Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tola

Co sądzicie o eutanazji 17-latki w Holandii?

Polecane posty

Gość Tola

Czy to nie jest przesada? Do czego to człowieka może doprowadzić samo użalanie się i bezstresowe wychowanie w lewackim społeczeństwie. Gdyby miała obowiązki i bat nad głową od rana do wieczora to by nie miała czasu na gorzkie żale i eutanazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Tola, chyba upadlas na glowe. albo jestes wielka szczesciara ktora nie miala powaznej depresji i zalamania nerwowego. ciesz sie a nie ponizaj. Taka ciezka depresja to jest koszmar, jak mowila ta dziewczyna ona od lat nie zyla tylko probowala przetrwac kazdy dzien. Takiego samopoczucia nie poprawia ciezka robota czy gromada dzieci korymi trzeba sie zajac. Ludzie chorzy na depresje, taka prawdziwa depresje maja dzieci ktore kochaja a zaniedbuja wszystko, taki czlowiek czesto nie potrafi wsrac z lozka. Przeraza mnie ludzka ignorancja. Myslisz ze jak ktos na smutek mowi ze ma depresje to jest to samo co prawdziwa choroba - depresja? czy ty wogole masz umiejetnosc empatii? dziewczyna byla zgwalcona kilka razy, leczyla sie po tym wielokrotnie w szpitalach psychiatrycznych, walczyla ile mogla, nic nie pomagalo. To nie jest tak ze ktos sie zglasza i bach dostaje eutanazje. Zeby dostac takie pozwolenie jest sie szacowanym przez wielu bieglych specjalistow. Widocznie ci uznali ze sa wystarczajace podstawy. Ja nie potepiam. Nikt nie wie jak cierpiala ta dziewczyna kazdego dnia, teraz juz przynajmniej nie cierpi. co komu do tego? jej zycie, nikt nie ma prawa mowic innym ze sa slabi i za bardzo uzalaja sie nad soba nie majac pojecia jak cierpia. Nikt! i uwierz mi, zaden czlowiek ktory nie cierpi ponad miare nie mysli o skonczeniu ze soba ot tak sobie. Skoro osoba bardzo pragnie umrzec to znaczy ze cierpi w niewyobrazalny sposob i nie wiem kim ty jestes zeby to wysmiewac czy twierdzic ze to jakies fanaberie.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beta

Powinni ja byli wcielic do wojska i kazać rozbrajać miny nogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie wiem co ma do tego lewactwo, ale skoro to legalne i była taka nieszczęśliwa, to dobrze zrobiła, u nas też powinna być taka mozliwosc

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kali

Jeszcze czego? Nie za moje podatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roza

Dla mnie ta dziewczyna to zwykła mammeja, a państwo powinno ją leczyć, a nie dokładać swoje 2 grosze do jej fanaberii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looo

A ja się jej kompletnie nie dziwię. Mam 33 lata i gdyby nawet teraz mnie ktoś zgwałcił, to bym się zabiła, a co dopiero będąc nastolatką. Najgorsze co może spotkać kobietę to gwałt, to gorsze niż śmierć. A ludzie mają różną wrażliwość i niektórzy nie są w stanie żyć po czyms takim.

Każdy gwałciciel to morderca, tyle że dużo bardziej okrutny, bo zadaje śmierć latami, psychiczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

A ja wczoraj miałam kolonoskopię. Dwóch lekarzy zgwałciło mój tyłek wielkim, czarnym metalowym dildo i żyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Gość Kali napisał:

Jeszcze czego? Nie za moje podatki!

Za jakie Twoje podatki? Płacisz je w Holandii? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez

Filmowanie stalking podsłuchy hakerstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felicja

Jak ktoś się chce zabić to i tak to zrobi. Lepiej że może to zrobić spokojnie i bezpiecznie niż rzucić się z okna i trafiając kogoś zabić, albo rzucić się pod tira i rozsnarowacna ulicy nie daj boże zabijając przypadkiem kogoś jeszcze. 

