Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ggghhy

Jak sobie radzilyscie z karmieniem piersią noworodka kiedy w domu był starszak?

Polecane posty

Gość Ggghhy

Jak to ogarnąć kiedy maluch wisi non stop na cycu a 3latek też potrzebuję mojej uwagi. Jak to ogarnę.? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No już bez przesady, 3 latek rozumie i potrafi zajaC sie soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasia

Mój mały miał 3.5 roku. Mała dużo siedziała na cycu. Gdy karmiłam to brał samochody i się nimi bawił. Bez przesady. Cały czas zajmujesz się swoim 3-latkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Ja nie będę karmić cycem i problem z głowy. Cała ta akcja karm przynajmniej rok jest dla mnie porażka. Karmie mm i się tego nie wstydzę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Mama napisał:

Ja nie będę karmić cycem i problem z głowy. Cała ta akcja karm przynajmniej rok jest dla mnie porażka. Karmie mm i się tego nie wstydzę. 

Dla mnie wygodniej było karmić piersia niż mm. Starszy był na butelce i przygotowywanie mleka mnie zabijało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Illp

U mnie ciężko jest bo starsze ma niecałe półtora roku ,karmie mieszanie mniejsze jest bardzo żarłoczne i w szpitalu już trzeba było dokarmiać mm przez żółtaczkę ,starsze nie bawi się jeszcze samo , jak masz 3 letnie nie powinno być kłopotu gorzej z mniejszą różnica wieku, nie dałabym rady jakby dziecko cały czas na cycu wisiało , tak dają radę chyba osoby które nic nie muszą robić w domu bo jak obiad ugotować albo posprzątać jak dziecko wisi cały czas na cycu a co dopiero mówić o opiece nad starszym dzieckiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mój starszy syn miał niecałe dwa kiedy urodził się młodszy. Bylo ciężko ale jakoś przetrwalismy ten czas. Siedział przy mnie, czytałam mu w czasie karmienia albo się sam bawił. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggghhy

Dziękuję za odpowiedzi, podzielcie się jeszcze jakimiś radami na pierwsze dni w domu z maluchem 😌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada

Moja trzyletnia córeczka siadała obok z książką, gdy karmiłam małą. Niby trzylatek powinien się sobą zająć, ale ciężko jest mu zrozumieć, że do tej pory miał mamę dla siebie, a teraz mama ciągle zajęta, bo trzeba nakarmić młodsze rodzeństwo, ugotować obiad itp. Nie udało mi się karmić tylko piersią, choć bardzo chciałam. Mała nie przybierała na wadze. Zaczęłam dokarmiać butelką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....

U mnie jest 18miesiecy różnicy. Przy drugim niestety ponad miesiąc walczyłam o pobudzenie plantacji wie  mała siła rzeczy wiecznie wisiała na cyrku z małymi przerwami. Starszy syn w tym czasie przeważnie siedział obok, bawiliśmy się zabawkami, często czytaliśmy książeczki,  jeśli kładlam mała spać to prosiłam żeby był cichutko, wtedy będziemy mieli czas na zabawę tylko we dwoje. Nie było lekko ale nie przesadzajmy, tez żadna tragedia, po prostu tak jest z dwójką małych dzieci. Chyba się tego spodziewalas decydując się na drugie dziecko 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....

Laktacji ***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggghhy

Spodziewam się że lekko nie będzie 😪 ale z drugiej strony już mały jest na tyle samodzielny i dużo rozumie, że nie powinno być tak źle, oby. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×