Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Przemawia do Was justowanie?

Polecane posty

Gość kij
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Ewa została chwilowo odjustowana

ale już znowu zafolowal. tonący brzytwy się chwyta? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość kij napisał:

ale już znowu zafolowal. tonący brzytwy się chwyta? 

cóż za stabilność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosjanin spod Żnina

Jemu już całkiem odpier/dala z tego braku jajek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajt

jest, oglądajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajt lajt

Lajt na zywo, puś chodzi sobie po ulicy w tym ukropie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajt, lajt

Jak zawsze nudy, ale bankiet idzie👌👑

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

I znowu narzekanie, od żyda go wyzwali, srtaz miejska nie zareagowała, chciał ich prosić o legitymacje, no ale doszedł do wniosku ze moze bèdzie miał kłopoty, ogòlnie nasz kraj jest okropny, Londyn, Berlin , tsm nie zwracajà uwagi na takich jak on

no to urwa spitalaj tam, a nie ròb fochòw jak małe bobo 

start dziad , nawet karty fo bankomatu nie ma 34 lata🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kuleje oczywiście bo zaSZCZyki, ech a on nie może p/bolowych. My hero

Karty nie ma bo święcie uważa, że  konto z kartą  to tylko dla tych co mają regularne wpływy z etatu. Kiedyś gadał. Nie skumał dzidziul , że takie rozwiązania skończyły się 10 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Bèdzie nalesnikarnia, zupiarnia, ale gluten free, pro- zwierzèca, 🙈🙉🙊łejt? Wròć nie, no ni pro -zwierzèca, urwa co to ja miałm powiedzieć , szczeliłem babola,  chwila zamyślenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosć
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Bèdzie nalesnikarnia, zupiarnia, ale gluten free, pro- zwierzèca, 🙈🙉🙊łejt? Wròć nie, no ni pro -zwierzèca, urwa co to ja miałm powiedzieć , szczeliłem babola,  chwila zamyślenia

Będzie to wszystko gotował zapewne na tej jednej patelni i jednym garnku które, jak opowiadał wczoraj, ma.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

On też był na uniwesytecie muzycznym, ale teraz musi sobie przelozyc kurdy spiewania

wtf? Ile ten człowiek bèdzie jeszcze konfabulował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

acha, czas sie chyba cofnął

znowu będzie szkoła policealna związana ze strefą bjuti

ponieważ zawód psychologa psychoterapeuty go obciąża nie będzie pracował w zawodzie tylko wykorzystywał TO na jutiubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie mogę :D Dlaczego sie nie udzielacie! dlaczego nic nie piszecie! nie wie o czym ma mówić!

Jak zapowiadał lajwy to się spóźniał pół godziny, godzinę, jak robi niezapowiedziane o 16 to liczy że ludzie rzuca pracę albo bieżące zajęcia  w sekund pięć  i będą gadać i gadać i gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja go tak widzè oczami wyobraźni w Tworkach, siedzi w pasiasyej piżamce, telefon w dłoni telefon ,robi lajta, a w okòł niego takie kòłeczko jego fanòw też w piżamkach, słuchajàcy go w skupieniu, leki działajà, ślina leci z kàcikòw ust, walá siè po głowach, poruszajà siè do przodu i do tyłu, niektòrzy siè smiejà, cudowna publika, fejm🦄za 3 godziny kolacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Obrażony chłopczyk, bo nie zadajà mu pytań, no ja siè mèczè a wy nic, sptalać, buzi😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

,robi lajta, a w okòł niego takie kòłeczko jego fanòw też w piżamkach, słuchajàcy go w skupieniu, leki działajà, ślina leci z kàcikòw ust, walá siè po głowach, poruszajà siè do przodu i do tyłu, niektòrzy siè smiejà, cudowna publika, fejm🦄za 3 godziny kolacja...

tak wygląda terapia i jego najbardziej krnąbrni pacjenci :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajt lajt