Nie dość że państwo chce nam nwoic jak żyć to nawet chcielibyście ingerować w to, czy ktoś chce te życie zakończyć.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 minut temu, Gość looo napisał:

A ja się jej kompletnie nie dziwię. Mam 33 lata i gdyby nawet teraz mnie ktoś zgwałcił, to bym się zabiła, a co dopiero będąc nastolatką. Najgorsze co może spotkać kobietę to gwałt, to gorsze niż śmierć. A ludzie mają różną wrażliwość i niektórzy nie są w stanie żyć po czyms takim.

Każdy gwałciciel to morderca, tyle że dużo bardziej okrutny, bo zadaje śmierć latami, psychiczną.

Co ty wygadujessz? Gwałt to niewątpliwie coś strasznego. Ale to nic przy źle rokującym raku czy trwałym kalectwie na przykład. Gwałt nie odbiera ci tak naprawdę możliwości spełnionego życia. To trauma jak wiele innych. Trzeba ją leczyć psychoterapią i karać sprawców. Dobrze jakby się nie wydarzała. Ale to nie jest coś najgorszego. Przy ciężkiej chorobie czy śmierci to jest nic. Nie odbiera tobie możliwości spełniania się czy nawet posiadania kolejnego fajnego partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
28 minut temu, Gość Tola napisał:

Czy to nie jest przesada? Do czego to człowieka może doprowadzić samo użalanie się i bezstresowe wychowanie w lewackim społeczeństwie. Gdyby miała obowiązki i bat nad głową od rana do wieczora to by nie miała czasu na gorzkie żale i eutanazje.

Nie jak w katolickiej Polsce - nikt nie ma depresji i nikt z tego powodu nie popełnia samobójstw . A dzieci molestowane seksualnie maja idealne życia. 

Jednak w tym wypadku jestem za leczeniem, ktoś się za szybko poddał. Ale myśle ze jeśli mie eutanazja sama znalazłaby sposób zeby odejść z tego świata.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
24 minuty temu, Gość Roza napisał:

Dla mnie ta dziewczyna to zwykła mammeja, a państwo powinno ją leczyć, a nie dokładać swoje 2 grosze do jej fanaberii.

Leczenie kosztuje dużo drozej ,a po co społeczeństwu lenie, pasożyty, nieudacznicy życiowi. Z naszych podatków utrzymuje się patologie, morderców , obiboków moim zdaniem eutanazja na życzenie, super odciążenie dla wszystkich 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie jak w katolickiej Polsce - nikt nie ma depresji i nikt z tego powodu nie popełnia samobójstw . A dzieci molestowane seksualnie maja idealne życia. 

Jednak w tym wypadku jestem za leczeniem, ktoś się za szybko poddał. Ale myśle ze jeśli mie eutanazja sama znalazłaby sposób zeby odejść z tego świata.

 

Leczenie nie daje efektów, dupkowstwo zawsze wraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
34 minuty temu, Gość Roza napisał:

Dla mnie ta dziewczyna to zwykła mammeja, a państwo powinno ją leczyć, a nie dokładać swoje 2 grosze do jej fanaberii.

Na kafeterii 99 procent takich niewydarzonych, z depresją bo nie dostali mieszkania i auta od mamy, bo teściowa zyje...

Kto ich utrzymuje,panstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
53 minuty temu, Gość Tola napisał:

Czy to nie jest przesada? Do czego to człowieka może doprowadzić samo użalanie się i bezstresowe wychowanie w lewackim społeczeństwie. Gdyby miała obowiązki i bat nad głową od rana do wieczora to by nie miała czasu na gorzkie żale i eutanazje.

