Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Księżna Kate jest cudowna i ma klasę, nie to co ta czarna aktoreczką.

Polecane posty

Gość gość

Kate ma klasę, maniery i szanuje tradycje oraz protokół. Godnie reprezentuje monarchię i dlatego ją uwielbiam. Jest piękna i rewelacyjnie się ubiera a  w dodatku jest sympatyczna i miła, że człowiek ma ochotę się do niej przytulić. Nie zadziera nosa, a Meghan? szkoda gadać! Jest zimna wyniosła, źle traktuje służbę. Wbiła się czarna aktoreczka w królewską rodzinę i niczego nie szanuje. Ubiera się na czarno i granatowo na imprezy, na które wypada ubierać się na jasno, kupiła zagraniczny wózek wbrew tradycji, wyszła dopiero kilka dni po porodzie do fotoreporterów znów wbrew tradycji. Sorki ale wiedziała do jakiej rodziny wchodzi i z czym to się wiąże więc powinna się dostosować. Niedługo Harry ją pogoni. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooo

No maskara. Kupiła zagraniczny wózek. O nie ! Spalić ją.  Do tego wyszła kilka dni po porodzie do dziennikarzy. No szkoda ze na porodówkę nie przyszli. Kobieta rodzi jest cała osłabiona, zmęczona i ma pięknie na zdjęciach wyglądać dzień po, tak? Jezu ludzie. I tak, na pewno Harry ja pogoni z dzieckiem. Nawet sobie noe wyobrażasz jaki to dopiero skandal by był w porównaniu do założenia innego koloru ...enki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooo

...enki *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooo

S u k i e n k i 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie obchodzi mnie to. Nie moja rodzina j nie moj problem. Zresztą nie znasz historii monarchii? Wszyscy byli i są tacy jak na zdjęciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

coś w tym jest w dodatku Meghan to rozwodnica, dziwię się że krolowa się zgodziła na ten ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość gość napisał:

coś w tym jest w dodatku Meghan to rozwodnica, dziwię się że krolowa się zgodziła na ten ślub.

Karol to rozwodnik, Kamila tez. Jej syn rownież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 minuty temu, Gość gosc napisał:

Karol to rozwodnik, Kamila tez. Jej syn rownież.

w ogóle 3 z 4 dzieci królowej Elki to rozwodnicy 😄 siosiostra królowej też była rozwódką hahahaha ta rodzinka to w ogóle niezła menażeria. Megan przy nich to pikuś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kate nie ma klasy, jest tylko dobrze wytresowana. Ciuchy ma ładne, ale to nie zasługa jej gustu, lecz dobrych stylistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Kate nie ma klasy, jest tylko dobrze wytresowana. Ciuchy ma ładne, ale to nie zasługa jej gustu, lecz dobrych stylistów.

ta tresura nazywa sie manierami i kultura osobista. Warto sie zapoznac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

ta tresura nazywa sie manierami i kultura osobista. Warto sie zapoznac :D

Przed ślubem z księciem nie miała tych manier ani kultury. Warto poczytać jakie akcje odstawiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość gosc napisał:

ta tresura nazywa sie manierami i kultura osobista. Warto sie zapoznac 😄

ta kukła byla tresowana do zdobycia dobrej partii podobnie jak jej siostra z czym się nawet ich wąsata mamusia nie kryła 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Przed ślubem z księciem nie miała tych manier ani kultury. Warto poczytać jakie akcje odstawiała.

dokładnie. jej zapijaczony ryj był we wszystkich brukowcach, że o gołym doopsku nie wspomnę, a teraz ...eneczki w kropeczki i kapelutki  jak ciocia klocia i wielka klasa 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

dokładnie. jej zapijaczony ryj był we wszystkich brukowcach, że o gołym doopsku nie wspomnę, a teraz ...eneczki w kropeczki i kapelutki  jak ciocia klocia i wielka klasa 😄

