej bab. Ciekawe kto i ile zwrócił pracodawcy jednej czy drugiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
17 minut temu, Rescator555 napisał:

No i to tyle na temat pracy zawodowej bab. Ciekawe kto i ile zwrócił pracodawcy jednej czy drugiej?

Jak to kto? Ty Res. Forsa z twoich podatków na to poszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Jak to kto? Ty Res. Forsa z twoich podatków na to poszła.

No właśnie. Poszła na kształcenie głupiej, co nawet nie zna zastosowania zaimków i idzie na wpieranie babskich "ambicji". A niech jej chłop je wspiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

No właśnie. Poszła na kształcenie głupiej, co nawet nie zna zastosowania zaimków i idzie na wpieranie babskich "ambicji". A niech jej chłop je wspiera.

No niestety. Ty Res musisz za wszystko płacic. Za kształcenie baby, za jej zwolnienie na ciążę, urlopy macierzyński i wychowawczy, za pediatrów dla bachoreksów, z 500+. Wszystko z twoich podatków. Ale tyś przyzwyczajony do sponsorowania leiwych bab więc ci to chyba nie przeszkadza? To kiedy do roboty się wybierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Rescator555 napisał:

No właśnie. Poszła na kształcenie głupiej, co nawet nie zna zastosowania zaimków i idzie na wpieranie babskich "ambicji". A niech jej chłop je wspiera.

I nie zapominaj Res, ze twoja kasa poszła też na kształcenie twoich niedorozwiniętych bachoreksów. A kasa jakiegoś innego chłopa na kształcenie twojej leniwej żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
1 godzinę temu, Rescator555 napisał:

Każdy, poza małymi dziećmi powinien sprzątać po sobie.

Ale jej maz ewidentnie o tym nie wie : ) 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

No niestety. Ty Res musisz za wszystko płacic. Za kształcenie baby, za jej zwolnienie na ciążę, urlopy macierzyński i wychowawczy, za pediatrów dla bachoreksów, z 500+. Wszystko z twoich podatków. Ale tyś przyzwyczajony do sponsorowania leiwych bab więc ci to chyba nie przeszkadza? To kiedy do roboty się wybierasz?

Masz jeszcze jakieś glupie zmyślenia? 😛😛😛😛😛😛😛😛😛😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×