Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kamila

Szansa na ciąże

Polecane posty

Gość Kamila

Dzień dobry, wraz z mężem staramy się o dzidzię. Stosunek był w dni płodne na pewno, czułam się dziwnie przez całe dwa tygodnie (ale może sobie wkręcam) i już miałam lecieć do apteki po test jednak dostałam okres w terminie :(( tydzień po nim zrobiłam ten test i niestety jedna krecha. Czy mimo to mogę mieć nadzieje ze się udało ? Przecież krwawienia w ciąży występują, a testy ciążowe czasem zawodzą, prawda ?;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Kamila napisał:

Dzień dobry, wraz z mężem staramy się o dzidzię. Stosunek był w dni płodne na pewno, czułam się dziwnie przez całe dwa tygodnie (ale może sobie wkręcam) i już miałam lecieć do apteki po test jednak dostałam okres w terminie :(( tydzień po nim zrobiłam ten test i niestety jedna krecha. Czy mimo to mogę mieć nadzieje ze się udało ? Przecież krwawienia w ciąży występują, a testy ciążowe czasem zawodzą, prawda ?;(

Watpie. Jak cie nie boli brzuch jak na okres i nie bola cie piersi to ciazy nie ma. 

Ja czulam, ze jestem w ciazy 10 dni po stosunku

Ale tez "staralismy" sie dobrych pare miesiecy. Po prostu kochalismy sie bez zabezpieczenia bez patrzenia w kalendarzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

Nie jestes w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dziewczyny, błagam. Wyciągacie jakieś ekstremalne historie o tym, jak to ktoś gdzieś powiedział czy napisał, że intensywnie kilka razy krwawił w ciąży, rzekomo kropka w kropkę za każdym razem w terminie okresu i tę ciąże donosił. Na tej podstawie nie chcecie wierzyć ani w miesiączkę, ani w negatywny test i upieracie się, że możecie być w ciąży. To jakieś szaleństwo - ostatnio non stop to samo na tym forum. Jeśli nie wierzycie w jawne dowody na brak ciąży, pozostaje wam tylko pójść prywatnie na USG dopochwowe. Tutaj nikt niczego nowego ani odkrywczego nie jest w stanie powiedzieć. Serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Test negatywny, okres był to jaka ciąża?

Kolejna szansa przed wami więc działajcie zamiast analizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×