Uuuuu, poszłaś. Depresja często wiąże się właśnie z batem nad głową i to takim, który sam chory na siebie nakłada. Gorzkie żale nie mają wiele wspólnego z depresją. Właściwie problemem w depresji jest to, że ciało chorego nie chce pozwolić na przeżycie smutku, bezradności, dlatego się w tym zawiesza. Nie pisz więcej takich bzdur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość gość napisał:

Co ty wygadujessz? Gwałt to niewątpliwie coś strasznego. Ale to nic przy źle rokującym raku czy trwałym kalectwie na przykład. Gwałt nie odbiera ci tak naprawdę możliwości spełnionego życia. To trauma jak wiele innych. Trzeba ją leczyć psychoterapią i karać sprawców. Dobrze jakby się nie wydarzała. Ale to nie jest coś najgorszego. Przy ciężkiej chorobie czy śmierci to jest nic. Nie odbiera tobie możliwości spełniania się czy nawet posiadania kolejnego fajnego partnera.

Co ty mówisz, jak można nie lubić pomidorowej? Ludzie, zrozumcie wreszcie, że jesteśmy podobni, ale nie tacy sami. Dla kogoś gwałt może być traumą nie do przejścia, dla innej osoby śmierć dziecka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
38 minut temu, Gość looo napisał:

A ja się jej kompletnie nie dziwię. Mam 33 lata i gdyby nawet teraz mnie ktoś zgwałcił, to bym się zabiła, a co dopiero będąc nastolatką. Najgorsze co może spotkać kobietę to gwałt, to gorsze niż śmierć.

Ty masz chyba 13, a nie 33 lata. Na wojnach tyle gwałtów, a zbiorowych samobójstw potem nie było. Kobiety brały się z rzeczywistością za bary i szły dalej. Trzeba było kraj na nogi stawiać z tymi, którzy przeżyli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co s
51 minut temu, Gość gosc napisał:

Tola, chyba upadlas na glowe. albo jestes wielka szczesciara ktora nie miala powaznej depresji i zalamania nerwowego. ciesz sie a nie ponizaj. Taka ciezka depresja to jest koszmar, jak mowila ta dziewczyna ona od lat nie zyla tylko probowala przetrwac kazdy dzien. Takiego samopoczucia nie poprawia ciezka robota czy gromada dzieci korymi trzeba sie zajac. Ludzie chorzy na depresje, taka prawdziwa depresje maja dzieci ktore kochaja a zaniedbuja wszystko, taki czlowiek czesto nie potrafi wsrac z lozka. Przeraza mnie ludzka ignorancja. Myslisz ze jak ktos na smutek mowi ze ma depresje to jest to samo co prawdziwa choroba - depresja? czy ty wogole masz umiejetnosc empatii? dziewczyna byla zgwalcona kilka razy, leczyla sie po tym wielokrotnie w szpitalach psychiatrycznych, walczyla ile mogla, nic nie pomagalo. To nie jest tak ze ktos sie zglasza i bach dostaje eutanazje. Zeby dostac takie pozwolenie jest sie szacowanym przez wielu bieglych specjalistow. Widocznie ci uznali ze sa wystarczajace podstawy. Ja nie potepiam. Nikt nie wie jak cierpiala ta dziewczyna kazdego dnia, teraz juz przynajmniej nie cierpi. co komu do tego? jej zycie, nikt nie ma prawa mowic innym ze sa slabi i za bardzo uzalaja sie nad soba nie majac pojecia jak cierpia. Nikt! i uwierz mi, zaden czlowiek ktory nie cierpi ponad miare nie mysli o skonczeniu ze soba ot tak sobie. Skoro osoba bardzo pragnie umrzec to znaczy ze cierpi w niewyobrazalny sposob i nie wiem kim ty jestes zeby to wysmiewac czy twierdzic ze to jakies fanaberie.

