Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nieszczęśliwa

Kochał mnie kiedy byłam sex bomba teraz... Nawet nie zwraca na mnie uwagi.

Polecane posty

Gość Gość

Grubaski są aseksualne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 minuty temu, Gość Nina napisał:

Próbujesz się dowartościować moim kosztem? To ci się nie uda. Znam swoją wartość. 

Zero? To też wartość. Ale ty jesteś na minusie!!!

 

19 minut temu, Gość Nina napisał:

Ostatnio mu powiedziałam żeby spojrzał w lustro. Spuścił tylko wzrok i nic nie odpowiedział

Bez komentarza. Może ktoś to zechce skomentować - bo ja nie ma siły gadać do kamienia. Grubego, głupiego i omszałałego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juyffffhi

Poszukaj faceta któremu się spodobasz taka albo schudnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ONA MA MĘŻA!!! Jej czas na szukanie facetów się SKOŃCZYYŁ!!!

Nie rozumiecie takich prostych zagadnień? Doradczynie z zapyzia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namiętny
3 godziny temu, Gość olcia napisał:

Weź się za siebie, pokaż, na co Cię stać. Kobieta musi imponować facetowi, zmieniać się, być ciągle nieodkrytą tajemnicą...nie poddawaj się, odzyskaj swoją kobiecość. Raz się żyje, co Ci samiec będzie wyrzuty robił

 Ooooooooo Ty fajna samiczka musisz być ;)) Oddałbym ci się ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01

Jak moja dziewczyna przytyła 5 kg to przy jej średnim wzroście 1.60 m już zmieniało diametralnie jej sylwetkę. Ale 25 kg ? To trzeba po prostu wpieerdaalać, a nie jeść. Do tego chyba dochodzi alkohol i zero ruchu co ? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina
38 minut temu, Gość gość napisał:

Zero? To też wartość. Ale ty jesteś na minusie!!!

 

Bez komentarza. Może ktoś to zechce skomentować - bo ja nie ma siły gadać do kamienia. Grubego, głupiego i omszałałego.

Patologia wypad z mojego wątku.

Twojego nikt nie czyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I zdechłam
4 minuty temu, Gość Lorenzo01 napisał:

Jak moja dziewczyna przytyła 5 kg to przy jej średnim wzroście 1.60 m już zmieniało diametralnie jej sylwetkę. Ale 25 kg ? To trzeba po prostu wpieerdaalać, a nie jeść. Do tego chyba dochodzi alkohol i zero ruchu co ? 

 

To straszne. Jak przyjèbalaby w ciąży 20 to byś pewnie się porzygal. Ah biedni faceci...tacy wrażliwi i ceniacy piękno. Smiechłam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, Gość Nina napisał:

Patologia wypad z mojego wątku.

Prawda w oczy kole, Ninuś? To sama wyp/laj ze swojego wątku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 minut temu, Gość I zdechłam napisał:

To straszne. Jak przyjèbalaby w ciąży 20 to byś pewnie się porzygal. Ah biedni faceci...tacy wrażliwi i ceniacy piękno. Smiechłam. 

To NIE MOŻLIWE  żeby mąż po iluś tam latach przestał kochać żonę , bo przytyła. Czy to po dzieciach, czy po chipsach. Autorka ma sporo więcej za pazurkami.... I ona dobrze o tym wie!!!

A ty to jesteś gość-palancio-minus2000, a nie Gość Lorenzo01!!!!.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc123

Przykro mi, ale jeśli się zaniedbałaś to nie dziw się, że i on się zniechęcił. Zakochał się w pięknej i zadbanej kobiecie, a teraz się zaniedbałaś, nie chodzi tu o rzeczy na które nie mamy wpływu jak upływ lat, ale niestety niezdrowe odżywianie czy zaniedbanie wyglądu jest Twoim wyborem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość gość napisał:

To NIE MOŻLIWE  żeby mąż po iluś tam latach przestał kochać żonę , bo przytyła. Czy to po dzieciach, czy po chipsach. Autorka ma sporo więcej za pazurkami.... I ona dobrze o tym wie!!

