Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grrr

Od kiedy dzieci ladnie sie bawia w piaskownicy? Moj syn 20 miesiecy umie tylko sypiac piachem!

Polecane posty

Gość Grrr

Kupilam mu rozne zestawy foremek, wiaderek, a on w ogole jakby nie umial z tego korzystac. Nie chce kopac lopatka, tylko wsypuje piach reka, nie robi babek, tylko napelnia wiadro i na siebie sypie, rzuca siie na piach calym cialem, a najchetniej jezdzi tam stara koparka i ja zakopuje. W jakim wieku wasze dzieci zaczely sie bawic w jakis cywilizowany spodob?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honotu

Ja mam 42 lata i dobrej pory nie umiem bawić się w piaskownicy w cywilizowany sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A może byś mu najpierw pokazała jak się wiaderko napełnia, a nie wymagała umiejętności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grrr

Pokazalam mu ale on raz zrobil i wiecej nie chce. Zachowuje sie na tle innych dzieci troche jak opozniony....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

twoje dziecko bawi sie,ale po swojemu. Nie wtracaj sie :D

moj 2 i pol latek lubi wsypywac i wysypywac piasek z wiaderka, dolewac tam wody, foremki wciska w piach, lubi jak ja robie babki z piasku. Najlepiej sie bawi jak dam mu koparke,ciezarowke i sobie tam przesypuje, uklada kamyki i td. Starszy podobnie. A ten cywilizowany sposob nie musi byc taki jak mama powiedziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość Grrr napisał:

Pokazalam mu ale on raz zrobil i wiecej nie chce. Zachowuje sie na tle innych dzieci troche jak opozniony....

dlaczego tak mowisz o dziecku? zabawa w piaskownicy to nie konkurs, maly jeszcze jest,bawi sie jak lubi i nie panikuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Moja corka ma trzy lata i jak juz w przyplywie dziwnego humoru zajrzy do piaskownicy to z pewnoscia nie baei sie grzecznie jak inne dzieci. Sypanie piasku na innych i sieboe jest zabawne. Robienie babek to nuda. Mozna je ewentualnoe niszczyc.:) 

Bawi sie jak chce, nie pozwalam tylko by sypala na inne dzieci lub im cos niszczyla. Piaskownica to nie mirjsce dla niej. Ona musi biegac, wspinac sie, i zaliczac kazda slizgawke na placu zabaw. Im wieksza tym lepsza. Caly czas w locie. Ona sie nigdy nie meczy, ja pilnowaniem jej i owszem.:)

Chcialabym by bawila sie czesciej w piaskownicy. Na swoich warunkach nawet. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ojejejejej, nie zrobił najładniejszej babki w piaskownicy! I komu Ty się pochwalisz?! 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Daj dziecku spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×