Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Przemawia do Was justowanie?

Polecane posty

Gość gość
1 minutę temu, Gość goosc napisał:

wiecie może co tu podlega ceenzoorze? napisałam normalnego poosta i zblokowany, żadnych nazwisk, słów nieparlamentarnych itp 

napisałaś jakies słowo klucz i dlatego Ci post nie przeszedł 😉 niestety to są teraz takie nowości na kafe. To może byc imię lub ksywka zabroniona 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

własnie się zastanawiam jakie to słowa, bo potem skopiowa.łam i wszelkie dziwne zmo.dyfikowałam odpowiednio, żeby pozostać w konwencji i też po.st zatrzymany :D

pisałam o polskim  z.o.m.b.i.e.    b.o.j.u  że jednak  nie wyszło, może to było powodem

czytałam tu że np słowo pr.ezy.den.t nie przechodzi ale co jeszcze? śmiech na sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
15 minut temu, Gość goosc napisał:

wiecie może co tu podlega ceenzoorze? napisałam normalnego poosta i zblokowany, żadnych nazwisk, słów nieparlamentarnych itp 

czasami g e j czasami pe nis czasami ...enka su kie nka czasami jakieś imię 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

hmmmm jaki wymowny  tekst na insta ...

to do nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

hmmmm jaki wymowny  tekst na insta ...

to do nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniec świata
6 minut temu, Gość gosc napisał:

hmmmm jaki wymowny  tekst na insta ...

to do nas?

Może do nas, może do ogółu,jedno jest pewne

JEST ŹLE🆘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To fragment książki

Zapodał dalej , na kartce grafomaństwo o posiadaniu, nie posiadaniu psa, książka nie mapiszę się sama, odczytałam te hieroglify, cienko jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość To fragment książki napisał:

Zapodał dalej , na kartce grafomaństwo o posiadaniu, nie posiadaniu psa, książka nie mapiszę się sama, odczytałam te hieroglify, cienko jest...

Przeczytałam. Zapętlone jedno zdanie: boję się odpowiedzialności finansowej za psa. I co w związku z tym? Bo ja tam widzę przekaz ego — jestem taki dobry. I tak 5 tomów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

O matko🤦‍♀️ Ciężko przebrnąć, tego unwa nikt mu nie wyda😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikt o zdrowych zmysłach nie wierzy w wydanie tej książki. To kolejny plan stworzony w zaburzonym umyśle. A podobnych planów było już mnóstwo... Naleśnikarnia, studio tatuażu, barber, atelie, makijaże, kanał na YT, itd. 

Co do obrażania swoimi kłamstwami ludzi chorych na nowotwor, cytuje bohatera wątku: jego to g.o.w.n.o obchodzi. 

Empatia na najwyższym poziomie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zaprasza ma onsta na tatoo konwent o na premierę kego książki, czy kego do cna poebao?? Ma jedną kartkę zapisaną🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Przepraszam za błędy

zaprasza na tatoo konwent i premierę jego książki , jedna kartka

WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosjanin spod Żnina
40 minut temu, Gość Gosc napisał:

O matko🤦‍♀️ Ciężko przebrnąć, tego unwa nikt mu nie wyda😏

A miał ktoś i wcześniej jakieś nadzieje na wydanie czegokolwiek, co on napisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosjanin spod Żnina
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Zaprasza ma onsta na tatoo konwent o na premierę kego książki, czy kego do cna poebao?? Ma jedną kartkę zapisaną🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

WTF?

