Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nieszczęśliwa

Kochał mnie kiedy byłam sex bomba teraz... Nawet nie zwraca na mnie uwagi.

Polecane posty

Gość Kasia

Jak zaakceptujesz siebie to będziesz bardziej pociagajaca. Seksualność jest w głowie. Może tak być ze podświadomie nie akceptujesz siebie prawdopodobnie przez tusze i Twój mąż to widzi. On też ma myśli podobne do twoich. Też chciałby ci się podobać. Kiedy się starałas dobrze wyglądać wiedział że robisz to żeby mu się podobać. Bardzo łatwo jest się rozwiezc. Wiem z autopsji. Dzieci nigdy tego nie wybacza. Czeka cię mnóstwo pracy nad swoim podejściem do siebie i życia. Pokochaj siebie. Bądź dla siebie miła. Rozmowa nawet krótka z mężem pokaże mu ze ci zależy i rozpoczniesz kule sniegowa w dobrym kierunku. Nie bój się większość kobiet i mężczyzn ma podobne obawy. Trzymam kciuki 🤞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Kasia napisał:

Jak zaakceptujesz siebie to będziesz bardziej pociagajaca. Seksualność jest w głowie. 

Po cześci się zgadzam, ale nie całkiem. Pewność siebie i akceptacja owszem jest bardzo ważna, ale ciężko o nią kiedy wygląda się nieatrakcyjnie i nie widzi aprobaty otoczenia. A nadwaga dla większości mężczyzn jest dużą wadą u kobiet.

Oczywiście w drugą strone to działa tak samo, jednak autorka jest kobietą, dlatego piszę o zaniedbaniu akurat kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Jeżeli kobieta ma w głowie sexualnosc to jej cialo się dostosuje. Będzie chciała być powabna to schludnie albo zacznie ćwiczyć żeby podkreślić pupę. Kupi dobry stanik żeby biust dobrze się prezentował. Będzie sama sobie się podobać... Warto w sobie ją obudzić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Czasem kiedy masz już dosyć faceta przypomnij sobie mile chwile, idź i się przytul... Może na początku myśleć że rozbiłas auto albo ci odbiło. Dotyk jest ważny, pomaga zachować więź. Pamiętaj że jesteś seksualna tylko o tym zapomniałaś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nike
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

A kto by nie miał wywalone na podłą, wrzeszczącą, kłótliwą, leniwą, pyskatą, zapuszczoną babę?

No kto??

Baba w pretensjach do świata, że zestarzała się i zgrubła,  kiedyś była  sex bombą przebierającą w adoratorach. 

Nie chciałabym takiej matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Nike napisał:

Baba w pretensjach do świata, że zestarzała się i zgrubła,  kiedyś była  sex bombą przebierającą w adoratorach. 

Nie chciałabym takiej matki.

Synu, matki się nie wybiera 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina
2 godziny temu, Gość gość napisał:

A kto by nie miał wywalone na podłą, wrzeszczącą, kłótliwą, leniwą, pyskatą, zapuszczoną babę?

No kto??

Człowieku uczepiles się mojego tematu a nic obiektywnego nie wniosłeś - idź mi stond 🤨

Miałam może patrzeć jak pasie mi dzieci i się nie wyklucac o to?

Bo normalne tłumaczenie jakoś ni w ząb nie skutkowało. 

Jak grochem o ścianę zupełnie jak z tobą dzyndzlu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 godzin temu, Gość Gość napisał:

To ile jesteście po ślubie, bo opowiadasz że po ślubie zaczęłaś tak jeść, ze dzieci juz starsze, a teraz że tak się utuczyłaś przez 3 lata i 4 miesiące? Nie przeszkadza Ci waga? Podobasz się sobie  ?

No to jak to było? Kiedy zaczęłaś się objadac,  ile lat po ślubie? Wyszłaś za faceta, który objafal się niezdrowym żarciem i w końcu sama się upasłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 godzin temu, Gość Nina napisał:

Miałam może patrzeć jak pasie mi dzieci i się nie wyklucac o to?

