Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ania

Czy bolał was brzuch na początku ciąży?

Polecane posty

Gość Ania

Cześć, mam pytanie. Test wyszedł pozytywnie, jednak pobolewa mnie podbrzusze. Ciąża jest bardzo wczesna, właściwie to drugi tydzień. Nie boli mnie jakoś mocno, jak jaj na okres tylko lzej (mam dość bolesne miesiączki) nie boli mnie ciągle tylko trochę boli, przestanie, znow boli. Na wizytę u ginekologa jest jeszcze za wcześnie, a na internetach oczywiście, że taki ból to ciąża pozamaciczna i inne takie. Nigdy nie byłam w ciąży i w sumie nie wiem czy brzuch boli, w końcu rozciąga się macia...dlatego pytam was o to drogie mamy, czy tak bywa w ciąży? Czy jest yo objaw do niepokoju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja tak miałam. Każdy organizm reaguje inaczej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ja tak miałam. Każdy organizm reaguje inaczej. 

Dzięki za odpowiedz :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paprotka

Powodem do niepokoju mogą być ślady krwi na majtkach albo brązowy śluz (czyli ze starą krwią). Ja tak miałam na początku, ale na szczęście wszystko było ok. A co do bólu macicy - czułam taki lekki ból podbrzusza, jakby mnie ciągnęło od pępka w dół w linii pionowej. Trochę faktycznie podobny do okresu ale dużo lżejszy.
Na necie zawsze co do każdego objawu piszą to samo - może to być normalny objaw a może zaraz poronisz :P Przestałam czytać po czasie, bo na wszystko pisali to samo. Wiadomo, nikt kto pisze artykuł nie weźmie na siebie odpowiedzialności, że przeczytasz, że coś jest normalne i nie pójdziesz do lekarza gdy powinnaś ;) Dlatego straszą na wyrost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Test ciążowy pozytywny w drugi tygodniu ciąży? Czy Ty wiesz jak liczy się wiek ciąży? Od pierwszego dnia ostatniej miesiączki, to jest podstawowa wiedza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
1 minutę temu, NaugthyBitch napisał:

Test ciążowy pozytywny w drugi tygodniu ciąży? Czy Ty wiesz jak liczy się wiek ciąży? Od pierwszego dnia ostatniej miesiączki, to jest podstawowa wiedza. 

Wiem jak się liczy, ale dokładnie tez wiem kiedy współżyłam dlatego ciąże określam na mniej więcej drugi tydzień. Lekarz określa ciąże od pierwszego dnia miesiączki, ponieważ nie ma pewności kiedy doszło do współżycia. Ja znam termin owulacji (z dokładnością do 2 dni, znam datę współżycia) więc dlaczego mam liczyć od początku cyklu? Zanim kogoś ocenisz, pomyśl. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka

Na początku miałam skurcze delikatne, a w okolicach 7-9 tydzień (od  ostatniej miesiączki) takie, że mnie czasem  łamało w pół, bałam się, ciąża książkowa, bez plamień, a młoda okaz zdrowia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Jestem teraz w ciąży. Do 3 mies bolał mnie brzuch, na dole w podbrzuszu. Delikatnej niż na okres. To jest normalne. Na pewno nie dźwigaj, w ciągu dnia częściej odpoczywaj. Powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
2 minuty temu, GośćAnia napisał:

Hej. Jestem teraz w ciąży. Do 3 mies bolał mnie brzuch, na dole w podbrzuszu. Delikatnej niż na okres. To jest normalne. Na pewno nie dźwigaj, w ciągu dnia częściej odpoczywaj. Powodzonka

Dziękuję :) 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie, bolały mnie piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nammahmi

Hej:) dokladnie wczoraj  zalozylam watek na ten temat:) od kiedy boli Cie brzuch? Mnie zacza bolec 4 dnia po owulacji i troche mnie to juz martwi bo jezeli nie ciaza to co? Jest za wczesnie zeby sprawdzic bo okres mam dostac za 5 dni. Ponadto jestem bardzo zmeczona, senna i czesto musze do toalety ale nie bola mnie piersi..mam 35 lat i nie mam dzieci wiec mozesz sobie tylko wyobrazic co teraz przezywam!!:):) nie przejmujmy sie tez dokasaniem kolezanek bo po to jest te forum zeby pytac i pisac;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
49 minut temu, Gość Nammahmi napisał:

Hej:) dokladnie wczoraj  zalozylam watek na ten temat:) od kiedy boli Cie brzuch? Mnie zacza bolec 4 dnia po owulacji i troche mnie to juz martwi bo jezeli nie ciaza to co? Jest za wczesnie zeby sprawdzic bo okres mam dostac za 5 dni. Ponadto jestem bardzo zmeczona, senna i czesto musze do toalety ale nie bola mnie piersi..mam 35 lat i nie mam dzieci wiec mozesz sobie tylko wyobrazic co teraz przezywam!!:):) nie przejmujmy sie tez dokasaniem kolezanek bo po to jest te forum zeby pytac i pisac;) 

Brzuch zaczął bolec mnie 12 dnia od „teoretycznego zapłodnienia” dzisiaj, dnia 14 zrobiłam rano test, który dał wynik pozytywny. I dzisiaj również boli mnie brzuch, ale to nie jest jakiś mega ból. Tak jak na miesiączkę ale bardzo lekki i dodatkowo czuje ból w dole kręgosłupa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×