Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewa

Figura bratowej i moje kompleksy

Polecane posty

Gość Ewa

Hej, mam 32 lata, moja bratowe 29. Ona szczczupla i wysoka, a ja taka nieatrakcyjna przy niej:( Jestem niska, może nie  jakoś gruba, ale faldki mam. Najgorzej wygląda moj biust. Jest mały- A/małe B. Ona ma chyba C czy małe D. Tak czy owak idealne. Najbardziej mnie wkurza, że po ciąży jej cialo wygląda super. Owszem przytula, ale schudła, rozstępow nie ma, pierś do przodu, a ten cellulit, o którym gada - no jakoś go nie widzę. Mąż chce jechać z nią i moim bratem nad jezioro, a w wakacje nad morze. Chyba z nimi nie pojadę.:( Jak ja wyglądam, jak kaczka jakas :(((( Zaczynam jej ninawidzic za to że wygląda, za to że ma dziecko, jestem podlym czlowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No i jaki ma sens ten temat?

Każdy jest inny i co poradzisz? Weź sie za siebie i zrób ile możesz a resztę o ile nie masz kasy na operacje plastyczne to zaakceptuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast nienawidzić jej i użalać się nad sobą rusz tyłek i zrób coś z tym. Wyplakiwanie się na forum nic ci nie pomoże. Dobrą zdrową dietą i ćwiczenia a najbardziej basen UWIERZ CZY NIE potrafią zdziałać cuda 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Taaa,a najbardziej w tym prowo chodziło o ostatnie zdanie,ze zazdrości goowniaka. Teraz to zazdrosci sie  życia tym bezdzietnym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×