Oj tak. Goła ... i imprezy to była jej natura. Jakiś magazyn opublikował nawet jej gołe foty, za co musieli przepraszać. Teraz ma sztab ludzi od wizerunku. Wyszkolili ją jak małpę w cyrku do uśmiechania się i machania do tłumu. Ot, cała jej klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dlaczego o Jarku nic nie piszecie?Że nie ma żony i dziecka.Halo tu Polska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kate mi się bardzo podoba.Nie wstrzykuje botoksu i ma wyprostowane zęby.Miła,uprzejma i pokorna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Maghan jest gorsza bo nie jest kolejnym wytresowanym pieskiem królowej? No śmieszne. Kate jest taka bo jej mąż ma być królem. Harry prawdopodobnie nigdy nim nie będzie. Gdyby to William był którymś z kolei do tronu to Kate wcale by taka nie była jest bo musi bo jej mąż i tak królem kiedyś zostanie a więc siedzi cicho i znosi każdy rozkaz królowej i każde przewinienie męża. Maghan jest inna po prostu inna nie wyszła do tłumu para godzin po porodzie bo jest tylko człowiekiem żadna kobieta nie ma siły ani ochoty wychodzić 5 godzin po porodzie wymalowana i wystrojona ze sztucznym uśmiechem do reporterów szczerzyć się i machać do tłumu co zresztą jest sztuczne i żałosne. Królestwo królestwem ale bez przesady. Dodajmy że synulek królowej miał kochanice na boku i nie szanował żony. William też nie święty wystarczy się zagłębić troche i poczytać więc czepianie się Meghan że kupiła zagraniczny wózek, nie wyszła po porodzie do tłumu,  i ubiera się na ciemno to akurat nic w porównaniu do tego co się w tym ,,idealnym " królestwie działo. A jej przeszłość? No każdy jakąś ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
33 minuty temu, Gość Gość napisał:

Przed ślubem z księciem nie miała tych manier ani kultury. Warto poczytać jakie akcje odstawiała.

Harry tez odstawial i co z tego? Ty tez odstawialas. Młodość rządzi się swoimi prawami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka inna
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Harry tez odstawial i co z tego? Ty tez odstawialas. Młodość rządzi się swoimi prawami

No więc właśnie nie wiem dlaczego wszyscy tak czepiają się Meghan... w tej rodzinie królewskiej same zdrady, skandale, rozwody, a tu wielkie halo, bo ona... właściwie co ona zrobiła takiego strasznego? urodziła się czarna? była aktorką i grała w jakimś serialiku? rozwiodła się? no litości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka

Co tam Meghan, co tam Kate! ale że Kamila się ludziom na oczy pokazuje!? Paraduje na tych wszystkich uroczystościach, pozuje do rodzinnych zdjęć trzymając w objęciach dzieci Williama!! To jest dla mnie szczyt bezczelności i tupeciarstwa. Ona musi być przekonana o swojej zajepistości. Zero pokory i samokrytycyzmu. Straszna baba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość taka inna napisał:

No więc właśnie nie wiem dlaczego wszyscy tak czepiają się Meghan... w tej rodzinie królewskiej same zdrady, skandale, rozwody, a tu wielkie halo, bo ona... właściwie co ona zrobiła takiego strasznego? urodziła się czarna? była aktorką i grała w jakimś serialiku? rozwiodła się? no litości!

Wydaje mi się, że chodzi o jej charakter. Wydaje się wredna i fałszywa. Media ciągle piszą, że kogoś zwolniła z pracy, albo ktoś odszedł bo nie mógł z nią wytrzymać. Nawet jej rodzina i dawni znajomi nie mają o niej dobrego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość taka inna napisał:

No więc właśnie nie wiem dlaczego wszyscy tak czepiają się Meghan... w tej rodzinie królewskiej same zdrady, skandale, rozwody, a tu wielkie halo, bo ona... właściwie co ona zrobiła takiego strasznego? urodziła się czarna? była aktorką i grała w jakimś serialiku? rozwiodła się? no litości!