Kochać może i nie przestanie ale to już bardziej bratersko siostrzana miłość. Cały komponent erotyczny, w tym czułość kochanka względem kochanki jak najbardziej może zaniknąć jak kobieta przestanie się podobać bo się zapuściła.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor

Ja natomiast tak sobie czytam i zastanawiam się ile wart jest taki facet?A co zrobi taki gościu gdy no odpukać nie wiem jego żona zachoruje na raka??Pytanie czy dla takiego faceta warto robić cokolwiek??Zrób to dla siebie a tego typa kop w dupę niech szuka sobie wiecznie młodej dupy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Prawda w oczy kole, Ninuś? To sama wyp/laj ze swojego wątku!!!

Nie ma w tym co piszesz krzty prawdy męska ci/po 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc123

I własnie dlatego wiele zwiazków czy małżeństw nie może przetrwać upływu czasu bo ludzie myślą, że nie muszą się już dla siebie starać skoro już padła jakaś deklaracja czy ślub. Błąd. Teraz rozwody to nie rzadkość bo 1/3 małzenstw sie rozwodzi, wiec trezba sie starac caly czas o swoją atrakcyjnosc.

Gdyby chciał wybrać kobietę  z nadwagą pewnie by to zrobił, a on się zakochał w Tobie takiej jaka byłaś wcześniej.
Niestety dla facetów wygląd jest bardzo ważny, choć nie tylko, ale jednak ma duże znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość autor napisał:

jego żona zachoruje na raka??

Jak będzie darła ryja, strzelała fochy i mu ubliżała?

To ją zakopie. A co innego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc123
5 minut temu, Gość autor napisał:

Ja natomiast tak sobie czytam i zastanawiam się ile wart jest taki facet?A co zrobi taki gościu gdy no odpukać nie wiem jego żona zachoruje na raka??Pytanie czy dla takiego faceta warto robić cokolwiek??Zrób to dla siebie a tego typa kop w dupę niech szuka sobie wiecznie młodej dupy...

To jest zupełnie inna sytuacja. Zachorowanie na raka często nie jest kwestią wyboru, a zaniedbanie wyglądu i tym samym nie staranie się być atrakcyjną dla drugiej osoby już tak.

Romzawiałam na taki temat z moi  przyjacielem, który był w podobnej sytuacji i zona przestała go pociągać. Powiedział, że poczuł się oszukany bo przed ślubem była całkiem inną osobą i fizycznie i w ogóle bardziej się dla niego starała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A mąż rozumiem bez nadwagi ze Cię tak gnębi ? 🧐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 minuty temu, Gość Nina napisał:

Nie ma w tym co piszesz krzty prawdy męska ci/po 

Zaniedbanie wyglądu nie ma tu wiele do rzeczy. Nina jest po prostu wulgarną, wredną, leniwą, nie pracującą babą, która nic nie daje a żąda. A do tego jest zapuszczona i obleśna - chce ktoś taki pasztet???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yyy

A może autorka np zachorowała na niedoczynność tarczycy i dlatego przytyła.Ja po zachorowaniu na niedoczynność tarczycy przytyłam z 50 kg do 80 kg i co maz ma przez to przestać ze mną być???Niektórzy naprawdę płytko myślą.Do autorki: jesteś cudowna kobieta niezależnie od rozmiaru.Glowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wiele kobiet popełnia błąd sądząc, że kiedy już wyszło za mąż nie muszą się starać. Starały się tylko kiedy tego faceta jeszcze nie były pewne. To tak samo jakby uwadać kogoś kim się nie jest tez z charakteru.

Na początku maskujemy swoje wady, staramy się wyglądać jak najlepiej, a później wiele osób sobie odpuszcza, myslac, ze partner i tak powinien ich kochać. Niestety, ale to tak nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Yyy napisał:

A może autorka np zachorowała na niedoczynność tarczycy i dlatego przytyła.Ja po zachorowaniu na niedoczynność tarczycy przytyłam z 50 kg do 80 kg i co maz ma przez to przestać ze mną być???Niektórzy naprawdę płytko myślą.Do autorki: jesteś cudowna kobieta niezależnie od rozmiaru.Glowa do góry!

Sama Autorka przyznała, że niezdrowo sie odżywia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nike
5 godzin temu, Gość Nieszczęśliwa napisał:

 

Wszyscy mi mówili że do siebie nie pasujemy, że on na mnie nie zasługuje.

