Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Przemawia do Was justowanie?

Polecane posty

Gość gość

prosze dawajcie znać jak zauważycie lajwa, mam oczywiście powiadomienia, ale żeby nie przegapić ;D

1 minutę temu, Gość Book napisał:

I to DZIEŁO MA MIEĆ PREMIERĘ NA TATOO FESTIVAL  około  22 września, wyrobi się ? 300 stron bo trzy tomy, plus znalezienie wydawnictwa(wątpie zeby miał)jesli nawet ktos to wezmie , ti korekta, druk, 3,miechy ? NIESĄDZE 

nie zapominajmy, że właśnie komputer padł a w nim część plików (ach była na to kolejna udana nazwa własna ;) a było już 40 stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rere93

o kurcze, chyba ominelo mnie troche z zycia naszego bohatera, znowu cos z komputerem??? 😞 czyli zaczyna ksiazke od poczatku? ;D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosjanin spod Żnina

A mnie najbardziej ciekawi, co wyszło w końcu ze współpracy z mamką? Już obrażony i szykuje come back do Poznania lub Łodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vey

Przynajmniej się nie powtarza 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rere93

do Łodzi tez juz chyba nie ma do kogo wracac 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

oj cos tam o łodzi względnie pozytywnie wspominał ostatnio więc sie nie pożarli na amen. 

wygląda to trochę tak, ze on ma jak zwykle wielkie wymagania i gada za plecami ale jest może bez miłości ale w normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosjanin spod Żnina
3 minuty temu, Gość gość napisał:

oj cos tam o łodzi względnie pozytywnie wspominał ostatnio więc sie nie pożarli na amen. 

wygląda to trochę tak, ze on ma jak zwykle wielkie wymagania i gada za plecami ale jest może bez miłości ale w normie

Ano, może. Jest niezadowolony, ale nic lepszego na horyzoncie nie widać, a przynajmniej pokoik opłacony i mamka czasami potowarzyszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosjanin spod Żnina
3 minuty temu, Gość gość napisał:

oj cos tam o łodzi względnie pozytywnie wspominał ostatnio więc sie nie pożarli na amen. 

wygląda to trochę tak, ze on ma jak zwykle wielkie wymagania i gada za plecami ale jest może bez miłości ale w normie

Ano, może. Jest niezadowolony, ale nic lepszego na horyzoncie nie widać, a przynajmniej pokoik opłacony i mamka czasami potowarzyszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rere93

ok, dzieki za info! ostatnio ktos pisal, ze wyrzucil lodzianki z obserwowanych na ista, wiec myslalam, ze wojna na amen. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

bo tak było i jak wspomniał M to też się dość zdziwiłam, za nim nie nadążymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jdjdjsjs

No musiał pojechać do łodzi bo miał tam rzeczy, stąd 30kg torba. Przecież by mu nie wysłały, miały wyje.bane 

Zostawił tam.ciuchy itd po swoim pobycie i był po to. Nie koleguja się już na pewno, był tam ile, jeden dzień? 

Teraz z nową mamka też chyba coś nie tak bo te wpisy jego dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
16 minut temu, Gość Jdjdjsjs napisał:

No musiał pojechać do łodzi bo miał tam rzeczy, stąd 30kg torba. Przecież by mu nie wysłały, miały wyje.bane 

Zostawił tam.ciuchy itd po swoim pobycie i był po to. Nie koleguja się już na pewno, był tam ile, jeden dzień? 

