Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karolina24

Robić test czy za wcześnie?

Polecane posty

Gość Karolina24

Cześć dziewczyny. Dziś mam 34 dzień cyklu miesiączki nadal brak. Zawsze cykl trwa max 27 dni. Piersi bolą żyły mam na nich. Bolące jajniki lub prawy jajnik. Od paru dni wczesnym rankiem4-5 rano źle się czuję. W dni płodne kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia. Podobno zdarzył w ostatniej sekundzie wyciągnął i doszedl, w tej sekundzie gdy wyciągnęłam jego czlonka czułam na nim płyn. Rozmawialiśmy o tym że okres się spóźnia. On sugeruje mi ciąże. Poczekać kilka dni jeszcze czy jeśli nie przyjdzie to zrobić test dla pewności. Waszym zdaniem to może być ciąża? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćgosc

Uprawialas seks bez zabezpieczenia w dni płodne, spóźnia ci się miesiączka i ty się zastanawiasz czy test robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina24
2 minuty temu, Gość Gośćgosc napisał:

Uprawialas seks bez zabezpieczenia w dni płodne, spóźnia ci się miesiączka i ty się zastanawiasz czy test robić?

Tak wiem że ryzyko bądź szansę są duże ale jeśli nie było pełnego wytrysku hmm. Poczekam do jutra. Jeśli nie przyjdzie w sobotę rano zrobię test bądź badanie z krwi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka

Heja, jeżeli do stosunku doszło w dni płodne to ryzyko ciąży istnieje zawsze. Zwłaszcza jeżeli stosunek był bez zabezpieczenia. Twoje objawy mogą sugerować ciąże, ale nie muszą. Mogą być to równie dobrze objawy zbliżającej się miesiączki lub mogą być wynikiem stresu. Spóźniający się okres może być objawem ciąży, ale także nie musi. Jeżeli twój termin był tydzień temu to testy powinny być już na 99% procent. Zrób jak najszybciej, a przestaniesz się stresować i będziesz wiedzieć na czym stoisz . W razie jakichkolwiek pytań pisz śmiało:) daj znać jak wynik . Zdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćgosc
1 minutę temu, Gość Karolina24 napisał:

Tak wiem że ryzyko bądź szansę są duże ale jeśli nie było pełnego wytrysku hmm. Poczekam do jutra. Jeśli nie przyjdzie w sobotę rano zrobię test bądź badanie z krwi 

Nie musiało być wytrysku, ile ty masz lat dziewczyno, że podstaw nie znasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina24

Ok zrobię test w sobotę rano na czczo dla pewności. Napiszę jak wyszło. Dziękuję 😊 co do miesiączki nigdy tak piersi mnie nie bolały. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Testu ciazowego nie trzeba robić na czczo 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To może być ciąża, ale nie musi. Zrób test ciążowy.  Ja miałam na piersiach takie żyły właśnie po zejściu w ciążę, ale każdy organizm jest inny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Karolina24 napisał:

Ok zrobię test w sobotę rano na czczo dla pewności. Napiszę jak wyszło. Dziękuję 😊 co do miesiączki nigdy tak piersi mnie nie bolały. 

Wystarczy z pierwszego, porannego moczu, dla pewności.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka

Kochana, chodzi o to ze przed wytryskiem wydziela się preejekulat- płyn w którym także znajdują się plemniki zdolne do zapłodnienia. Jest ich tam mniej, ale jednak są. Mężczyźni nie czują kiedy on się wydziela. Dlatego sznasa na ciąże istnieje nawet kiedy mężczyzna zdążył wyciągnąć przed wytryskiem. Leć do apteki i rób test. Jeżeli czekasz na miesiączkę, a ona ma być to i tak testy pokaże jedna kreskę i będziesz spała spokojnie. Możliwe również ze twoj stres ją blokuje dlatego musisz się wyluzować i uspokoić ( a z pewnością nic tak nie uspokoi jak jedna kreska ) A jeśli jesteś w ciąży to będziesz przez kolejny tydzień czekać na okres, który nie przybędzie. A tak to przynamniej będziesz wiedzieć na czym stoisz i ogarniesz całą sytuacje. Pamiętaj ze niewiedza jest najgorsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tim
8 minut temu, Gość Gośćgosc napisał:

Nie musiało być wytrysku, ile ty masz lat dziewczyno, że podstaw nie znasz?