 

Wystarczyło przyrządzać pyszne zdrowe śniadanka, gotować mniamniuśne obiadki i niskokaloryczne, lekkie kolacyjki - zamiast drzeć ryja. I jaki jest efekt tego wykłucania? Dzieci tłuste jak parówki, a ty upasłaś sie jak świnia i już nie jesteś sex-bombą, tylko bombą burząco-wyjącą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W seksie silnie działają na nas wrażenia estetyczne a nie sama cipka. Seks z grubasem to zwykła masturbacja. Mnie nawet by nie stanął. Może jemu też nie i w tym tkwi cały problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

No to jak to było? Kiedy zaczęłaś się objadac,  ile lat po ślubie? Wyszłaś za faceta, który objafal się niezdrowym żarciem i w końcu sama się upasłaś?

Jesteśmy 15lat po ślubie zaczęłam tyc ok 3.5roku temu.

On ciągle je wszystko im bardziej tłuste tym lepiej więcej panierki lepiej i coca-cola zamiast kanapek tosty hamburgery i hotdogi

Ja gotuję normalne obiady ale on woli takie fastfoodowe żarcie

Jak jesteśmy gdzieś na mieście albo na wyjeździe to nie pójdzie tam gdzie normalne obiady dają tylko po budkach nas ciąga a to mc Donald KFC itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina

Wg was to nie jego wina że dzieciakom to wciska tylko moja tak? A co ja tu zawiniłam? 

Dzieciom to smakuje i jedzą a jak mam pretensje do niego to już same mu mówią żeby lepiej nie kupował bo mama będzie zła. 

A mam nie być zła? 

Jemu wogole nie zależy na dzieciach i to moja wina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina
16 minut temu, Gość Gość napisał:

W seksie silnie działają na nas wrażenia estetyczne a nie sama cipka. Seks z grubasem to zwykła masturbacja. Mnie nawet by nie stanął. Może jemu też nie i w tym tkwi cały problem

Problemów z seksem akurat nie mamy tu bardziej chodzi o więź emocjonalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina

Kiedyś zwyczajnie liczył się z moim zdaniem i starał się a teraz ma na wszystko wy/je/ba/ne nie obchodzą go ani dzieci ani ja. Więc jedyną moja wina że jeszcze go nie wypie/przylam za drzwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość Nina napisał:

Kiedyś zwyczajnie liczył się z moim zdaniem i starał się a teraz ma na wszystko wy/je/ba/ne nie obchodzą go ani dzieci ani ja. Więc jedyną moja wina że jeszcze go nie wypie/przylam za drzwi

A moze to nie chodzi o Ciebie tylko sie zskochal .. w kolezance z pracy np.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina

Wiem że ma jakieś problemy tylko za cholerę nie chce rozmawiać zbywa mnie od dłuższego czasu udaje że wszystko jest ok. Zamyka się w sobie.

Pracuje z samymi facetami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Nina napisał:

Wiem że ma jakieś problemy tylko za cholerę nie chce rozmawiać zbywa mnie od dłuższego czasu udaje że wszystko jest ok. Zamyka się w sobie.

Pracuje z samymi facetami. 

To moze przez te problemy. 

Moze Ty go odpychasz. Sprobuj sie zblizyc. Chwal go za wszystko, dziekuj, przepraszaj, podziwiaj, okazuj szacunek i milosc. Bedzie w szoku.

Po jakims czasie zacznie sam to odwzajemniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 minut temu, Gość Nina napisał:

Kiedyś zwyczajnie liczył się z moim zdaniem i starał się

Chodził piesek na rzemyku,

dziś ma wyje/bane,

przegryzł rzemyk, olał panią

zrobił fiku-miku 👍

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 minuty temu, Gość Nina napisał:

jedyną moja wina że jeszcze go nie wypie/przylam za drzwi

A to twoje drzwi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

To moze przez te problemy. 

Moze Ty go odpychasz. Sprobuj sie zblizyc. Chwal go za wszystko, dziekuj, przepraszaj, podziwiaj, okazuj szacunek i milosc. Bedzie w szoku.

Po jakims czasie zacznie sam to odwzajemniac.

Zazwyczaj taka jestem ugodowa i chwaląca za wszystko, dobrze go traktuje i dbam żeby był szczęśliwy i niczego mu nie brakowało ale w pewnym momencie kontakt z nim się urwał. 

