Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Olga

Dobre oświetlenie na wesele

Polecane posty

Gość Olga

Witam. Szukam osoby lub firmy, która zajmuje się profesjonalnym oświetleniem, co może zapewnić niebanalne wrażenia wzrokowe na weselu. bardzo proszę tylko o poważne rekomendacje i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł

Z taką sprawą to tylko do profesjonalistów. Tu mogę wspomnieć o firmie Światło Kreatywne, która zajęła się oświetleniem na mnaszej uroczystości weselnej. To co oni zrobili to było coś pięknego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksa
Dnia 13.06.2019 o 23:39, Gość Paweł napisał:

Z taką sprawą to tylko do profesjonalistów. Tu mogę wspomnieć o firmie Światło Kreatywne, która zajęła się oświetleniem na mnaszej uroczystości weselnej. To co oni zrobili to było coś pięknego!!

Właśnie tez jestem na etapie poszukiwań speców od oświetlenia. Dzięki za podanie namiarów na Światło Kreatywne, bo przejrzałam sobie ich stronę i wyglada to całkiem całkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośść

Zgadzam się. Oferta firmy Światło Kreatywne jest super. A w tak ważnym dniu warto zadbać także o dobre oświetlenie bo wbrew pozorom jest bardzo ważne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja

Na weselu mojej kuzynki też było oświetlenie firmy światło kreatywne i to dzięki nim była fantastyczna atmosfera do zabawy i do tańca. Pierwszy raz widziałam co wspaniałego można zdziałać światłem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta
Dnia 29.08.2019 o 12:31, Gość Alicja napisał:

Na weselu mojej kuzynki też było oświetlenie firmy światło kreatywne i to dzięki nim była fantastyczna atmosfera do zabawy i do tańca. Pierwszy raz widziałam co wspaniałego można zdziałać światłem. 

Bardzo fajnie, że o tym piszesz, bo przeglądałam stronę swiatlokreatywne.pl i widziałam jak pięknie potrafią zrobić. Za rok ja też mam wesele, więc bardzo tą firmę biorę pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja
Dnia 20.10.2019 o 11:38, Gość Judyta napisał:

Bardzo fajnie, że o tym piszesz, bo przeglądałam stronę swiatlokreatywne.pl i widziałam jak pięknie potrafią zrobić. Za rok ja też mam wesele, więc bardzo tą firmę biorę pod uwagę.

Nie pożałujesz jak weźmiesz do współpracy Światło Kreatywne. Obiema rękoma pod ta firma się podpisuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata
Dnia 25.11.2019 o 09:53, Gość Alicja napisał:

Nie pożałujesz jak weźmiesz do współpracy Światło Kreatywne. Obiema rękoma pod ta firma się podpisuję!

Widziałam ich firmik. robię niesamowite efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek

Światło Kreatywne idealnie się sprawdza na weselu. U mojej siostry zadbali o każdy szczegół. Wszystko idealnie było podpięte. Światło dawało nieziemskie efekty. Warto ich mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Światło Kreatywne! Najlepsza firma obsługująca imprezy typu eventu, wesela. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2020 o 22:46, michalklos napisał:

Podaję namiar na dobrą firmę oświetleniową 508-300-865

Dzięki. Bardzo się przyda! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firma Światło Kreatywne ma bogatą tego typu ofertę, więc popatrzcie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na weselu tak naprawdę nie są potrzebne żadne dodatkowe atrakcje, ale firma oświetleniowa to już tak. Skontaktujcie się więc ze wspomniana firma Światło Kreatywne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyżej wymieniona firma świetnie zajmuje się przygotowywaniem imprez. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firma światło kreatywne świetnie sprawdziło się na naszej imprezie. Zrobili prawdziwy i piękny festiwal światła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×