Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DawidekPe

Czemu dziewczyny wstydzą się piersi?

Polecane posty

Gość Gość

Ja się tam nie wstydzę!! Mam ładne naturalne piersi i lubię je pokazywać. Patrzyć może każdy lecz wybrany tylko dotknąć i popieścić.

Dodam  że  jestem naturystką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggoooooooooooosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Ja się tam nie wstydzę!! Mam ładne naturalne piersi i lubię je pokazywać. Patrzyć może każdy lecz wybrany tylko dotknąć i popieścić.

Dodam  że  jestem naturystką!

patrzenie tez jest przyjemne:) nigdy nie nosisz stanika?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa

dziś na Stogach zainaugurowałam sezon plażowy - nie szłam aż na nude plażę, ale kawałek za wejściem głównym było już odrobinę luźniej. Tak w połowie między brzegiem a wydmami rozłożyłam ręcznik, zdjęłam jeansy, potem bluzę. W stroju - figi i cieniutki i skąpy staniczek przeszłam się do wody, ale tylko spacerek, na kąpanie za zimno. Tak żeby się rozejrzeć po otoczeniu, rozpoznać czy czuję się swobodnie czy nie. Przed opalaniem jeszcze chwila wahania - pod figami miałam stringi, ale chęć równej opalenizny zwyciężyła i zsunęłam figi i zdjęłam stanik. Najpierw tylko do opalania, ale potem zrobiłam parę spacerów i bardzo fajnie się czułam. Zainteresowanie oczywiście, ale spokojne i życzliwe - tak to przynajmniej odczułam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Ja się tam nie wstydzę!! Mam ładne naturalne piersi i lubię je pokazywać. Patrzyć może każdy lecz wybrany tylko dotknąć i popieścić.

Dodam  że  jestem naturystką!

A bylabyś w stanie wstawić ich zdjęcie? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Gość Gośka napisał:

DawidekPe, mam ale wiesz wole najpierw tutaj, żeby później przejść na prv. Tak od razu to nie chce też rzucać wszystkimi namiarami...

Tobie wysłałbym bez problemu, ale całemu forum niezbyt chętnie. Jeśli to jedyne wyjście to poświęce sie zeby zobaczyc twoje piersi, ale wolałbym na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Gość Gośka napisał:

Dawidek, jak wrzucisz tutaj swojego pindoolka to Ci dam tutaj zdjecie moich cycków i zrobie na nich jakiś napis jaki będziesz chciał 🙂

Albo inaczej. Jeśli nie chcesz upubliczniać swoich danych to dodaj na snapie Dawidekpe44 albo na fb fake konto Daniel Kabanos (zdjęcie z neta z taką dziwna twarzą) i tam się powymieniamy fotkami 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggoooooooooooosc
49 minut temu, Gość gościówa napisał:

dziś na Stogach zainaugurowałam sezon plażowy - nie szłam aż na nude plażę, ale kawałek za wejściem głównym było już odrobinę luźniej. Tak w połowie między brzegiem a wydmami rozłożyłam ręcznik, zdjęłam jeansy, potem bluzę. W stroju - figi i cieniutki i skąpy staniczek przeszłam się do wody, ale tylko spacerek, na kąpanie za zimno. Tak żeby się rozejrzeć po otoczeniu, rozpoznać czy czuję się swobodnie czy nie. Przed opalaniem jeszcze chwila wahania - pod figami miałam stringi, ale chęć równej opalenizny zwyciężyła i zsunęłam figi i zdjęłam stanik. Najpierw tylko do opalania, ale potem zrobiłam parę spacerów i bardzo fajnie się czułam. Zainteresowanie oczywiście, ale spokojne i życzliwe - tak to przynajmniej odczułam.

i co dziś, kontynuujesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wstawiam swoich fotek na necie. Nie to żebym się krępowała swojej nagości ale najzwyczajniej nie chcę by jacyś napaleńcy komentowali lub pisali głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa

prawdziwa przyjemność jest pokazywać w realu nie w necie. Dumne wyprostowanie się soboda, śmiałe spojrzenie w oczy. W necie nic z tych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość gościówa napisał:

prawdziwa przyjemność jest pokazywać w realu nie w necie. Dumne wyprostowanie się soboda, śmiałe spojrzenie w oczy. W necie nic z tych rzeczy.

Zdecydowanie jestem na nie🤫 W realu dygocę jak osika na wietrze a w necie jak się wstydzę przyciemniam obraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×