Może wyjadę na tydzień dwa może chce odemnie odpocząć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina
7 minut temu, Gość gość napisał:

Chodził piesek na rzemyku,

dziś ma wyje/bane,

przegryzł rzemyk, olał panią

zrobił fiku-miku 👍

 

Robi co chce jest wolnym człowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leczyc sie ludzie :)

Jesteście qrwa śmieszni. Co ta dziewczyna ma pilnować swojego faceta?co ona qrwa jest jego matka? Niech ten brudas leń nie wpeerdala tyle i nie daje dzieciom. Niech sie zachowuje dojrzale stary koń a nie  jak nastolatek. A ty autorko powiedz mu to, że nie będziesz mu matkowac, bo to on powinien wykazać się dojrzałością, i żeby przestał wciskac to jadło tobie i dzieciom! Kurrrwa ludzie czego nie zrobi kobieta i tak na nią jest atak... Ja nigdy nie wyjdę za mąż. Chory kraj i ludzie,niedojrzale stare facety. LECZCCIE SIEEEE!!! A TOBIE AUTORKO POWODZENIA. NIE MATKUJ DOROSŁEMU DZIADOWI. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina
5 minut temu, Gość gość napisał:

A to twoje drzwi???

No tak się składa ale to mało istotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Twoje bluzgi na forum nie świadczą o twojej ugodowości, ani łagodności.

Możliwe że to on rozważa opcję wypiep/zenia cię WRESZCIE za drzwi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leczyc sie ludzie :)

Dziewczyna się stara a on sam wciska to jedzenie, a wy z pyskiem i pretensjami do niej?dajcie kobietom być sobą, a nie róbcie z nich własne matki.To jest wina jej faceta,nie jej.Ona nie musi wiedzieć wszystkiego, to raczej męczyzna powinien być oczytany i wiedzieć jak się do tego przyczynia. W jakim ja kraju sie urodziłam? Szkoda słów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Nina napisał:

ale to mało istotne

To akurat BARDZO  istotne - bo za nie swoje drzwi, to ty możesz wyje/bać tylko siebie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leczyc sie ludzie :)

Facet wprowada chaos, a wszystko i tak wina matki Polki. Autorko nie rób z siebie pokutnicy. Zostałaś nie świadomie wciągnięta w gierki swojego faceta.Sam wprowadził chaos, a teraz wszystko idzie na ciebie.Pamietaj ze gdzieś tam dalej jesteś młodą dziewczyna, i nie wszystko musisz wiedzieć, ani pilnować.Niech twój gach się ogarnie i dorośnie.A ludzi tutaj nie czytaj, to zawistne śmiecie i pseudo intelektualisci.Walcz o siebie i nie daj z siebie robić matki dla własnego faceta.Trzymaj sie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Twoje bluzgi na forum nie świadczą o twojej ugodowości, ani łagodności.

Możliwe że to on rozważa opcję wypiep/zenia cię WRESZCIE za drzwi!!!

Jaka jestem to wiem chyba najlepiej ja sama.

Z mojego mieszkania ma mnie wypie/przyc? 

Jesteś agresywny patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Leczyc sie ludzie 🙂 napisał:

W jakim ja kraju sie urodziłam?

Ty się nie urodziłaś! Ty sie UPLINGŁAŚ!!!

5 minut temu, Gość Leczyc sie ludzie 🙂 napisał:

Szkoda słów. ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina
3 minuty temu, Gość Leczyc sie ludzie 🙂 napisał:

Facet wprowada chaos, a wszystko i tak wina matki Polki. Autorko nie rób z siebie pokutnicy. Zostałaś nie świadomie wciągnięta w gierki swojego faceta.Sam wprowadził chaos, a teraz wszystko idzie na ciebie.Pamietaj ze gdzieś tam dalej jesteś młodą dziewczyna, i nie wszystko musisz wiedzieć, ani pilnować.Niech twój gach się ogarnie i dorośnie.A ludzi tutaj nie czytaj, to zawistne śmiecie i pseudo intelektualisci.Walcz o siebie i nie daj z siebie robić matki dla własnego faceta.Trzymaj sie 

Dziękuję 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×