Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czy to sandały chłopięce, czy dziewczęce?

Polecane posty

Gość Gość

Ja już zgłupiałam, bo na jednej stronie piszą, ze dla chłopca, na innej, ze dla dziewczynki, a jeszcze gdzie indziej unisex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

 Sorry, zapomniałam o linku https://www.eobuwie.com.pl/sandaly-new-balance-k2004grg-niebieski.html?utm_source=convertiser&utm_medium=price_comparison&utm_campaign=3709&utm_content=direct-cpc&cvrid=CVR.3709..4450.price_comparison.direct-cpc.d2fe7b00de1bbdea6cef3b0620dba7eb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chłopięce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jesteś pewna? Dziwne, że sam producent nie podaje takiej informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dla mnie są chłopięce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fyfyfyfyf

Jak dla mnie unisex- sa sportowe wiec bez udziwnien, a kolor pasuje i do dziewczynki i chlopca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Unisex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa

A co to za różnica? 😄 Dla mnie są mietowe, wiec i dla chlopca, i dla dziewczynki.

Ja mojej córce zakladam buty w kolorach czerwieni, niebieskości, zieleni itp- czy to sandały, adidasy. New balance adidasy zażyczyła sobie granatowo czerwone, bo te szaro- różowe jej sie nie podobały. Wrzuć na luz. Rozumiem, nie zakładać balerinek chlopcu, ale przy buwiu sportowym, letnim raczej liczy się wygoda, a kolorystyka dzisiaj to pełna dowolność. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emm933

Jak dla mnie new balance dla małych dzieci są unisex. Chciałam kupić córce sportowe to nie było rozróżnienia na typowo chłopięce i dziewczęce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc123

@up, zgadzam się. Nikt chyba nie zwraca większej uwagi na to, czy taki maluch nosi się w bucie różowym czy czarnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Unisex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dzięki za odpowiedzi. Sęk w tym, że kurier je dziś przywiózł i one są bardziej turkusowe od tych na fotkach, i nie są tak masywne tylko delikatniejsze od tych pokazanych na stronie internetowej i to mnie zbiło z tropu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscioowa

Nie przejmuj sie, te sandalki akurat sa bardzo wygodne, a to czy bardziej turkusowe czy mietowe raczej takiemu maluchowi różnicy nie zrobi 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama

Dla mnie tez bez roznicy, pasuja dla chlopca i dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc123

Takie posty jak ten pokazują ze tejlamy i producenci zrobili ludziom kisiel z mózgów. Ludzie zamiast powiedziec ze to sa po prostu sandaly to rozrozniaja je miedzy chlopca i dziewczynke. Buty dla dzieci to buty i nie ma co rozkminiac a wszelkie rozroznianie na plcie to tylko nabieranie sie na tricki producentow i nabijanie im kabzy.

Spojrcie na swoje zdjecia z lat 80tych jesli wtedy byliscie dziecmi. Dzieci ubierane byly jak dzieci a nie jak "chlopczyk" czy "dziewczynka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gosc123 napisał:

Takie posty jak ten pokazują ze tejlamy i producenci zrobili ludziom kisiel z mózgów. Ludzie zamiast powiedziec ze to sa po prostu sandaly to rozrozniaja je miedzy chlopca i dziewczynke. Buty dla dzieci to buty i nie ma co rozkminiac a wszelkie rozroznianie na plcie to tylko nabieranie sie na tricki producentow i nabijanie im kabzy.

Spojrcie na swoje zdjecia z lat 80tych jesli wtedy byliscie dziecmi. Dzieci ubierane byly jak dzieci a nie jak "chlopczyk" czy "dziewczynka".

racja 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×