Złapała księcia. To zrobiła 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniecha

Taaak, klasę. Nie słyszeliście jej przezwiska z młodości? Katie-waitie  😄 delikatnie mówiąc starała się o względy księcia, a bardziej wprost narzucała się mu, wróciła do niego po rozstaniu... dla mnie to baba z gminu która wypatrzyła sobie księcia i pruła do celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość gosc napisał:

Wydaje mi się, że chodzi o jej charakter. Wydaje się wredna i fałszywa. Media ciągle piszą, że kogoś zwolniła z pracy, albo ktoś odszedł bo nie mógł z nią wytrzymać. Nawet jej rodzina i dawni znajomi nie mają o niej dobrego zdania.

WYDAJE SIĘ wredna i fałszywa.... no właśnie "wydaje się" jak możesz coś takiego pisać skoro pół słowa z nią nie zamieniłaś? po zdjęciach z pudelka ci się taka wydaje? a MEDIA? jakie media? To są brukowce i co chwilę jakieś bzdury piszą. Pisali, że już nie mieszka z Harrym, że będzie publicznie karmić piersią, a nawet, że Harry nie jest ojcem i podobno popłakał się jak zobaczył testy DNA, a Meghan nie wiedziała jak ma się z tego tłumaczyć i przepraszała królową i Harryego hahahaha, serio takie coś czytałam w UK, za co musieli redaktorki z brukowca przeprosić i zapłacić karę na jakiś cel charytatywny (oczywiściei tak im się to opłaciło, sprytnie wykalkulowane to było) 😄 Nie rozumiem jak możesz w takie bzdety z brukowców wierzyć. Póki nie mam jasnych dowodów nie wierzę w żadne pismaki. Meghan jest teraz na topie, każdy chce o niej czytać, a co to będzie? Nie ważne, cokolwiek choćby i z palca wyssane byle mocne. Z tą rodziną to wiesz... też różnie bywa, wystarczy poczytać kafe albo rozejrzeć się po ludziach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nooo

Tak! Ostatnio oglądałam taki dokument o rodzince królewskiej i tam właśnie było jak Kate latała za księciem na studiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 minut temu, Gość Agniecha napisał:

Taaak, klasę. Nie słyszeliście jej przezwiska z młodości? Katie-waitie  😄 delikatnie mówiąc starała się o względy księcia, a bardziej wprost narzucała się mu, wróciła do niego po rozstaniu... dla mnie to baba z gminu która wypatrzyła sobie księcia i pruła do celu.

W dodatku nierób, który ani dnia nie przepracował. 28 letnia baba bezrobotna! Dopiero królowa ją przywołała do porządku i wyraziła zgodę na ślub pod warunkiem, że Kate podejmie jakąś pracę do czasu wyjścia za mąż. No to rodzice ją zatrudnili dla picu na jakimś bzdurnym ale niby wysokim stanowisku, no bo nie wypadało żeby przyszła królowa np. biura sprzątała 😛

Mnie by było wstyd i po takiej uwadze chyba bym sie zapadła pod ziemię ale nie Kaśka, ona nie wie co to wstyd i honor, po trupach do celu. Swoją drogą wcześniej mogli jej rodzice dać jakieś nawet lipne stanowisko żeby nie było wstydu ale i oni i Kaśka już byli tak pewni siebie i zadufani w sobie, że w jej oficjalnym nieróbstwie niczego złego nie widzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

