Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ajax

Mam dylemat facet chce loda!

Polecane posty

Gość Ajax

I żeby nie było że on chce jakieś mizianki a ja panikuje. On chce żebym go wsunęła do gardła! Tak do gardła! Ja nie wiem kto mu o czymś takim powiedział czy gdzieś to zobaczył no zwariował chłop... Co teraz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Ajax napisał:

I żeby nie było że on chce jakieś mizianki a ja panikuje. On chce żebym go wsunęła do gardła! Tak do gardła! Ja nie wiem kto mu o czymś takim powiedział czy gdzieś to zobaczył no zwariował chłop... Co teraz???

Normalnie, przyjmij do gardła po kłopocie, gardła ci nie przebije przecież, nie boj się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajax

Normalnie??? Ja to jestem chyba 100lat za murzynami myślałam że on żartuję ale nie.... Zdębiałam zaniemówiłam i zdretwialam jednocześnie.

Boję się właśnie o to chodzi, ktoś z was próbował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostra22

W jaja go kopnij za te głupie pomysły może zmądrzeje i będzie bardziwj tobie posłuszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajax
2 minuty temu, Gość Ostra22 napisał:

W jaja go kopnij za te głupie pomysły może zmądrzeje i będzie bardziwj tobie posłuszny.

Ale wiesz... on powiedział że to jego największa fantazja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajax

No i też ciekawa jestem czy to jest tak na porządku dziennym czy faceci o tym marzą ale nie dostają???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostra22
5 minut temu, Gość Ajax napisał:

Ale wiesz... on powiedział że to jego największa fantazja

Możesz mu zaproponować swoją największą fantazję i jeśli ją wykona to ty wykonasz jego największe pragnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajax
16 minut temu, Gość Gość napisał:

Normalnie, przyjmij do gardła po kłopocie, gardła ci nie przebije przecież, nie boj się 

A udusić to się mogę tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajax
Przed chwilą, Gość Ostra22 napisał:

Możesz mu zaproponować swoją największą fantazję i jeśli ją wykona to ty wykonasz jego największe pragnienie.

No właśnie chodzi o to że on robi dla mnie wszystko i też bym chciała tylko mnie to przeraża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja mam odruch wymioty nawet jak mi lekarz patyk wsadzał przy badaniu gardła (teraz już wie, że nie da rady),  więc poprostu bym się porzygała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieskazitelny
5 minut temu, Gość Ajax napisał:

No właśnie chodzi o to że on robi dla mnie wszystko i też bym chciała tylko mnie to przeraża

Zrób z nim łagodniejszą formę tej hmm. rozrywki dla osób co nie są aseksualne jak ja. Uważaj, jednak !!!!

Jeśli za głęboko będzie to wpychał w twoje gardło możesz umrzeć, zanotowano już dużo takich zgonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Ajax napisał:

A udusić to się mogę tak?

Nie wiem, nigdy nie próbowałam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajax
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ja mam odruch wymioty nawet jak mi lekarz patyk wsadzał przy badaniu gardła (teraz już wie, że nie da rady),  więc poprostu bym się porzygała. 

No to by była straszna porażka sfajtac się na faceta. Też tak mam i czasami nawet jak zęby myję 8ki to też mnie cofa 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajax
4 minuty temu, Gość Nieskazitelny napisał:

Zrób z nim łagodniejszą formę tej hmm. rozrywki dla osób co nie są aseksualne jak ja. Uważaj, jednak !!!!

Jeśli za głęboko będzie to wpychał w twoje gardło możesz umrzeć, zanotowano już dużo takich zgonów.

Dziki za pocieszenie. A jaka to łagodniejsza forma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieskazitelny
5 minut temu, Gość Ajax napisał:

Dziki za pocieszenie. A jaka to łagodniejsza forma?

