Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tęczowy Lizak

Co sądzicie o facecie który nie umie obciągać?

Polecane posty

Gość Tęczowy Lizak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty to gej?

sądzimy że jesteś ciepły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tęczowy Lizak
35 minut temu, Gość ty to gej? napisał:

sądzimy że jesteś ciepły

Tak, jestem gejem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

pewnie nigdy konia nie walił.

niech zgadnę, czy on pochodzi z Belgii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość Tęczowy Lizak napisał:

Tak, jestem gejem. 

i mieszkasz w Holandii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tęczowy Lizak
23 minuty temu, Gość gość napisał:

i mieszkasz w Holandii?

Nie, mieszkam w Polsce. W Piasecznie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Gość Tęczowy Lizak napisał:

Tak, jestem gejem. 

pytanie na takim forum gdzie są ludzie o różnej orientacji seksualnej trochę jest prowokacyjne. Rozumiem, że jest to pytanie z haczykiem i podtekstem. Chciałeś raczej zadać pytanie czy akceptujecie gejów. Odpowiedź moja jest prosta. Tak jako ludzi, nawet kolegów czy przyjaciół akceptuję. Ale jestem bardzo heteroseksualny i nie pozwoliłbym aby jakiś facet mi obciągał. Nie kręci mnie seks homoseksualny, techniki seksualne jakie geje stosują więc nie wypowiem się co do samego tematu co sądzić o facecie, który umie obciągać innemu facetowi. A jeśli szukasz partnera do seksu to może powinieneś tak sformułować pytanie aby od razu było to wiadome i nie wypowiadały się w ogóle osoby hetero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tęczowy Lizak
Przed chwilą, darkeacer napisał:

pytanie na takim forum gdzie są ludzie o różnej orientacji seksualnej trochę jest prowokacyjne. Rozumiem, że jest to pytanie z haczykiem i podtekstem. Chciałeś raczej zadać pytanie czy akceptujecie gejów. Odpowiedź moja jest prosta. Tak jako ludzi, nawet kolegów czy przyjaciół akceptuję. Ale jestem bardzo heteroseksualny i nie pozwoliłbym aby jakiś facet mi obciągał. Nie kręci mnie seks homoseksualny, techniki seksualne jakie geje stosują więc nie wypowiem się co do samego tematu co sądzić o facecie, który umie obciągać innemu facetowi. 

To żałuj że nigdy nie miales żywego fiutka w tyłku. Boskie uczucie, a jak sie spuszcza w środku to oszalec z rozkoszy można. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka

Chciałabym nakłonić swojego faceta do obciągniecia innemu na moich oczach, już od dawna mam taką fantazje, którą chce spełnić. Jak mam to zrobić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Olka napisał:

Chciałabym nakłonić swojego faceta do obciągniecia innemu na moich oczach, już od dawna mam taką fantazje, którą chce spełnić. Jak mam to zrobić? 

musisz sobie znaleźć faceta biseksualnego bo raczej dla normalnego hereto to byłoby obrzydliwe . Tylko pamiętaj, że facet biseksualny to taki, który oprócz seksu z Tobą będzie być może chciał mieć seks także z facetami i to nie tylko ten jeden raz kiedy Ty chcesz ale częściej. NIe ma ognia bez dymu. Więc może zaliczyć tą fantazję do tych, która nie będzie nigdy spełniona. Już tak jest, że człowiek patrzący na to rozsądnie wie, że nie wszystkie fantazje seksualne można spełnić bo mogą ranić innych. Jeśli Twój facet jest hetero i brzydzi się seksem z innym facetem to jak go chcesz nakłaniać do obciągania innemu po to aby sobie tylko popatrzeć. To tak samo jeśli kobieta jest zdecydowanie hetero a jakiś facet chciałby popatrzeć jak się seksi z jakąś koleżanką. Owszem jeśli jest biseksualna a jest nawet dużo takich kobiet to ok. Ale jeśli zdecydowanie hetero to nie wchodzi to w grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka

To nawet go o to nie pytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tęczowy Lizak
3 minuty temu, Gość Olka napisał:

To nawet go o to nie pytać?