Teraz z nową mamka też chyba coś nie tak bo te wpisy jego dziwne

To cytaty z jego wielkopomnego dzieła godnego nagrody Pullitzera, ale fakt jakoś tak pije do kogoś, a może do całego świata

Jarmuż i ŚWIAT

mały książe, co z liścia dostaje przy graniu w pokemony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość Kakado napisał:

Paradoks goni za paradoksem. Sam nigdy bym się nie odważył na to, by adoptować psa. I to nie przed obawy przed tym, że po pewnym czasie znudziłaby mi się ta pluszowa maskotka, a dlatego, że czułbym wewnętrzny niepokój spowodowany obawą przed nadchodzącym dniem jutrzejszym. Czy aby na pewno stać mnie będzie na weterynarza, gdy psina zachoruje. Czy będę mógł pozwolić sobie na taki luksus, aby kupić ulubiony smakołyk zwierzakowi. Czy aby na pewno kocyk, którym przykrywam go, nadal grzeje jego stare kości, choć [nieczytelne] dziurę na nim, a mnie nie stać na nowy. A wszystko bierze się z tego, gdyby cokolwiek się wydarzyło, na co nie mam wpływu, ale co w konsekwencji rzutowałoby na tym, że pies by cierpiał, nie darowałbym sobie tego. Bo w najlepszym wypadku zawsze mogę odebrać od własnej [buzi?], by dać zwierzakowi, ale problem rodzi się w momencie, gdy sam nie mam co wrzucić do garnka i głód chwyta za serce i żołądek nas dwoje.

Pięknie dziękuję za spisanie fragmentu dzieła. Tak jak pisałam, jest to przekaz z pozycji ego, który ma dowieść, że Adam jest dobry i ma wielkie serce w przeciwieństwie do reszty świata. I jestem pewna, że cała jego książka, gdyby ją napisał, byłaby takim bełkotem o jego wrażliwości i niewrażliwości otoczenia. Tymczasem bajanie o pieskach i kocykach nie utuliło realnie żadnego pieska, nie wypełniło im miseczek. Natomiast napompowało ego adasiowe do granic. Po owocach ich poznacie:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bełkot
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Pięknie dziękuję za spisanie fragmentu dzieła. Tak jak pisałam, jest to przekaz z pozycji ego, który ma dowieść, że Adam jest dobry i ma wielkie serce w przeciwieństwie do reszty świata. I jestem pewna, że cała jego książka, gdyby ją napisał, byłaby takim bełkotem o jego wrażliwości i niewrażliwości otoczenia. Tymczasem bajanie o pieskach i kocykach nie utuliło realnie żadnego pieska, nie wypełniło im miseczek. Natomiast napompowało ego adasiowe do granic. Po owocach ich poznacie:) 

To jest taki bełkot 🤦‍♀️👎

 

I tyle błędów, redaktor i korektor będą płakać

oczywiście to nie nastąpi, bo książki nie będzie👀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Kolejne grafomaństwa na IG. On ma ludzi za im be cy li. Wydaje mu się, że wciśnie parę trudnych słów, trochę archaizmów i z automatu jego bełkot staje się wartościowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

w jakim on narzeczu pisze? bez składu kompletnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pullitzer

Teraz kolejny fragment...🤦‍♀️🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosjanin spod Żnina
26 minut temu, Gość Bełkot napisał:

To jest taki bełkot 🤦‍♀️👎

 

I tyle błędów, redaktor i korektor będą płakać

oczywiście to nie nastąpi, bo książki nie będzie👀

To ludzie z talentem latami nieraz czekają na wydanie pierwszej powieści lub robią to na własną rękę ponosząc grube koszty, a to? Przecież ten fragment to jest poziom pamiętniczka średnio rozgarniętej 13-latki albo znanej tu na forum poezji o spaczonych udach autorstwa Noxelii. 😉

Nie ma dziś popytu na dobre książki, a miałby być na taką grafomanię? Oczywiście skończy się na paru stronach, ale przypuśćmy, że jakoś uda mu się chociaż nabazgrać jeden "tom". Kto ma włożyć swoje środki w takie g...?

