Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okiem obserwatora

Czy kobiety boją się przystojnych facetów?

Polecane posty

Gość okiem obserwatora

jak to jest właściwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie boją ale onieśmielają się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość okiem obserwatora napisał:

jak to jest właściwie?

Dzi.w.k.a.rzy tak,normalnych nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalee

Ja mam tak, że mnie onieśmielają przystojni faceci. Boję się takich właśnie latawców bo nie jestem zainteresowana taką formą rozrywki/znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, KermitZaba napisał:

Przecież kobiety mają dużą trudność rozpoznać casanowę z obyciem. Po prostu chcecie wierzyć, ze facet jest normalny i dąży do normalnej relacji, a potem kończy się na tym ze daje o sobie znać za dwa tygodnie jak przychodzi po kolejny seks.

Mam intuicję,mnie obroniła przed syfem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burza w mieście

dlaczego miałyby bać się przystojnych facetów - ładna kobieta jest pewna, jeśli ten przystojniak do niej coś zagada sensownego bo głupokowata bajera raczej odstrasza, pracujesz w banku gdzie ma konto to możesz coś na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalee
3 minuty temu, KermitZaba napisał:

Przecież kobiety mają dużą trudność rozpoznać casanowę z obyciem. Po prostu chcecie wierzyć, ze facet jest normalny i dąży do normalnej relacji, a potem kończy się na tym ze daje o sobie znać za dwa tygodnie jak przychodzi po kolejny seks.

Nie zgodzę się. Ja akurat umiem rozpoznać. Tacy faceci wysyłają specyficzne sygnały. Przeważnie też dążą żeby jak najszybciej spotkanie odbyło się u niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka

Myślę, że wręcz przeciwnie, myślę, że próbujemy zwrócić ich uwagę na siebie, ewentualnie peszy nas lekko jego zainteresowanie, ale nie na tyle by nie kusić dalej. No i przystojny - to rzecz gustu, ja lubię małpoludy 😁😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, KermitZaba napisał:

Ha ha ha, intuicje to sobie możesz mieć, ale kobieca główka dokona za ciebie wyborów. Ja nie jestem przystojny, raczej przeciętny, ale zdarzyło mi się zrobić na niektórych dziewczynach mega wrażenie i wiem, jak kobiety mogą być po prostu zaślepione, to jest po prostu straszne. Czasami nawet niektóre zapominały się w tym co mówiły, pomimo braku zainteresowania dalej się narzucały. Jedna mi wysyłała kilka dni jeszcze sms, kiedy przestałem odpowiadać.  Wiec łatwo mi sobie wyobrazić na bazie swojch doświadczeń jak musi niektórym z was odwalać na widok naprawdę kogoś bardzo, ale to bardzo przystojnego + jeszcze mega zadbanego i z odpowiednim stylem.

Jezu kermit skończ. Pewnie to było w czasach gimnazjum a ty przeżywasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przystojny
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Jezu kermit skończ. Pewnie to było w czasach gimnazjum a ty przeżywasz.

Prawse napisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mega wrażenie, mega zadbany, mega, mega. Używanie tego określenia świadczy o niskim poziomie ludzi, którzy wciskają je, gdzie się da. Choćbyś wyglądał jak Brad Pitt, to nie byłabym tobą zainteresowana. Wygląd to nie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mega wrażenie, mega zadbany, mega, mega. Używanie tego określenia świadczy o niskim poziomie ludzi, którzy wciskają je, gdzie się da. Choćbyś wyglądał jak Brad Pitt, to nie byłabym tobą zainteresowana. Wygląd to nie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A czy kobiety podrywaja, patrza na brzydali? Czy tylko na tych co sie podobaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A czy kobiety podrywaja, patrza na brzydali? Czy tylko na tych co sie podobaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola

A ja mam przystojnego faceta 🙃 tzn dla mnie jest przystojny a wiele osób się pytało co w nim widzę ma zniszczona cerę przez trądzik i jest chamski ale nie dla mnie bo dla mnie jest kochany.

Wielu przystojniaków patrzy tylko żeby kobietę wykorzystać. A ci porzadniejsi no cóż zniszczyła bym takiemu reputację bo pochodzę z biednej rodziny więc nie pakowała bym się dla dobra obojga....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niby czemu mam się bać

Czemu mam się bać,sama jestem ładna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mega won
15 minut temu, Gość gość napisał:

Mega wrażenie, mega zadbany, mega, mega. Używanie tego określenia świadczy o niskim poziomie ludzi, którzy wciskają je, gdzie się da. Choćbyś wyglądał jak Brad Pitt, to nie byłabym tobą zainteresowana. Wygląd to nie wszystko.

🙄😑

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx

przeciętne moze i tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Jezu kermit skończ. Pewnie to było w czasach gimnazjum a ty przeżywasz.