Ale nie oglàdajcie, nic ciekawego😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Niesamowity zj e b. Całego lajwa przegadał o pogodzie, poceniu, uciążliwości upału. Po czym wrzuca snapa już z chłodnego pokoju, żeby nie narzekać na pogodę i cieszyć się z ciepła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerty

Fuuuj... brud pod paznokciem na ostatnim zdjęciu w relacjach insta 🤢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosjanin spod Żnina

Jeszcze trochę i nawet kafe o tym dzbanie zapomni 💩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

nudzi potwornie, ja jestem tylko ciekawa czy wreszcie sobie jakoś poradzi w zyciu tzn zacznie normalnie zarabiać

bo na ziemię w końcu musi zejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

nudzi potwornie, ja jestem tylko ciekawa czy wreszcie sobie jakoś poradzi w zyciu tzn zacznie normalnie zarabiać

bo na ziemię w końcu musi zejść

Zarabianie to nie jest największy problem. Można wziąć psychotropy i te 8 godzin przepękać na kasie. On dotąd tak żył. Tłumił uczucia i jakoś funkcjonował. Problem polega na tym, że te uczucia chcą wyjść na powierzchnię. Jeśli nie wypuści się ich normalnie, świadomie, to wyłażą w postaci dziwacznych zachowań, pomysłów. Dla niego lepiej, żeby nie tłumił już i żeby nie miał w co uciec, w tym właśnie w pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
15 minut temu, Gość Rosjanin spod Żnina napisał:

Jeszcze trochę i nawet kafe o tym dzbanie zapomni 💩

Raczej tak, on się tak powtarza, na lajtach z 20 osòb, konkretnie przynudza, no chyba ze na wizji sobie coś utnie, no to może, może... a tak lypa panie,  lypa, wolę oglàdać rybki w akwarium, albo pajoki po wylince🕷

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teczka

Wątek powinien się nazywać PRZEMAWIA ZA WAMI. 

Adam jest skrajnie chory, dawno nie obserwowałam tak fascynującego przypadku. Nie wiem czy doczekamy się jakiegoś końca czy rozwikłania jego losów życiowych, myślę że to może trwać lata, bo nie ma się kto nim zająć a szkodliwy jest tylko wobec siebie, przynajmniej wobec innych nie na tyle, by wyciągać wobec niego konsekwencje.

Jedyna bliska osoba z którą w miarę długo utrzymuje kontakt jest Veronica która przecież mocno przyczyniła się do jego problemów aktualnych. Nie mówię że specjalnie, no ale niestety te lewa.ckie poglądy, tolerancja wobec każdych zaburzeń szczególnie objawiających się zniszczeniem swojego ciała właśnie to czyni z ludźmi. Ona go z tego nie wyciągnie, co najwyżej poglebi jego problemy. Przebywając z nim tyle czasu i będąc naprawdę w miarę inteligentna na pewno zauważyła te dysocjację i niezgodności w tym co mówi. Niestety zgubne przyzwolenie na wszystko co ktoś.sobie wymyśli, akceptacja nawet kompletnie szkodliwych zachowań sprawiła, że przyzwolila na to wszystko, a miała go niejako pod swoją opieką. Lewa.ctwo wpływa na brak czujności po prostu 

Przykre. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghdsegggg
3 godziny temu, Gość Teczka napisał:

Wątek powinien się nazywać PRZEMAWIA ZA WAMI. 

Adam jest skrajnie chory, dawno nie obserwowałam tak fascynującego przypadku. Nie wiem czy doczekamy się jakiegoś końca czy rozwikłania jego losów życiowych, myślę że to może trwać lata, bo nie ma się kto nim zająć a szkodliwy jest tylko wobec siebie, przynajmniej wobec innych nie na tyle, by wyciągać wobec niego konsekwencje.

