Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Promyczek

Czy bylybyscie z takim

Polecane posty

Gość Promyczek

Mężczyzna? Który nie ma mieszkania, prawo jazdy albo samochodu? prace ma ale co jakiś czas je traci? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarosłava
3 minuty temu, Gość Promyczek napisał:

Mężczyzna? Który nie ma mieszkania, prawo jazdy albo samochodu? prace ma ale co jakiś czas je traci? 

pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy z jakiego czynnika to wszystko wyplywa.. odpowiedz sobie na pytanie czy go kochasz i będziesz potrafiła być z nim szczęśliwa, tworzyć dom, wychowywać dzieci.. bo niestety słabo to brzmi, ale też mało opisalas 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ

Ważne czemu pracę traci? Znam takiego Kamilka który pracował nie będzie,chwilę i już nie pracuje,bo kombinuje młody i głupi ,myśli ze jest cwany 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Promyczek napisał:

Mężczyzna? Który nie ma mieszkania, prawo jazdy albo samochodu? prace ma ale co jakiś czas je traci? 

Odwal się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ja bym byla ale ze mna kto by byl skoro ja probowalam sie zabic dwa razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdka

Pracę można znaleźć.Transport publiczny też istnieje.Mieszkanie można wynająć.Jasne że bym była.Liczy się tylko miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gwiazdka napisał:

Pracę można znaleźć.Transport publiczny też istnieje.Mieszkanie można wynająć.Jasne że bym była.Liczy się tylko miłość

Tylko czy taki facet potrafi cos dac, czy będzie tak, ze ta dziewczyna będzie wszystko utrzymywać, a pozniej rodzine i ledwo wytrzymywac koniec z koncem, ale i tak najważniejsza miłość? XD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Promyczek

Bo mi się podoba najbardziej na świecie, nie to że ma wszystko w dooopie, tylko wszystko pozostałe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, do momentu aż powiedziałeś o ciągłym traceniu pracy. Bez prawka można żyć, nie każdy potrzebuje/chce. Mało kogo stać na własne mieszkanie i większość młodych ludzi wynajmuje. 

Ciągłe zwolnienia to jednak duża czerwona flaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latający karburator

Ważne by pracę miał, nawet niekoniecznie stałą, to nie lata 90, jakąkolwiek pracę można znaleźć z dnia na dzień. Auto w mieście jest niepotrzebne. Taki głupi polski zwyczaj ze każdy mus mieć samochód a tak naprawde tylko mieszkańcy prowincji go potrzebują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zołza

Faceta bez chaty i samochodu od razu kasuje a pracę musi mieć stała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jakbym sie zakochala, to tak. Jednak staralabym sie miec otwarte oczy, czy chlopak nie jest typem nieodpowiedzialnego lekkoducha. Jesli utrata pracy wynika z jego ciezkiego charakteru, skonnosci do oszukiwania, niedotrzymywania slowa, alkoholizmu, narkomanii itp to bym odpuscila. Jesli zas poprostu szuka swojego miejsca, nie daje sie wykorzystywac, nie chce za wszelka cene brac udzialu w wyscigu sczurow itp, to akurat odebralabym to na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zołza S
3 minuty temu, Gość Zołza napisał:

Faceta bez chaty i samochodu od razu kasuje a pracę musi mieć stała.

Chatę mam swoją i pracować też potrafię!Auta nawet lepiej jakby nie miał.Kocham rowery .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała czarna

Zdecydowanie nie.ile on ma lat? Jeśli nie ma mieszkania, ok, może kupić jak się dorobiła, ale prawa jazdy, samochodu- chodźmy starego za parę tys?? Prace traci co jakiś czas, a co będzie ja mielibyście mieć dziecko? Z czego by was utrzymał? Niestety życie to nie bajka i te szczegóły są bardzo ważne.bez obrazy ale dla mnie taki facet to nieudacznik, a wiem co mówię bo mam już swoje lata . Marnowanie życia przy kolesiu przy którym nie pójdziesz do przodu, tylko będziesz stała w miejscu. Traci pracę notorycznie tylko jest niewymienny, oblewający, żyjący dniem dzisiejszym dla mnie odpada w przedbiegach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biały mężczyzna w średnim

Wielkie feministki chcące dorównać mężczyznom a jak przychodzi co do czego to chcecie być z facetem to tylko takim który dorobił się więcej od Was. Hipokrytki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuzyn psa twojej sąsiadki
6 minut temu, Gość Biały mężczyzna w średnim napisał:

Wielkie feministki chcące dorównać mężczyznom a jak przychodzi co do czego to chcecie być z facetem to tylko takim który dorobił się więcej od Was. Hipokrytki.