Ograniczanie sie do lizanania, ugniatania, otulania jezykiem, plucia,  czy co wy tam jeszcze robicie. Po prostu ma nie wpychać swojwgo narządu kopulacyjnego zbyt głęboko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esss5

Ja własną spermę wypiłem ze szklanki, i własny mocz, a wy się brzydzicie zrobić facetowi loda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lesba
47 minut temu, Gość Ajax napisał:

I żeby nie było że on chce jakieś mizianki a ja panikuje. On chce żebym go wsunęła do gardła! Tak do gardła! Ja nie wiem kto mu o czymś takim powiedział czy gdzieś to zobaczył no zwariował chłop... Co teraz???

Znajdź sobie drugą taką jak ty i trzaskaj jej minety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

Jak ma kase to rób co chce, bo znajdzie inna. A jak nieudacznik to niech on ci ciipke lize, z lodem nie ma co się męczyć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajax
13 minut temu, Gość Lesba napisał:

Znajdź sobie drugą taką jak ty i trzaskaj jej minety

Kobiety mi się podobają ale nie pociągają seksualnie. Jestem w udanym związku.

Nie ma tu żadnej kobiety która to robiła i coś doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajax
5 minut temu, Gość Kobieta napisał:

Jak ma kase to rób co chce, bo znajdzie inna. A jak nieudacznik to niech on ci ciipke lize, z lodem nie ma co się męczyć 

Znaczy mam to robić za kasę 🤔😂😂😂

Dlaczego nie ma co się męczyć myślę jak to zrobić chce żeby dostał to czego chce. To chyba normalne że chce spełniać fantazje faceta tylko kompletnie mnie tym zaskoczył a ja nie wiem jak się za to zabrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość niedzielny

Moj facet też lubi głębokie gardło. Myślę, że chyba wszyscy (prawie) lubią, ale większość wstydzi sie powiedzieć 😛 mnie to akurat kręci, to taka forma dominacji. Jeśli Ciebie to obrzydza to daj sobie spokój,   bo obiektywnie łatwo jest zwymiotować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajax
6 minut temu, Gość Gość niedzielny napisał:

Moj facet też lubi głębokie gardło. Myślę, że chyba wszyscy (prawie) lubią, ale większość wstydzi sie powiedzieć 😛 mnie to akurat kręci, to taka forma dominacji. Jeśli Ciebie to obrzydza to daj sobie spokój,   bo obiektywnie łatwo jest zwymiotować 

No nie obrzydza mnie ale jak wtedy oddychać np? i co z wytryskiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Oddychaj nosem a jak lawa wybuchnie wszystko wypij jednym duszkiem, do ostatniej kropli 🙂 hahaha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Oddychaj nosem a jak lawa wybuchnie wszystko wypij jednym duszkiem, do ostatniej kropli 🙂 hahaha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajax

Trochę się już uspokoiłam co prawda nic nie jest dla mnie jasne ale pewnie dzisiaj się przekonam jak to jest o ile coś mi z tego wyjdzie 😉

Dziękuję za zainteresowanie tematem chcialam pogadać z kimś obiektywnym no niestety nie mam z kim więc jestem tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Gość Ajax napisał:

No nie obrzydza mnie ale jak wtedy oddychać np? i co z wytryskiem 

Trzeba się nauczyć regulacji oddechu, bo zatyka. I pozwolić spermie spłynąć po ściance gardła uważając, by się nie zachłysnąć i nie zwymiotować. Kwestia doświadczenia. Spróbuj, jeśli Ci się nie spodoba, nie zmuszaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajax
5 minut temu, Nenesh napisał:

Trzeba się nauczyć regulacji oddechu, bo zatyka. I pozwolić spermie spłynąć po ściance gardła uważając, by się nie zachłysnąć i nie zwymiotować. Kwestia doświadczenia. Spróbuj, jeśli Ci się nie spodoba, nie zmuszaj się.

Dziękuję bardzo 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zerwij z tym zboczeńcem i poszukaj normalnego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bunia
6 godzin temu, Gość gość napisał:

Zerwij z tym zboczeńcem i poszukaj normalnego faceta.

On jest normalny, przy zboczeńcu byś się zesr..ła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×