Podpisuje się pod Twoimi słowami obiema rękoma. Oststnio miałam podobna dyskusje z bratowa. Tyle że chodziło o 12 czy 13 latka nie pamiatam z jakiego kraju który był ciężko chory i który na życzenie poddał się eutanazji. I ona ze jak mógł że rodzice cierpią że ona by nie pozwoliła że może wymyśla lekarstwo. Popatrzyłam tylko na nią i mówię a jak nie wymyśla? On cierpi każdego dnia od 13 lat. I ma cierpieć kolejne 20 czy 30 tylko dlatego bo ojciec nie pozwala mu odejść? Ale ona nie zrozumiała... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wdowa

Ja wczoraj miałam gastroskopie. To tak jakby wielki murzyn z metrowym ujem rypał cie oralnie przez 10 minut i zyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość Wdowa napisał:

Ja wczoraj miałam gastroskopie. To tak jakby wielki murzyn z metrowym ujem rypał cie oralnie przez 10 minut i zyje.

Ty ... jesteś ...ana czy co? A wnętrzności ci wypadały, mogłaś usiąść na dupie, leciała ci krew? I naucz się pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Top

Kiedyś czytałam że przyczyną depresji jest nadmiar toksyn w organizmie i pasożyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Tola, chyba upadlas na glowe. albo jestes wielka szczesciara ktora nie miala powaznej depresji i zalamania nerwowego. ciesz sie a nie ponizaj. Taka ciezka depresja to jest koszmar, jak mowila ta dziewczyna ona od lat nie zyla tylko probowala przetrwac kazdy dzien. Takiego samopoczucia nie poprawia ciezka robota czy gromada dzieci korymi trzeba sie zajac. Ludzie chorzy na depresje, taka prawdziwa depresje maja dzieci ktore kochaja a zaniedbuja wszystko, taki czlowiek czesto nie potrafi wsrac z lozka. Przeraza mnie ludzka ignorancja. Myslisz ze jak ktos na smutek mowi ze ma depresje to jest to samo co prawdziwa choroba - depresja? czy ty wogole masz umiejetnosc empatii? dziewczyna byla zgwalcona kilka razy, leczyla sie po tym wielokrotnie w szpitalach psychiatrycznych, walczyla ile mogla, nic nie pomagalo. To nie jest tak ze ktos sie zglasza i bach dostaje eutanazje. Zeby dostac takie pozwolenie jest sie szacowanym przez wielu bieglych specjalistow. Widocznie ci uznali ze sa wystarczajace podstawy. Ja nie potepiam. Nikt nie wie jak cierpiala ta dziewczyna kazdego dnia, teraz juz przynajmniej nie cierpi. co komu do tego? jej zycie, nikt nie ma prawa mowic innym ze sa slabi i za bardzo uzalaja sie nad soba nie majac pojecia jak cierpia. Nikt! i uwierz mi, zaden czlowiek ktory nie cierpi ponad miare nie mysli o skonczeniu ze soba ot tak sobie. Skoro osoba bardzo pragnie umrzec to znaczy ze cierpi w niewyobrazalny sposob i nie wiem kim ty jestes zeby to wysmiewac czy twierdzic ze to jakies fanaberie.
 

Właściwie to się z Tobą zgadzam. Ale moim zdaniem taka choroba nie bierze się znikąd. To nie jest tak, że szczęsliwy człowiek nagle budzi się chory. Zwykle proces trwa latami, coś złego dzieje się w życiu, są niepowodzenia. Gdzie byli rodzice tej dziewczyny, gdy jej nastrój się pogarszał? Dla mnie sytuacja niewyobrażalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia

Rozwydrzona egoistka. Jeżeli jej na życiu nie zależało to mogła wcześniej oddać nerkę, żołądek, rogówki do przeszczepu. Do umartwiania się nie są potrzebne a komuś życie by uratowały. Niech smarzy się w piekle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Musica
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

