Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DawidekPe

Czemu dziewczyny wstydzą się piersi?

Polecane posty

Ja rozumiem tyłka czy też c*py bo to faktycznie są intymne części ciała, ale piersi jak dla mnie to coś normalnego i gdybym był dziewczyną nie miałbym żadnego problemu z ich pokazaniem. Wytłumaczcie mi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A kto ci powiedział ze się wstydzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc 23

.....są dumne  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gosc 23 napisał:

.....są dumne  🙂

z tyłków też powinny być bo są śliczne i seksowne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gg28

......a jak  mini kręcą....mniami 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gg28 napisał:

......a jak  mini kręcą....mniami 🙂 

noo  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gg28
2 minuty temu, Gość gość napisał:

noo  

...lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie widzę problemu

No właśnie ja piersi mogę pokazywać, w ogóle mnie to nie krępuje. Uwielbiam chodzić bez niczego w domu, jakoś tak jakby to była np. Para rąak czy uszu. Natomiast z muszelka na wierzchu już nie przepadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość gg28 napisał:

...lubisz?

przecież nie da się nie patrzeć paniom na pupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo niektóre kobiety myślą,że to coś czego nikt jeszcze nie widział i to one mają taki unikat😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggoooooooooooosc
5 godzin temu, DawidekPe napisał:

Ja rozumiem tyłka czy też c*py bo to faktycznie są intymne części ciała, ale piersi jak dla mnie to coś normalnego i gdybym był dziewczyną nie miałbym żadnego problemu z ich pokazaniem. Wytłumaczcie mi to

wstydzą się bo uważają ze nie są doskonałe i maja szerg uwag do ich wyglądu, często nie słusznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość ggoooooooooooosc napisał:

wstydzą się bo uważają ze nie są doskonałe i maja szerg uwag do ich wyglądu, często nie słusznie

właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdjecia

No to może wstawcie tutaj fotki i pokażcie ze każde piersi są piękne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się utarło,że piersi to część intymna(tabu) tylko co w nich intymnego?? Funkcja czy kształt? Ciało jest ciałem.To żadne tabu tylko wymysł niedoskonałości ludzkiego rozumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Gość Nie widzę problemu napisał:

No właśnie ja piersi mogę pokazywać, w ogóle mnie to nie krępuje. Uwielbiam chodzić bez niczego w domu, jakoś tak jakby to była np. Para rąak czy uszu. Natomiast z muszelka na wierzchu już nie przepadam.

No i szanuję mocno, każda kobieta powinna tak myśleć ;-). O zdj nawet nie proszę bo i tak się nie zgodzisz, ale szanuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka

Dawidek, jak wrzucisz tutaj swojego pindoolka to Ci dam tutaj zdjecie moich cycków i zrobie na nich jakiś napis jaki będziesz chciał 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Gość Gośka napisał:

Dawidek, jak wrzucisz tutaj swojego pindoolka to Ci dam tutaj zdjecie moich cycków i zrobie na nich jakiś napis jaki będziesz chciał 🙂

A nie masz nie wiem maila, messengera lub snapchata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość Zdjecia napisał:

No to może wstawcie tutaj fotki i pokażcie ze każde piersi są piękne 

Ja tak nie myślę. Wstydzą się tylko kobiety , które mają małe piersi i mają z tego powodu kompleksy i problemy w seksie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka

DawidekPe, mam ale wiesz wole najpierw tutaj, żeby później przejść na prv. Tak od razu to nie chce też rzucać wszystkimi namiarami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggoooooooooooosc
23 minuty temu, Gość Gośka napisał:

DawidekPe, mam ale wiesz wole najpierw tutaj, żeby później przejść na prv. Tak od razu to nie chce też rzucać wszystkimi namiarami...

to nie rzucaj wstaw tylko tu zdjęcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja lubię eksponować piersi. Zakładać koronkowy biustonosz pod obcisłą bluzkę lub chodzić bez biustonosza. Lubię widzieć  reakcję mężczyzn na moje sterczące sutki/ zarys piersi pod koszulką. Podnieca mnie to. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggoooooooooooosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Ja lubię eksponować piersi. Zakładać koronkowy biustonosz pod obcisłą bluzkę lub chodzić bez biustonosza. Lubię widzieć  reakcję mężczyzn na moje sterczące sutki/ zarys piersi pod koszulką. Podnieca mnie to. 

 

 

piersi są piękne jak swobodnie się bujają pod lekko przezroczysta bluzka:) a jeszcze fajniej ja dziewczyna ma z tego radość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie chodzę też wydekoltowana, bo mam rzucające się  w oczy znamię - co widać na załączonym obrazku

tu był link do zdjęcia, ale post wisi na fioletowo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka

ggoooooooooooosc.... 
Wiesz ja mogę tutaj wrzucić zdjecie, jak facet mi najpierw pokaże też swojego pindola, wtedy ja też mogę pokazać. Też lubie popatrzeć, a tak jak wrzuce pierwsza to potem taki nie wrzuci i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Uwielbiam, jak moje piersi są ssane i lizane. Uwielbiam pozycję na jeźdźca i wtedy bardzo szybko osiągam orgazm, jak jednocześnie ujeżdżam faceta, a on zajmuje się moimi piersiami, jak je bierze w usta i ssie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nasi zachodni i południowi sąsiedzi mają "luźniejsze"podejście do nagości.My jesteśmy czasami zbyt pruderyjni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

acordeon,  "u nas" ludzie często komentują  na głos czyjś wygląd (nieraz się  naśmiewają) i po części dlatego mało jest "odważnych"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggoooooooooooosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Uwielbiam, jak moje piersi są ssane i lizane. Uwielbiam pozycję na jeźdźca i wtedy bardzo szybko osiągam orgazm, jak jednocześnie ujeżdżam faceta, a on zajmuje się moimi piersiami, jak je bierze w usta i ssie. 

i bardzo fajnie:) czyli masz wrażliwe piersi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggoooooooooooosc
1 minutę temu, Gość gość napisał:

acordeon,  "u nas" ludzie często komentują  na głos czyjś wygląd (nieraz się  naśmiewają) i po części dlatego mało jest "odważnych"

rozumiem ze jesteś odważna:) a głupie komentarze należy olewać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Gość gość napisał:

acordeon,  "u nas" ludzie często komentują  na głos czyjś wygląd (nieraz się  naśmiewają) i po części dlatego mało jest "odważnych"

Tu nie chodzi żeby paradować na golasa bo cały"pieprzyk" stałby się "flakami z olejem" tylko o zdrowe podejście do tematu.Jeżeli ktoś opala się toples z dala od innych i jeszcze komuś to przeszkadza,a takie przypadki znam to o czym to świadczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×