Ciekawe czy organizatorzy konwentu o tym w ogóle wiedzą 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Zaprasza ma onsta na tatoo konwent o na premierę kego książki, czy kego do cna poebao?? Ma jedną kartkę zapisaną🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

WTF?

książka dla matek, które nie mają czasu czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estem pisarzem
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

książka dla matek, które nie mają czasu czytać

To będzie hit😂👍💩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Jajko Pisanka napisał:

chyba bana zarobiłam...hmm

Jak to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w ogóle nie mogę jego profilu zobaczyć. To już musiało być jakiś czas temu bo ostatnio nie zaglądałam na jego live'y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 minut temu, Jajko Pisanka napisał:

w ogóle nie mogę jego profilu zobaczyć. To już musiało być jakiś czas temu bo ostatnio nie zaglądałam na jego live'y

Gabriel__black_officiala mową nazwę

a jak  nie to sobie zaloz nowy bylejaki profil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Gabriel__black_officiala mową nazwę

a jak  nie to sobie zaloz nowy bylejaki profil

dziękuję

Prawdę mówiąc to jego nowy profil nieźle wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
13 minut temu, Jajko Pisanka napisał:

dziękuję

Prawdę mówiąc to jego nowy profil nieźle wygląda

Te połączone zdjęcia to miało być nowe wcielenie przy nowej mamce, ale jakoś nie wychodzi, poza tym co to za profil, komentów nie można strzelać, łeeee😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vey

Ja to już pisałam. Też nie mogłam znaleźć profilu, bo się nie pozycjonował - i tez sadzę, że wygląda lepiej, gdy wywalił te nieprofesjonalne zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vey

W ogóle coś cienko mu idzie to pisanie. Mój facet pisze zawodowo i spokojnie jest w stanie 30-60 stron w tydzień napisać w wolnym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość Vey napisał:

W ogóle coś cienko mu idzie to pisanie. Mój facet pisze zawodowo i spokojnie jest w stanie 30-60 stron w tydzień napisać w wolnym czasie.

Adam bardzo mocno wyjustowuje. U niego 1 strona to tyle, co u innego tom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kakado

Dla wszystkich, którym nie chce się czytać adasiowych bazgrołów, a chcieliby się zapoznać z jego wiekopomnym dziełem ;) służę pomocą

Cytat

Paradoks goni za paradoksem. Sam nigdy bym się nie odważył na to, by adoptować psa. I to nie przed obawy przed tym, że po pewnym czasie znudziłaby mi się ta pluszowa maskotka, a dlatego, że czułbym wewnętrzny niepokój spowodowany obawą przed nadchodzącym dniem jutrzejszym. Czy aby na pewno stać mnie będzie na weterynarza, gdy psina zachoruje. Czy będę mógł pozwolić sobie na taki luksus, aby kupić ulubiony smakołyk zwierzakowi. Czy aby na pewno kocyk, którym przykrywam go, nadal grzeje jego stare kości, choć [nieczytelne] dziurę na nim, a mnie nie stać na nowy. A wszystko bierze się z tego, gdyby cokolwiek się wydarzyło, na co nie mam wpływu, ale co w konsekwencji rzutowałoby na tym, że pies by cierpiał, nie darowałbym sobie tego. Bo w najlepszym wypadku zawsze mogę odebrać od własnej [buzi?], by dać zwierzakowi, ale problem rodzi się w momencie, gdy sam nie mam co wrzucić do garnka i głód chwyta za serce i żołądek nas dwoje.

 

Dużo tego nie ma... Swoją drogą ciekawe, jak Adam żyje w przekonaniu, że cały świat obchodzą jego przemyślenia na temat adopcji psa. Co z tego, że każdy może sie  w temacie wypowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rere93

Kolejny snap, tym razem nasz bohater czuje 'gniew i zlosc ludzkiej nieslownosci, ale zapewnie cierpki zapach ich perfum z czasem sie ulotni...' 

Grafomania pierwsza klasa, a fragment ksiazki o psie usuniety : D czekam na lajwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cierpki zapach perfum

Jest kolejny głęboki cytat. Lekkie pióro to to nie jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Book

I to DZIEŁO MA MIEĆ PREMIERĘ NA TATOO FESTIVAL  około  22 września, wyrobi się ? 300 stron bo trzy tomy, plus znalezienie wydawnictwa(wątpie zeby miał)jesli nawet ktos to wezmie , ti korekta, druk, 3,miechy ? NIESĄDZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×