Tola, chyba upadlas na glowe. albo jestes wielka szczesciara ktora nie miala powaznej depresji i zalamania nerwowego. ciesz sie a nie ponizaj. Taka ciezka depresja to jest koszmar, jak mowila ta dziewczyna ona od lat nie zyla tylko probowala przetrwac kazdy dzien. Takiego samopoczucia nie poprawia ciezka robota czy gromada dzieci korymi trzeba sie zajac. Ludzie chorzy na depresje, taka prawdziwa depresje maja dzieci ktore kochaja a zaniedbuja wszystko, taki czlowiek czesto nie potrafi wsrac z lozka. Przeraza mnie ludzka ignorancja. Myslisz ze jak ktos na smutek mowi ze ma depresje to jest to samo co prawdziwa choroba - depresja? czy ty wogole masz umiejetnosc empatii? dziewczyna byla zgwalcona kilka razy, leczyla sie po tym wielokrotnie w szpitalach psychiatrycznych, walczyla ile mogla, nic nie pomagalo. To nie jest tak ze ktos sie zglasza i bach dostaje eutanazje. Zeby dostac takie pozwolenie jest sie szacowanym przez wielu bieglych specjalistow. Widocznie ci uznali ze sa wystarczajace podstawy. Ja nie potepiam. Nikt nie wie jak cierpiala ta dziewczyna kazdego dnia, teraz juz przynajmniej nie cierpi. co komu do tego? jej zycie, nikt nie ma prawa mowic innym ze sa slabi i za bardzo uzalaja sie nad soba nie majac pojecia jak cierpia. Nikt! i uwierz mi, zaden czlowiek ktory nie cierpi ponad miare nie mysli o skonczeniu ze soba ot tak sobie. Skoro osoba bardzo pragnie umrzec to znaczy ze cierpi w niewyobrazalny sposob i nie wiem kim ty jestes zeby to wysmiewac czy twierdzic ze to jakies fanaberie.
 

Idealnie napisane. Nic dodać nic ująć. Bardzo mi żal tej dziewczyny, serce boli gdy się to czyta. Ale nie śmiem oceniać. Jak strasznie musiała cierpieć skoro zdecydowała się na tak drastyczny krok. Tego nawet nie jest się w stanie sobie wyobrazić. Jestem zdania ze osoby które  nie przeżyły danej sytuacji nie powinny się wypowiadać w temacie a już tym bardziej oceniać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara

Ja przeżyłam gastroskopie i kolonoskopie i dobrze wiem jak czuje się człowiek,  któremu ktoś na siłę coś wpycha w tylek i do dzioba. Ale żeby się tym zadreczac przez resztę życia to trzeba mieć coś z głową. W końcu jak to mawiał Charles Manson "jak cię zgwałcą to się umyj."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Felicja napisał:

Jak ktoś się chce zabić to i tak to zrobi. Lepiej że może to zrobić spokojnie i bezpiecznie niż rzucić się z okna i trafiając kogoś zabić, albo rzucić się pod tira i rozsnarowacna ulicy nie daj boże zabijając przypadkiem kogoś jeszcze. 

Nie dość że państwo chce nam nwoic jak żyć to nawet chcielibyście ingerować w to, czy ktoś chce te życie zakończyć.. 

dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Akurat Holandia to popieprzony  kraj wiec wcale mnie to nie dziwi . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olha

 

2 godziny temu, Gość Felicja napisał:

Jak ktoś się chce zabić to i tak to zrobi. Lepiej że może to zrobić spokojnie i bezpiecznie niż rzucić się z okna i trafiając kogoś zabić, albo rzucić się pod tira i rozsnarowacna ulicy nie daj boże zabijając przypadkiem kogoś jeszcze. 

Nie dość że państwo chce nam nwoic jak żyć to nawet chcielibyście ingerować w to, czy ktoś chce te życie zakończyć.. 

To po co leczyć w ogóle depresję jak można pójść wszystkim chorym na rękę, eutanazjować ich i zaoszczędzić parę miliardów złotych rocznie na lekach refundowanych i wizytach w szpitalu i u lekarzy? Na tym polega w końcu ta choroba, że chory nie myśli racjonalnie i chce się zabić, a służba zdrowia jest po to aby za wszelką cenę pomóc mu jednak się nie zabić, gdyż to chcenie się zabić jest tylko i aż groźnym objawem choroby. Jestem całkowicie przeciwna państwowej pomocy w uśmiercaniu chorych na depresję, już to przerabialiśmy podczas II Wojny Światowej i wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×