Jedyna bliska osoba z którą w miarę długo utrzymuje kontakt jest Veronica która przecież mocno przyczyniła się do jego problemów aktualnych. Nie mówię że specjalnie, no ale niestety te lewa.ckie poglądy, tolerancja wobec każdych zaburzeń szczególnie objawiających się zniszczeniem swojego ciała właśnie to czyni z ludźmi. Ona go z tego nie wyciągnie, co najwyżej poglebi jego problemy. Przebywając z nim tyle czasu i będąc naprawdę w miarę inteligentna na pewno zauważyła te dysocjację i niezgodności w tym co mówi. Niestety zgubne przyzwolenie na wszystko co ktoś.sobie wymyśli, akceptacja nawet kompletnie szkodliwych zachowań sprawiła, że przyzwolila na to wszystko, a miała go niejako pod swoją opieką. Lewa.ctwo wpływa na brak czujności po prostu 

Przykre. 

Cebulacki dzban nawet chorobę psychiczną powiąże z "lewa/ctwem" i "tolerancją". Spier/dalaj z tym bełkotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghdsegggg

A Veronica, tak samo jak łódzkie mamki, Ewa czy ktokolwiek nie miała w obowiązku go niańczyć. Przypadkiem podsunęła mu "niebinarność", on zapragnął nagle być też taki niebinarny, tylko trochę inaczej i co, miała mu zabronić, w drzwiach go blokować? xD

To, że Ejdem jest dzbanem nie oznacza, że ktokolwiek ma obowiązek brać odpowiedzialność za jego odpały. Najwyżej rodzina, jeśli uda im się go ubezwłasnowolnić. Ale to zupełnie inna para kaloszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość fghdsegggg napisał:

A Veronica, tak samo jak łódzkie mamki, Ewa czy ktokolwiek nie miała w obowiązku go niańczyć. Przypadkiem podsunęła mu "niebinarność", on zapragnął nagle być też taki niebinarny, tylko trochę inaczej i co, miała mu zabronić, w drzwiach go blokować? xD

To, że Ejdem jest dzbanem nie oznacza, że ktokolwiek ma obowiązek brać odpowiedzialność za jego odpały. Najwyżej rodzina, jeśli uda im się go ubezwłasnowolnić. Ale to zupełnie inna para kaloszy.

Osobie wcześniej bardziej chodziło o to, że nie powinna mu pomagać w okaleczaniu się, bo to nie była do końca jego decyzja (tylko wynikało z choroby psych.), on jest bardzo zależny. Powinna namawiać goo na leczenie i konsultację z psychologiem/psychiatrą i dopiero potem EWENTUALNIE wspierać go podczas operacji jeśli w pełni świadomie by się na to zdecydował. Ile trwał ten okres pomiędzy pomysłem w realizacją w Meksyku? Bo niestety nie orietnuję się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

 że nie powinna mu pomagać w okaleczaniu się, bo to nie była do końca jego decyzja (tylko wynikało z choroby psych.), on jest bardzo zależny. Powinna namawiać goo na leczenie

 O ile w ogóle dotarło do niej to wszystko o czym piszesz. My tutaj też widzimy w czym problem, ale spójrz na osoby które mu przytakują, radzą się, podziwiają i wywnętrzają. Kolejna paniusia też się dała nabrać i najwyraźniej  składała  propozycje zupełnie nie widząc problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosjanin spod Żnina

To, że jest zależny to jedno, to, że jednak dorosły (przynajmniej fizycznie i metrykalnie) to drugie. Nikt za niego odpowiedzialności wziąć nie może, a jaka była rola Veroniki w tym wszystkim, nie wiemy i się raczej nie dowiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość fghdsegggg napisał:

Cebulacki dzban nawet chorobę psychiczną powiąże z "lewa/ctwem" i "tolerancją". Spier/dalaj z tym bełkotem.

A dlaczego nie ma prawa do swoich przemyslen i pogladow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×