Owszem, nawet Frytce ktoś wydał biografię, ale ona chociaż kogoś interesuje, a co kogo obchodzą wykwity rozchwianego emocjonalnie człowieka, który psychicznie zatrzymał się w wieku dwucyfrowym z 1 na początku?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosjanin spod Żnina
9 minut temu, Gość Pullitzer napisał:

Teraz kolejny fragment...🤦‍♀️🤦‍♀️

Jak bardzo źle jest? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pullitzer
11 minut temu, Gość Rosjanin spod Żnina napisał:

Jak bardzo źle jest? 😉

Bieda znowu w starą

...enkę się przystroiła i

znowu w serce beznadzieja

wstąpiła by z nowym dniem

życie ponownie zamienić w

Kopciuszka.

 

no i jak oceniasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pullitzer
11 minut temu, Gość Rosjanin spod Żnina napisał:

Jak bardzo źle jest? 😉

Bieda znowu w starą

...enkę się przystroiła i

znowu w serce beznadzieja

wstąpiła by z nowym dniem

życie ponownie zamienić w

Kopciuszka.

 

no i jak oceniasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosjanin spod Żnina
7 minut temu, Gość Pullitzer napisał:

Bieda znowu w starą

...enkę się przystroiła i

znowu w serce beznadzieja

wstąpiła by z nowym dniem

życie ponownie zamienić w

Kopciuszka.

 

no i jak oceniasz?

No się, kurna, nagroda Nike szykuje. 😉🤦💩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pullitzer
14 minut temu, Gość Rosjanin spod Żnina napisał:

No się, kurna, nagroda Nike szykuje. 😉🤦💩

Też tak myślę, wzruszyłam się😢😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bdjd
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Pięknie dziękuję za spisanie fragmentu dzieła. Tak jak pisałam, jest to przekaz z pozycji ego, który ma dowieść, że Adam jest dobry i ma wielkie serce w przeciwieństwie do reszty świata. I jestem pewna, że cała jego książka, gdyby ją napisał, byłaby takim bełkotem o jego wrażliwości i niewrażliwości otoczenia. Tymczasem bajanie o pieskach i kocykach nie utuliło realnie żadnego pieska, nie wypełniło im miseczek. Natomiast napompowało ego adasiowe do granic. Po owocach ich poznacie:) 

Ale przeciez on mowil ze nie lubi psow. Ze sa feeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
14 minut temu, Gość Bdjd napisał:

Ale przeciez on mowil ze nie lubi psow. Ze sa feeee

Mamki z Łodzi miały cziłałki, no to wiesz, było przytulanie, justowanie, przysłowie WCHODZISZ MIĘDZY WRONY , KRACZ TAK , JAK I ONE

on jest jak woda, do jakiego naczynia ją wlejesz, taki przybiera kształt

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Rosjanin spod Żnina napisał:

To ludzie z talentem latami nieraz czekają na wydanie pierwszej powieści lub robią to na własną rękę ponosząc grube koszty, a to? Przecież ten fragment to jest poziom pamiętniczka średnio rozgarniętej 13-latki albo znanej tu na forum poezji o spaczonych udach autorstwa Noxelii. 😉

Nie ma dziś popytu na dobre książki, a miałby być na taką grafomanię? Oczywiście skończy się na paru stronach, ale przypuśćmy, że jakoś uda mu się chociaż nabazgrać jeden "tom". Kto ma włożyć swoje środki w takie g...?

Owszem, nawet Frytce ktoś wydał biografię, ale ona chociaż kogoś interesuje, a co kogo obchodzą wykwity rozchwianego emocjonalnie człowieka, który psychicznie zatrzymał się w wieku dwucyfrowym z 1 na początku?;)

To będzie drugi King, Tolkien, Lovecraft itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A mnie się bardzo podoba jego twórczość i styl pisania. Czyta się to z wielką przyjemnością.

.

.

.

.

*żartowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Oj heaterki wstrętne, ja tam  juz zaczynam odkładać do skarbonki na to dzieło, chciałabym wyjustować swoje życie i czuję że obserwacje terapeuty mi sie przydadzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kij

odobserwował panią menago

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość kij napisał:

odobserwował panią menago

Uuuuu, grubo, to jak zwykle wiele

mówi. Czyli te perfumy co sie mają ulotnić to jej😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×