Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Kurde

Nie chce żadnych przyjaźni, chce faceta do zwiazku na poważnie, bo z przyjacielem dzieci mieć nie będę, a to jest mój główny cel życiowy żeby założyć rodzine, czy ktoś to rozumie?

Polecane posty

Gość Kurde

Przecież to jest najważniejsze, każda kobieta ma swojego faceta i tylko z nim spędza caly swój wolny czas i nie potrzebne jej żadne przyjaźnie. Raz na rok zaprosi koleżankę na pogaduchy przy kawie tylko na godzinke, poplotkuje i wraca do swojego misia z którym podróżuje. Przeciez to oczywiste. A jak założą rodzinę to ewentualnie poszerzaja grono znajomych na wspólne wypady żeby urozmaicić sobie życie i przeważnie tak wyglada przeciętne życie każdego Polaka cebulaka. 

Pozdro 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, taki obraz wasz napisał:

Ja też chciałbym kobietę do związku na poważnie, ale żadna nie jest zainteresowana.

Poważny związek nie wyklucza przyjaźni z partnerem. Nie bardzo rozumiem rozterek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Electra napisał:

Poważny związek nie wyklucza przyjaźni z partnerem. Nie bardzo rozumiem rozterek.

nie reaguj, to prowokator...wykopuje tematy sprzed ponad roku byle tylko kogoś sprowokować do pisania. IGNORUJCIE GO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Electra napisał:

Poważny związek nie wyklucza przyjaźni z partnerem. Nie bardzo rozumiem rozterek.

Nie wyklucza, a wręcz łączy się z przyjaźnią.

5 minut temu, kejtred napisał:

nie reaguj, to prowokator...wykopuje tematy sprzed ponad roku byle tylko kogoś sprowokować do pisania. IGNORUJCIE GO.

Nie wykopuję, tylko mi się z boku wyświetlił, nawet nie zwróciłem uwagi, że to sprzed roku. Nie jestem żadnym prowokatorem i cały czas deklaruję chęć udowodnienia tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, taki obraz wasz napisał:

Nie wyklucza, a wręcz łączy się z przyjaźnią.

Nie wykopuję, tylko mi się z boku wyświetlił, nawet nie zwróciłem uwagi, że to sprzed roku. Nie jestem żadnym prowokatorem i cały czas deklaruję chęć udowodnienia tego.

To w końcu weź i udowodnij a nie tylko deklarujesz i to jedynie chęć udowodnienia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Laurittka napisał:

To w końcu weź i udowodnij a nie tylko deklarujesz i to jedynie chęć udowodnienia 

No ale jak? Zdjęcia nie mam zamiaru wysyłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×