Spytaj. Moze jednak sie zgodzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Olka napisał:

To nawet go o to nie pytać?

facet obciąga drugiemu facetowi tylko wtedy 1)  jeśli jest gejem,  2) jeśli jest biseksualny albo  3) jeśli jest heteroseksualny ale jest w silnej relacji (i to lubi) BSDM to znaczy on jest uległy partnerka dominuje i obciąganie facetowi jest jednym z elementów upokorzenia (a w takiej relacji upokorzenia daje takiemu facetowi przyjemność ). Raczej w innych przypadkach proponowanie czegoś takiego może spowodować tylko traumę jak u facetów zmuszanych do takiej formy seksu np. w więzieniach. Więc jeśli chcesz mieć normalnego faceta a nie spełnia on jednego z kryteriów powyżej to odpuść - taka moja rada. Ale może inni się ze mną nie zgodzą. Ja nigdy nie obciągnąłbym żadnemu facetowi nawet po pijaku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tęczowy Lizak
1 minutę temu, darkeacer napisał:

facet obciąga drugiemu facetowi tylko wtedy 1)  jeśli jest gejem,  2) jeśli jest biseksualny albo  3) jeśli jest heteroseksualny ale jest w silnej relacji (i to lubi) BSDM to znaczy on jest uległy partnerka dominuje i obciąganie facetowi jest jednym z elementów upokorzenia (a w takiej relacji upokorzenia daje takiemu facetowi przyjemność ). Raczej w innych przypadkach proponowanie czegoś takiego może spowodować tylko traumę jak u facetów zmuszanych do takiej formy seksu np. w więzieniach. Więc jeśli chcesz mieć normalnego faceta a nie spełnia on jednego z kryteriów powyżej to odpuść - taka moja rada. Ale może inni się ze mną nie zgodzą. Ja nigdy nie obciągnąłbym żadnemu facetowi nawet po pijaku ...

I tu się mylisz. Jakbym odpowiednio nad tobą popracował, to ssałbyś mnie z przyjemnoscią 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka
2 minuty temu, darkeacer napisał:

facet obciąga drugiemu facetowi tylko wtedy 1)  jeśli jest gejem,  2) jeśli jest biseksualny albo  3) jeśli jest heteroseksualny ale jest w silnej relacji (i to lubi) BSDM to znaczy on jest uległy partnerka dominuje i obciąganie facetowi jest jednym z elementów upokorzenia (a w takiej relacji upokorzenia daje takiemu facetowi przyjemność ). Raczej w innych przypadkach proponowanie czegoś takiego może spowodować tylko traumę jak u facetów zmuszanych do takiej formy seksu np. w więzieniach. Więc jeśli chcesz mieć normalnego faceta a nie spełnia on jednego z kryteriów powyżej to odpuść - taka moja rada. Ale może inni się ze mną nie zgodzą. Ja nigdy nie obciągnąłbym żadnemu facetowi nawet po pijaku ...

No masz rację. On nie spełnia tych kryteriów. Chociaż bardzo bym chciała żeby był uległy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, darkeacer napisał:

facet obciąga drugiemu facetowi tylko wtedy 1)  jeśli jest gejem,  2) jeśli jest biseksualny albo  3) jeśli jest heteroseksualny ale jest w silnej relacji (i to lubi) BSDM to znaczy on jest uległy partnerka dominuje i obciąganie facetowi jest jednym z elementów upokorzenia (a w takiej relacji upokorzenia daje takiemu facetowi przyjemność ). Raczej w innych przypadkach proponowanie czegoś takiego może spowodować tylko traumę jak u facetów zmuszanych do takiej formy seksu np. w więzieniach. Więc jeśli chcesz mieć normalnego faceta a nie spełnia on jednego z kryteriów powyżej to odpuść - taka moja rada. Ale może inni się ze mną nie zgodzą. Ja nigdy nie obciągnąłbym żadnemu facetowi nawet po pijaku ...

a zwykła ciekawość nie wchodzi w grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.06.2019 o 08:56, Lena.Wawa. napisał:

a zwykła ciekawość nie wchodzi w grę?

no o tym zapomniałem. Taka ewentualność też może wchodzi w grę ....o ile nie wywołuje obrzydzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RdoT

Co sadzicie o brutalnej nauce? Mam 23 lata i zero doswiadczen z facetami i chcialbym to nadrobic... Glebokie gardło od razu do wymiotow obowiazkowo 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bi_man_lover

Obciaganie jest rewelacyjne! Jestem bi kiedyś z ciekawości spróbowałem a potem poszło lawinowo - ponad 40 obciagnietych ...ow (niektóre po kilkanaście razy). Marzy mi się obciagac na oczach kobiety ale mojej to nie kręci 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkret

facet który nie potrafi obciągać to ... zwykła a nie mężczyzna, można powiedzieć że duże dziecko

oj przydałoby się znowu wojsko co poniektórym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dom.ciekawy
Dnia 2.06.2019 o 22:23, Gość Tęczowy Lizak napisał:

I tu się mylisz. Jakbym odpowiednio nad tobą popracował, to ssałbyś mnie z przyjemnoscią 😘

hahaaaa, nielicho. Chciałbym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosc

Sądzimy, że jest mężczyzną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 8.06.2019 o 16:48, Gość konkret napisał:

facet który nie potrafi obciągać to ... zwykła a nie mężczyzna, można powiedzieć że duże dziecko

oj przydałoby się znowu wojsko co poniektórym

A co ssaliscie sobie w wojsku? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×