Cały ten feminizm służy tylko napędzaniu konsumpcjonizmu wykorzystując nielogiczną naturę kobiet. Kobiety więcej zarabiają i kupują by dorównać facetom ale i tak chcą bogatszych wiec faceci zarabiają i kupują jeszcze więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wyobrażam sobie w dzisiejszych czasach życia bez auta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może to być typ Piotrusia Pana. Z takim kimś będzie ciężko coś zbudować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajek
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Nie wyobrażam sobie w dzisiejszych czasach życia bez auta. 

To się przeprowadź do miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość jajek napisał:

To się przeprowadź do miasta

jeden wiesniak wiecej :classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość jajek napisał:

To się przeprowadź do miasta

Moje życie nie kończy się tylko na wsi czy mieście, ale pojechać nawet nad jezioro, po większe zakupy, do innego miasta na zakupy ubraniowe. Niee no masakra, bez auta jak bez ręki. Z autem jesteś niezależny, wsisdasz i jedziesz gdzie tylko chcesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Gość Promyczek napisał:

Mężczyzna? Który nie ma mieszkania, prawo jazdy albo samochodu? prace ma ale co jakiś czas je traci? 

Po co Ci taki pasożyt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, jagoda napisał:

Po co Ci taki pasożyt ?

No bez przesady zezaraz pasożyt. Ale w dzisiejszych czasach każdy powinien dążyć  aby żyło mu się wygodnie i był niezależny. Takie jest moje zdanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

1 minutę temu, Gość Gość napisał:

No bez przesady zezaraz pasożyt. Ale w dzisiejszych czasach każdy powinien dążyć  aby żyło mu się wygodnie i był niezależny. Takie jest moje zdanie

.Znam całą masę takich "pasożytów " ,którzy nawet nie wykazują chęci podjęcia jakiejkolwiek sensownej  pracy .Liczą ,że będą się "ślizgać" na plecach partnerki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Y
1 minutę temu, jagoda napisał:

 

.Znam całą masę takich "pasożytów " ,którzy nawet nie wykazują chęci podjęcia jakiejkolwiek sensownej  pracy .Liczą ,że będą się "ślizgać" na plecach partnerki .

Jeśli partnerka jest szmalowna i nie ma nic przeciwko temu to nie ma tematu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość Y napisał:

Jeśli partnerka jest szmalowna i nie ma nic przeciwko temu to nie ma tematu 🙂

Jeśli jest na tyle głupia to czemu nie 🙂.Zawsze byłam i będę zwolenniczką posiadania osobnego kąta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macho

Czyli równouprawnienie potrzebne jest wam tylko do usprawiedliwienia własnego lenistwa i egoizmu. Zmuszacie facetów do wyręczania was z waszych obowiązków bo jest równouprawnienie, ale od nich wymagacie żeby na was pracowali, mieli chatę i samochód... A wy co niedorozwinięte umysłowo jesteście, nie macie chaty, prawa jazdy i samochodu? Nie potraficie utrzymać rodziny i dziecka, upośledzone jesteście czy takie leniwe i fałszywe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macho

Panowie jeżeli kobieta nie ma domu i samochodu to po jednym razie zlewajcie ją ciepłym moczem, to roszczeniowa niedojda, jak się przyssie to trudno będzie się jej pozbyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga12a

Mnie kiedys gość też opowiadał o samochodach, pokazywał zdjęcia, chwalił się prawkiem.. okazało sie ze dokument ma, ale kolekcjonerski z dokumencika, a samochody to jakis wymysl. 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×