Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Czemu to dziecko się ciągle drze?

Polecane posty

Gość Gosc

Ma prawie 4 miesiące i jak nie śpi to drze się naokraglo. Bez względu na okoliczności, ma sucho, jest po jedzeniu, nie jest mu za gorąco ani za zimno. I to nie jest nawet krzyk jak przy kolce (miewał kiedyś więc mam porównanie) tylko takie jednostajne zawodzenie, miauczenie, dość głośne. Zamyka się na rękach ale nie mogę go przecież cały dzień nosić, nawet jak próbuje go zainteresować książeczka, grzechotka czy przytulanka to jest pare sekund i dalej zawodzenie. I tak jest od może dwóch tygodni, wcześniej normalnie sam zasypial, potrafil się zająć karuzela przez nawet pół godziny. To jakiś skok rozwojowy? Na zewnątrz zachowuje się normalnie, spacery ok godziny, raz przesypia, raz patrzy, raz marudzi, zależy jaki ma humor, w foteliku zwykle śpi, tylko w domu odwala, u lekarzy bywamy regularnie, żadnych nieprawidłowości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jol

zęby idą ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pewnie skok, mój miał właśnie jakoś ok 4 miesiąca. Wpisz w grafikę googla skoki rozwojowe i będziesz tam miała grafikę kiedy wypadają i ole mogą trwać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

dzieci tak czesto maja, moj aktualnie ma 2 i pol roku i zachowuje sie tak samo. gorąco, nudzi sie, domaga sie uwagi to wyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×