Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dariiia

Ciąża możliwa czy nie ?

Polecane posty

Gość Dariiia

Hejka! Zastanawiam się czy w moim przypadku możliwość ciąży jeszcze istnieje. Do ryzykownej sytuacji doszło u mnie w dni płodne w kwietniu. Na początku maja w terminie dostałam miesiączkę. Trwała ona tyle co zwykle bo 4 dni. Jednak ta możliwość ciąży nie dała mi spokoju wiec tydzień po skończonej miesiączce wykonałam test. Wyszedł negatywny. Jedna gruba krecha a po drugiej ani śladu. Jednak jako że ze mnie straszna panikara, za tydzień test powtórzyłam. Również jedna kreska. Ale chwila, jak to się mówi ? Do trzech razy sztuka. Za kolejne 5 dni kolejny test i kolejna jedna kreseczka. We wszyskich przypadkach kreska zostawała zawsze jedna. No i teraz dostałam znowu okres, tylko trochę mnie on zdziwił. Jest skapszy niż zawsze. Pierwszy dzień wyglądał ok, lekko mnie pobolewał brzuch, ale naprawdę lekko. W nocy nic prawie nie było chociaż często ze mnie leci. Następnego dnia tez był dosyć obfity, ale zastanowiło mnie to ze zawsze zwijam się z bólu, a tu nic. Może to przez wysiłek, bo cały dzień byłam na nogach i po południu miałam imprezkę i przetańczyłam cały wieczór. W nocy także nic nie było. No i trzeciego dnia okresu było już naprawdę niewiele. Więcej niż plamienie, no ale zawsze ze mnie cieknie. No i dzisiaj czwarty dzień i kompletnie nic nie ma. Nie wiem czy nie przesadzam bo teoretycznie dwa okresy były i trzy testy negatywne, ale nadal się stresuje tą miesiaczka. Co uważacie ? Myślicie, ze tu ciąża jest jeszcze prawdopodobna? Czy może to ciągły stres sprawił ze okres jest skapszy ? Bardzo proszę o opinie. Z góry pozdrawiam. Daria

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abc

Zapoznaj się jak dochodzi do zaplodnienia i ciazy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariiia
2 minuty temu, Gość Abc napisał:

Zapoznaj się jak dochodzi do zaplodnienia i ciazy. 

Zdaje sobie jak do tego dochodzi. Ale kobiety nierzadko piszą, że miały krwawienia w ciąży, dlatego się stresuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Slabszy okres może być od stresu, upału albo jakiś problemach hormonalnych. Idź do ginekologa i się poprostu zbadaj A nie na siłę ciąży szukasz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abc

 

4 minuty temu, Gość Dariiia napisał:

Zdaje sobie jak do tego dochodzi. Ale kobiety nierzadko piszą, że miały krwawienia w ciąży, dlatego się stresuje 

Chyba nie do konca. Zamiast pytac na forach poczytaj kilka artykułów jak powstaje zarodek, co dzieje sie z macica itd. 

Krwawienie ciazowe to nie okres, jedno wyklucza drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariiia
13 minut temu, Gość Abc napisał:

 

Chyba nie do konca. Zamiast pytac na forach poczytaj kilka artykułów jak powstaje zarodek, co dzieje sie z macica itd. 

Krwawienie ciazowe to nie okres, jedno wyklucza drugie.

No właśnie, dlatego jeżeli mam skapszy okres niż zwykle to się zastanawiam czy nie może być to właśnie takie krwawienie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Dariiia napisał:

No właśnie, dlatego jeżeli mam skapszy okres niż zwykle to się zastanawiam czy nie może być to właśnie takie krwawienie 

No ale wcześniejszy miałaś normalny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusa

Organizm poczuł pierwszy ejakulat w sobie. Stąd objawy "konserwacji" w postaci skąpszych upławów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie o zadnej ciazy nie ma mowy. Mi w  ciąży w 5 tyg test wyszedł pozytywny, więc niemozliwe, ze mialas 2 okresy i jestes w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariiia
34 minuty temu, stara_panna_ napisał:

Wg mnie o zadnej ciazy nie ma mowy. Mi w  ciąży w 5 tyg test wyszedł pozytywny, więc niemozliwe, ze mialas 2 okresy i jestes w ciazy.

A wcześniej wychodziły ci negatywne, czy był to twój pierwszy test.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie jesteś w ciąży ...ko!!! Testy wyszły negatywne, a one wykrywają ciążę po około 7/10 dniach od zapłodnienia! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tom

Chciałabyś,ale niestety ciąża jest nierealna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeble

TO FAKE!! Parę minut temu przeczytałam parę wątków wyżej niemal identyczny wpis, tylko w tamtym dziewczyna miała być dziewicą. Reszta wpisu kopiuj - wklej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×