Mam parę pytań

Jakie zastrzeżenia przed ślubem mieli ‚wszyscy’ do Twojego męża ? Co z nim było nie tak ?

Kto zarabia więcej/utrzymuje dom, Ty czy on ?

Co to znaczy ‚przeszliśmy bardzo wiele’ ?

Co to znaczy ,nie raz prosił o kolejną szansę’?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zreszta to samo dotyczy też wielu facetów- kiedy zdobędą kobietę przestają się starać, czy to chodzi o zachowanie czy charakter. I jak wtedy czuje się kobieta? Chyba niezbyt dobrze prawda? Kiedy facet przestaje o nią zabiegać, zabierac do restauracji, przestaje o siebie dbać i chodzi z piwnym brzuszkiem i w podziurawionych skarpetkach, a kiedyś był przystojny i zadbany i starał się o swoja kobietę żeby ją codziennie czyms zaskakiwać. 

Błąd polega na tym, że kiedy ludzie czują się zbyt pewnie myslą, że już kogoś "mają" na zawsze. W tych czasach to tak nie działa, rozwodów jest od groma, to nie te czasy, kiedy ślub oznaczał bycie ze sobą aż po grób 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina

I co z tego że przytyłam? 

Gdyby mi powiedział że kocha mnie tylko dlatego że jestem szczupła to 5minut bym z nim nie gadała. 

Przestałam ćwiczyć zaczęłam jeść mięso to przytyłam. A i tak wyglądam jak milion dolarów nie chodzę spocona brudna z nieogolonymi nogami czy włosami pod pachami.

Inni faceci ciągle mnie komplementuja tutaj akurat chodzi o podejście mojego faceta.

Bo jak mu się nie podoba to powinien odejść nikt go na siłę nie trzyma. A zamiast tego woli mnie niszczyć psychicznie bo nie umie inaczej sobie radzić z problemami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc123
Przed chwilą, Gość Nina napisał:

I co z tego że przytyłam? 

Może z nadwagą go nie pociągasz to raz, wygląd dla facetów jest ważny i co innego rzeczy na które nie mamy wpływu, jak starzenie się, ale na nadwage przeważnie już tak i ogólnie dbanie o siebie dla właśnie tego faceta.

Zrozum, że facet może się czuc oszukany ( tak samo kobieta), kiedy po ślubie widzi niekorzystną zmianę o 180 stopni.

Czym innym są rzeczy niezależne od nas, a czym innym dbanie o swoją atrakcyjność.

Nie możesz oczekiwac od niego, że bedize kochał Cię mimo wszystko, skoro kiedyś byłaś inną osobą, być może też z charakteru  i generalnie bardziej się dla niego starałaś. Na to pytanie już musisz sobie sama odpowiedzieć, ale czesto tak bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nike

Obstawiam bohaterów tego wątku:

1. szarmancki alkoholik, psychiczny przemocowiec - mąż

2. wybaczająca, kamuflująca, zajadająca stres -  żona

Nuda. Polskie domowe piekiełko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaa

Dużo osób myli miłość rodzinna w relacji matka -dzieci , ojciec -dzieci a mąż -żona . Matka i ojciec zawsze będa kochać swoje dzieci bez względu ile maja nadwagi i to jest inna miłość niżeli mąż i żona bo tutaj główna role odkrywa pociąg do drugiej osoby i to nigdy nie będzie porównywalne ze mąż kocha żonę ze względu na wszystko po 10-30 latach jak miłość rodzicielska i tak świat jest skonstruowany  , zapominamy o tym ze tak jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina
9 minut temu, Gość gość napisał:

Wiele kobiet popełnia błąd sądząc, że kiedy już wyszło za mąż nie muszą się starać. Starały się tylko kiedy tego faceta jeszcze nie były pewne. To tak samo jakby uwadać kogoś kim się nie jest tez z charakteru.

Na początku maskujemy swoje wady, staramy się wyglądać jak najlepiej, a później wiele osób sobie odpuszcza, myslac, ze partner i tak powinien ich kochać. Niestety, ale to tak nie działa

No właśnie tak to nie działa to on odpuścił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No i żeś odpowiedziała na wszystkie pytania 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×