Bez wytrysku nie ma ciąży .Poczytaj wypowiedź ginekologów że  musi być wytrysk,chodzi o wyrzut plemników pod ciśnieniem a nie kropelkowanie płynem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina24
1 minutę temu, Gość Ewka napisał:

Kochana, chodzi o to ze przed wytryskiem wydziela się preejekulat- płyn w którym także znajdują się plemniki zdolne do zapłodnienia. Jest ich tam mniej, ale jednak są. Mężczyźni nie czują kiedy on się wydziela. Dlatego sznasa na ciąże istnieje nawet kiedy mężczyzna zdążył wyciągnąć przed wytryskiem. Leć do apteki i rób test. Jeżeli czekasz na miesiączkę, a ona ma być to i tak testy pokaże jedna kreskę i będziesz spała spokojnie. Możliwe również ze twoj stres ją blokuje dlatego musisz się wyluzować i uspokoić ( a z pewnością nic tak nie uspokoi jak jedna kreska ) A jeśli jesteś w ciąży to będziesz przez kolejny tydzień czekać na okres, który nie przybędzie. A tak to przynamniej będziesz wiedzieć na czym stoisz i ogarniesz całą sytuacje. Pamiętaj ze niewiedza jest najgorsza.

Tak wiem o płynie wydzielajacym się przed wytryskiem. Dobrze lecę do apteki. Jutro rano zrobię test. Dziękuję bardzo za pomoc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka
Przed chwilą, Gość Karolina24 napisał:

Tak wiem o płynie wydzielajacym się przed wytryskiem. Dobrze lecę do apteki. Jutro rano zrobię test. Dziękuję bardzo za pomoc. 

Nie ma sprawy;) po to jest to forum :) daj jutro znać co z wynikiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Tim napisał:

Bez wytrysku nie ma ciąży .Poczytaj wypowiedź ginekologów że  musi być wytrysk,chodzi o wyrzut plemników pod ciśnieniem a nie kropelkowanie płynem.

To ty raczej poczytaj, że w preejakulacie są plemniki zdolne do zapłodnienia ( i jak najbardziej może do niego dojść) , zanim zaczniesz mnie pouczać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeżeli to ciąża, to w tym momencie cyklu test zrobiony o dowolnej porze dnia już powinien coś pokazać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Natomiast ja wierzę,  że nie każdy mężczyzn ma plemniki w tym płynie,  bo 15 lat małżeństwa,  przerwany od zawsze, dwoje planowanych dzieci,  czyli z pełnego wytrysku w pochwie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniela

Wykonaj test ciążowy, szybko pomagają one wykryć ciąże, zawsze możesz za kilka dni powtórzyć. W jaki sposób określasz płodne dni ? Precyzyjnym urządzeniem w tej kwestii jest tester owulacyjny ze śliny Afrodyta, zaopatrz się na przyszłość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Djsjs
56 minut temu, Gość gość napisał:

Natomiast ja wierzę,  że nie każdy mężczyzn ma plemniki w tym płynie,  bo 15 lat małżeństwa,  przerwany od zawsze, dwoje planowanych dzieci,  czyli z pełnego wytrysku w pochwie. 

Oczywiście, że nie każdy ma plemniki w preejakulacie, a nawet jeśli ma, to nie muszą być na tyle silne, Ameryki nie odkryłas. Natomiast na podstawie własnego przykładu, czy nawet 10 innych kobiet, nie możesz powiedzieć, że taka opcja nie istnieje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina24
Dnia 6.06.2019 o 20:12, Gość Djsjs napisał:

Oczywiście, że nie każdy ma plemniki w preejakulacie, a nawet jeśli ma, to nie muszą być na tyle silne, Ameryki nie odkryłas. Natomiast na podstawie własnego przykładu, czy nawet 10 innych kobiet, nie możesz powiedzieć, że taka opcja nie istnieje 

Cześć dziewczyny nie miałam czasu odpisać. A więc tak nie zrobiłam testu chciałam poczekać natomiast przyszedł okres to myślę kij. Jest okres to spoko. Fakt mega opóźniony ma dodatek dzień przed krwawieniem strasznie słabo mi się zrobiło i ból brzucha mega. Po 10 minutach minęło. Na drugi dzień niby ten okres. 1 dzień krwawilam nie jak zawsze z skrzepami bardziej krew z wodą. Potem na 2 dzień bardzo mało krwi i nitki takie a nie skrzepy. I tyle okresu. Zawsze mam 2-3dni mocny z skrzepami. Ogolem zawsze 5 dni te 2 ostatnie słabsze ale 5 a nie 2 niecałe. Czy to może być krwawienie implatacyjne? Jednak robię ten test bo dziwny ten okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Koleją nawiedzona.Prędzej poronienie o ile w ogóle była ciąża niż plamienie implantacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dziewczyno, już dawno powinnaś zrobić ten test, a nie się zastanawiać w nieskończoność i wróżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na plamienie implatacyjne trochę za późno.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×