Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ala

Mąż nie chce dać mi 300 zł na perfumy

Polecane posty

Gość Ala

Hej, obecnie nie pracuje. Mój mąż mówił, że mogę nie pracować, tym bardziej ze mamy w domu 3latka. Od jakiegoś czasu wydziela mi kasę na życie. Na wszystkim oszczędza a zarabia ok. Czy to normalne? Wczoraj odmówił mi 300 zł na perfumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jeśli nie macie wspólnych pieniędzy, tylko mąż ma swoje a Ty nie masz wcale, to proponuję iść do pracy. Jeśli mąż mówi że nie musisz pracować to powinien dać Ci nieograniczony dostęp do wspólnych pieniędzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może poprostu jesteś rozrzutna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ty tak słuchasz męża we wszystkim? On mówił, a tobie pasowało 😉 ja mam 2 latka i od roku pracuje. Da radę. A wydziela, bo pewnie na kasie nie śpicie,by lekka ręka rzucić kilka stowek na drogerie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Leżaczek napisał:

Też bym Ci nie dał 300 na perfumy damskie 😌

Leżaczek chciałbyś tygryska na dziewczynę swą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola

To idź i zarób, żebyś nie musiała nikogo o nic prosić. Dla mnie to by było poniżające. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pasi-konik

To wieczorem jak bedzie chcial seks to mu powiedz ze ma rece ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jakie to perfumy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A mój mi kupuje perfumy sam. I zawsze trafia w mój gust. Ja również nie pracuję,  ale mam tych perfum tyle, że mogłabym nimi handlować  😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pasi-konik

To daj jedne kolezance jak masz tak duza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ma 300 zł na to? Czy musiałby by odjąć od jakiegoś budżetu? Czy to na jedzenie, czy na wakacje, czy z odkladanych. Bo jak tak to co mu się dziwić. Do pracy nie chodzisz, ludzi widujesz w sklepie czy na placu zabaw, więc pachnieć zniewalajaco nie musisz. Jak masz silna potrzebę kupowania sobie takich rzeczy to idź do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jakie to smutne że musisz żebrać o 300 zł😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wysoka Kapłanka

Powiedz mu że znajdziesz nowego tatusia dla dziecka który ci będzie dawał te 300 zł na perfumy. Zobaczysz jak stary wyskoczy z portfela i da ci tyle ile chcesz 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, Gość Wysoka Kapłanka napisał:

Powiedz mu że znajdziesz nowego tatusia dla dziecka który ci będzie dawał te 300 zł na perfumy. Zobaczysz jak stary wyskoczy z portfela i da ci tyle ile chcesz 😉

Jakby była warta te 300zł to by je dostała.  Większość kobiet ma mentalność prostytutki, ale tylko mniejszość ma warunki fizyczne, żeby na tym coś ugrać. 

Za 300zł mąż może stuknąć lepszy towar. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarna

Jeśli to nie prowo to niefajna sytuacja, ale chodzi mi tu o Ciebie autorko. Nie pracujesz, ale chcesz, żeby facet Ci dawał na zachcianki, bo tak? Jeśli jednak prawda jest inna to może zrób tak, żeby Ci kupił te perfumy na jakąś okazję. Niemniej jestem przeciwna takiemu żebractwu. Chcesz to sobie zarób sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To pewnie kolejne perfumy, zachowujesz się jak dama. Masz dziecko to spełniaj najpierw jego potrzeby. Perfumy to kup sobie tanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jakby była warta te 300zł to by je dostała.  Większość kobiet ma mentalność prostytutki, ale tylko mniejszość ma warunki fizyczne, żeby na tym coś ugrać. 

Za 300zł mąż może stuknąć lepszy towar. 

Za darmo też stuknie lepszy towar xd Niektórym sprawia satysfakcję zakazany owoc i niszczenie rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 9.06.2019 o 22:43, Gość Gość napisał:

A ma 300 zł na to? Czy musiałby by odjąć od jakiegoś budżetu? Czy to na jedzenie, czy na wakacje, czy z odkladanych. Bo jak tak to co mu się dziwić. Do pracy nie chodzisz, ludzi widujesz w sklepie czy na placu zabaw, więc pachnieć zniewalajaco nie musisz. Jak masz silna potrzebę kupowania sobie takich rzeczy to idź do pracy.

A ja nie rozumiem tej idei strojenia się do pracy, mimo że mam pracę, w której powinnam wyglądać. Ja tam jestem zawsze bardziej "odstawiona" po pracy, w weekendy, na urlopach. Nie mam motywacji, żeby jakoś ekstra wyglądać na siedzenie przy biurku i dla ludzi z pracy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 9.06.2019 o 21:38, Gość Karola napisał:

To idź i zarób, żebyś nie musiała nikogo o nic prosić. Dla mnie to by było poniżające. 

Zarabia opiekując się dzieckiem i zajmując się domem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×