 

1 godzinę temu, KermitZaba napisał:

Koniec gimnazjum, Liceum, studia i ostatnio. W liceum i na początku studiów najwięcej, bo miałem mniej męskie towarzystwo, potem wykształcenie, zawód i pasje zdeterminowały typowo męskie otoczenie.

Kermit chyba piszesz z Wieczorną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, KermitZaba napisał:

To pozdrawiam ją cieplutko, może to rozgrzeje jej chłodne serce 😄

Zaraz napiszo ze mamy romans i to z mojej nachalnej inicjatywy. Oczywiście po napisaniu że jak ostatnia desperatka lize ci zabia dupe licząc na krzte uwagi 🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 minut temu, Gość Gość napisał:

Zaraz napiszo ze mamy romans i to z mojej nachalnej inicjatywy. Oczywiście po napisaniu że jak ostatnia desperatka lize ci zabia dupe licząc na krzte uwagi 🤣🤣

Problem w tym że ty dokładnie to robisz. Może dlatego te twoje śmieszki i wypieranie się na siłę stanu faktycznego są takie żałosne i nikogo nie przekonują.Jakby to tobie wytłumaczyć Wieczorna. To że myjąc naczynia zaczniesz wrzeszczeć "nie myję naczyń" nie zmienia stanu faktycznego. Tu tak samo. 

Chodzisz za tymi ludźmi z Kowbojek jak cień  i szukasz zaczepki żałosna przydüpasko kowbojkowej ekipy. W przypadku Kermita jeszcze dochodzą twoje śmieszne urojone nadzieje. Naprawdę zabawne widzieć twój upadek po tym jak robiłaś się na cyniczkę roku. Tu niby taka psychopatka, tu pedofilia, tu stalking...A koniec końców wyszła z ciebie typowa pusta idiötka. Od początku nią byłaś zresztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, KermitZaba napisał:

Jestem ostatnią osobą z którą można było by mieć romans, pod tym względem jestem romantycznym pieńkiem. Takie insynuacje nie mają racji bytu.

PS: Dopiszę kilka razy słowo "mega": mega, mega, mega , mega

O zaczęło się właśnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, KermitZaba napisał:

Całkowicie nie wiem co. Możesz mi powiedzieć?

Wieczorna tak naprawdę tylko potwierdza swoim zachowaniem to co tutaj o niej pisali xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28 minut temu, Gość Gość napisał:

Zaraz napiszo ze mamy romans i to z mojej nachalnej inicjatywy. Oczywiście po napisaniu że jak ostatnia desperatka lize ci zabia dupe licząc na krzte uwagi 🤣🤣

Na złodzieju czapka gore Wieczi xD Nie dystansowałabyś się aż tak od tego gdyby to nie była prawda. To nie jest oskarżenie o morderstwo czy ćpanie żeby się tak natarczywie i z udawanymi uśmieszkami dystansować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28 minut temu, Gość Gość napisał:

Zaraz napiszo ze mamy romans i to z mojej nachalnej inicjatywy. Oczywiście po napisaniu że jak ostatnia desperatka lize ci zabia dupe licząc na krzte uwagi 🤣🤣

Na złodzieju czapka gore Wieczi xD Nie dystansowałabyś się aż tak od tego gdyby to nie była prawda. To nie jest oskarżenie o morderstwo czy ćpanie żeby się tak natarczywie i z udawanymi uśmieszkami dystansować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zaraz Wieczorna będzie pisać do Kermita to samo co wcześniej do Bumbelka xD "Żałuję że cię broniłam, Kermit miał rację" xD Pamiętamy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, KermitZaba napisał:

O już nie mieszajcie mnie w tę sprawę.

Masz rację w sumie. Nie warto. Po prostu nie lubię gdy ktoś tak wrednie atakuje z gościa zalogowanego użytkownika. Słabe to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, KermitZaba napisał:

Ogólnie słabe jest unoszenie się gniewem i zwracanie z pogardą, ale ludzie bywają słabi, co poradzić, sam jestem tego najlepszym przykładem.

Oj tam. Znam lepsze. Hmm. Nawet w tym temacie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, KermitZaba napisał:

Jak to mówi Ferdek Kiepski: Pan jeszcze wielu rzeczy o mnie nie wiesz.

Też prawda. Nieraz sami o sobie dowiadujemy się czegoś po czasie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie oceniaj po wyglądzie
4 godziny temu, Gość Kalee napisał:

Ja mam tak, że mnie onieśmielają przystojni faceci. Boję się takich właśnie latawców bo nie jestem zainteresowana taką formą rozrywki/znajomości.

Skąd wiesz że jest latawcem? Tylko dlatego że jest przystojny nie znaczy że korzysta z tego że panny na niego lecą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×