Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdycham

Naprawdę na TO czekaliście? Kto normalny lubi aż takie upały? Chyba obiboki na wiecznych wakacjach w basenie albo z klimą w biurze

Polecane posty

Gość Jusrr
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Pewnie w Angli

Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaaaaa
1 minutę temu, Gość Jusrr napisał:

Tak

A  ja w Szkocji  i od 3 godzin pada i jest 12 stopni 😛

ale wole te 12 stopni (bez deszczu owczywiscie), niz 36 jak jest treaz u mojej mamy,

idealne lato dla mnie to 20-22 stopnie (w Szkocji, bo inna wilgotosc inny klimat). ale jak jest slonecznie i 17 to tez jest ladnie,cieplo.

w Polsce lubie jak jest 25, max 28. bede w lipcu i sie psychicznie nastawiam na powyzej 30, ale  jak bedzie 'tylko' 25 to bede mega szczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja też wolę gorące powietrze i przewiew niż takie chłodne, ale stare. Co kto lubi. Ale ja nie po to czekam tyle czasu na lato, żeby się teraz barykadować przed upałem 

A ja z kolei też wolę stare- czyli z poprzedniej nocy (nie wiem jaki musiałabym mieć bajzel w domu żeby nie było świeże), po 18:00 otwieramy wszystkie okna i tak do rana. Nago przy osmiolatku chodzić nie będę. 

Cztery pory roku? W tym roku od listopada była pora deszczowa, może tydzień- dwa normalnej wiosny, znowu deszcz i od razu upały.  Do wieczora nie da się wyjść z dziećmi,  a wieczorem z kolei plaga komarów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Uwielbiam taka pogodę. Właśnie wróciłam z pracy i leżę w cieniu na tarasie, pije kawę. Zaraz wchodzę do basenu. Cały rok czekam na lato. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×