WYDAJE SIĘ wredna i fałszywa.... no właśnie "wydaje się" jak możesz coś takiego pisać skoro pół słowa z nią nie zamieniłaś? po zdjęciach z pudelka ci się taka wydaje? a MEDIA? jakie media? To są brukowce i co chwilę jakieś bzdury piszą. Pisali, że już nie mieszka z Harrym, że będzie publicznie karmić piersią, a nawet, że Harry nie jest ojcem i podobno popłakał się jak zobaczył testy DNA, a Meghan nie wiedziała jak ma się z tego tłumaczyć i przepraszała królową i Harryego hahahaha, serio takie coś czytałam w UK, za co musieli redaktorki z brukowca przeprosić i zapłacić karę na jakiś cel charytatywny (oczywiściei tak im się to opłaciło, sprytnie wykalkulowane to było) 😄 Nie rozumiem jak możesz w takie bzdety z brukowców wierzyć. Póki nie mam jasnych dowodów nie wierzę w żadne pismaki. Meghan jest teraz na topie, każdy chce o niej czytać, a co to będzie? Nie ważne, cokolwiek choćby i z palca wyssane byle mocne. Z tą rodziną to wiesz... też różnie bywa, wystarczy poczytać kafe albo rozejrzeć się po ludziach.

Autorka tematu i inne osoby też nie znają Kate, a piszą, że jest sympatyczna, miła, uprzejma, pokorna itp. Skoro powstał taki temat, to chyba oczywiste, że pisze się co nam się wydaje, bo nikt z nas nie zna osobiście rodziny królewskiej.

Gdyby jedna czy dwie osoby miały złe zdanie o Megan, to można by było tłumaczyć to zawiścią. Ale podejrzane jest, że praktycznie cała rodzina (oprócz matki), znajomi i większość osób mających z nią kontakt źle się o niej wypowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm
20 minut temu, Gość Gość napisał:

 

Gdyby jedna czy dwie osoby miały złe zdanie o Megan, to można by było tłumaczyć to zawiścią. Ale podejrzane jest, że praktycznie cała rodzina (oprócz matki), znajomi i większość osób mających z nią kontakt źle się o niej wypowiada.

O Kate też  wielu znajomych miało złe zdanie i brytyjska prasa się o tym rozpisywała tylko do Polski to nie docierało aż tak. Doskonale to pamiętam, bo byłam wtedy w Exeter na studiach. Wszystko zostało przyciszone pod groźbami wysokich kar finansowych, a nawet zamykania redakcji gdy Kate miała zostać żoną Williama. Tu nikt niczego nie przycisza, bo Harry nie liczy się w kolejce do tronu. Strasznie po Kate jechali jej koledzy z roku, rzekomi znajomi Eugenii i Beatrycze oraz sąsiedzi. Co do rodziny Meghan to jest tylko ojciec i siostra więc bez przesady. Ja akurat ze swoim bratem nie mam wcale kontaktu, no tak czasem bywa. Z tymi jej znajomymi też się nie zapędzaj, bo akurat kościół pękał od nich w szwach na jej ślubie, a ci "znajomi" którzy tak się o niej negatywnie wypowiadają to są zwykłe hieny, które za parę funtów powiedzą brukowcom to co one chcą usłyszeć. To są tacy znajomi na zasadzie: widział ją raz u znajomych na imprezie albo pracował na planie jej serialu jako czwartorzędny inspicjent i może pół zdania z nią zamienił. Uwierz mi jestem poniekąd w tej branży medialnej i wiem jak to działa, kim są ci wszyscy "znajomi" i "eksperci" wypowiadający się w gazecidłach typu The Globe. Nikogo nie bronię, bo uważam Kate i Meghan za neutralne osoby. Niczego złego nie zrobiły. Mówię ci tylko jak działają brukowce 😉 uwierz mi one nawet świętemu mogą zrobićczarny PR 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Fascynujące, że to nie nasz kraj i nie nasza monarchia, a ludzie tak świetnie orientują się kto z kim i po co 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 godzin temu, Gość gość napisał:

 Godnie reprezentuje monarchię i dlatego ją uwielbiam. 

aha.....

a dlaczego ci tak zależy żeby godnie reprezentowała brytyjską monarchię? Elżbieta to twoja królowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×