Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasia

Krwawienia na początku ciazy

Polecane posty

Gość kasia

Dziewczyny! Pytania do tych co miały „miesiączki” w ciąży. Jak te krwawienia wyglądały ? Przez ile trwały? Powtarzały sie przez kilka miesięcy.? I czy występował w nich śluz czy skrzepy ? Proszę o odpowiedzi pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Krwawiłam 4 razy, raz bardzo mocno.Nie przypominało to miesiączki, za każdym razem leżałam w szpitalu.Trwało to do połowy ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Krwawiłam 4 razy, raz bardzo mocno.Nie przypominało to miesiączki, za każdym razem leżałam w szpitalu.Trwało to do połowy ciąży.

A było to co miesięczne krwawienie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja w okolicach kiedy gdyby nie ciąża powinnam mieć okres miałam plamienia ale bardzo skąpe, bardziej brązowe niż czerwone. Czasem tylko na papierze toaletowym widziałam, wkładka czysta. Moja ginekolog mówiła, że do 3 miesiąca może tak się zdarzyć i tak faktycznie było. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja w okolicach kiedy gdyby nie ciąża powinnam mieć okres miałam plamienia ale bardzo skąpe, bardziej brązowe niż czerwone. Czasem tylko na papierze toaletowym widziałam, wkładka czysta. Moja ginekolog mówiła, że do 3 miesiąca może tak się zdarzyć i tak faktycznie było. 

Czyli kilkudniowe krwawienia za skrzepami nie mogą występować ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość kasia napisał:

Czyli kilkudniowe krwawienia za skrzepami nie mogą występować ? 

Nie. Takie coś to raczej na poronienie wygląda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W ciąży nie występują regularne krwawienia, bo hormony działają zupełnie inaczej niż w cyklu. Progesteron ciążowy ma za zadanie uniemożliwić takie krwawienie jak podczas miesiączki. Jeżeli w czasie ciąży zdaża się krwawienie, zwłaszcza takie ze skrzepami, to bardzo niebezpieczny objaw, który trzeba jak najszybciej zgłosić lekarzowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×