Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość xxx30

Trójkąt 2m+1k

Polecane posty

Gość xxx30

Uważam, że jestem w najlepszym momencie swojego erotycznego życia 😄 po 30tce, uwielbiam swoje ciało, dbam o nie, regularny sport, zdrowa dieta, wysokie libido i przyszła chęć na eksperymenty 😉 Czy jest na forum osoba, która była w trójkącie 2m+1k? Jak się przygotować? Jakie wrażenia? Dwóch zaufanych m już mam, oboje zdrowi i chętni do współpracy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx30

No nie wierzę, że nikt z forum nie bawił się w ten sposób 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggoooooooooooosc
8 godzin temu, Gość xxx30 napisał:

Uważam, że jestem w najlepszym momencie swojego erotycznego życia 😄 po 30tce, uwielbiam swoje ciało, dbam o nie, regularny sport, zdrowa dieta, wysokie libido i przyszła chęć na eksperymenty 😉 Czy jest na forum osoba, która była w trójkącie 2m+1k? Jak się przygotować? Jakie wrażenia? Dwóch zaufanych m już mam, oboje zdrowi i chętni do współpracy. 

tylko przez własne eksperymenty dojdziesz prawdy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chętnie nawiąze wspolprace jeżeli chodzi o trojkąt:).jestem bi wiec drugi penis mi nie przeeszkadza,a chcialbym sprobowac taki uklad mmk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meniang

Tak zrobiłam to na wakacjach. Poznałam dwójkę bardzo przystojnych azjatów. Bawiliśmy się na imprezie i najpierw całowałam się z jednym a potem z drugim. Poszłam z pierwszym to hotelu i zaczęliśmy się bawić. Po jakimś czasie dzwoni drugi czy może przyjść. Zgodziłam się. Na początku ten drugi siedział na fotelu i przyglądał nam się. Potem powiedziałam że jak chce to może się pomasturbować patrząc na mnie i na jego kolege jak się bawimy. Rozebrał się, bawił się ptaszkiem gdy nagle po prostu objął mnie od tyłu i zaczął masować mi piersi i całować w szyję. Prawili mi komplementy i byli bardzo delikatni. Dokończyłam z pierwszym i wzięłam się za drugiego. Potem jeden mnie posuwał a drugiemu robiłam loda. Na koniec wszyscy razem spaliśmy w jednym łóżku. Wróciłam do domu i nigdy nikomu o tym nie powiedziałam i nigdy więcej trójkątów nie próbowałam ale jeśli miałabym to zrobić jeszcze raz to tylko i wyłącznie z tą dwójką. Byli naprawdę świetni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meniang

Tak zrobiłam to na wakacjach. Poznałam dwójkę bardzo przystojnych azjatów. Bawiliśmy się na imprezie i najpierw całowałam się z jednym a potem z drugim. Poszłam z pierwszym to hotelu i zaczęliśmy się bawić. Po jakimś czasie dzwoni drugi czy może przyjść. Zgodziłam się. Na początku ten drugi siedział na fotelu i przyglądał nam się. Potem powiedziałam że jak chce to może się pomasturbować patrząc na mnie i na jego kolege jak się bawimy. Rozebrał się, bawił się ptaszkiem gdy nagle po prostu objął mnie od tyłu i zaczął masować mi piersi i całować w szyję. Prawili mi komplementy i byli bardzo delikatni. Dokończyłam z pierwszym i wzięłam się za drugiego. Potem jeden mnie posuwał a drugiemu robiłam loda. Na koniec wszyscy razem spaliśmy w jednym łóżku. Wróciłam do domu i nigdy nikomu o tym nie powiedziałam i nigdy więcej trójkątów nie próbowałam ale jeśli miałabym to zrobić jeszcze raz to tylko i wyłącznie z tą dwójką. Byli naprawdę świetni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się do tematu. Ja z mężem. I jakiś kolega około 30-40 lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

nie tylko nie planowałam, ale uważałam za niemożliwe wpuszczenie kogoś do naszej sypialni, ale stało się. I wyszło tak naturalnie, luzacko i było fajnie. Na natur plaży poznaliśmy fajnych ludzi. Poszli połazić, zapiął mnie przy oliwkowaniu i masażu pleców i nagle się pojawili. Dla żartu mój poprosił żeby zrobili nam trochę fotek. Byłam straszne nakręcona, schowałam twarz w dłoniach i tylko wypinałam tyłeczek żeby mocniej go poczuć. Nic o nich i o fotkach nie myślałam. Tamtemu stanął na baczność czego wcale nie ukrywał, ona robiła fotki i zasugerowała, że stoi nie ze względu na nią to się nim nie zajmie. Mój wskazał że mam wziąć do buzi i tak się zaczęło. Potem było wszystko - obydwaj w obydwie dziurki i  gardziołko. Tamta się tylko śmiała i cały czas robiła fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 14.06.2019 o 14:46, Gość Xxx30 napisał:

No nie wierzę, że nikt z forum nie bawił się w ten sposób 😉

Ja mam doświadczenie z zona dlugo ja namawialem az w koncu ulegla jak chcesz pogadac pisz 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx30

Gościu, czy zabawialiscie się odwazniej? Jakieś zabawki? Jak to u Was wyglądało? Jak kobieta ma piescic obu mężczyzn, żeby każdy otrzymał tyle samo? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2019 o 21:06, Sylka25 napisał:

Podpinam się do tematu. Ja z mężem. I jakiś kolega około 30-40 lat. 

I co, udało się czy dalej szukacie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2019 o 17:29, Gość Xxx30 napisał:

Gościu, czy zabawialiscie się odwazniej? Jakieś zabawki? Jak to u Was wyglądało? Jak kobieta ma piescic obu mężczyzn, żeby każdy otrzymał tyle samo? 

I wylazł z ciebie egoizm. Czemu zakładasz że to ona ma ich zaspokoić? To oni mają możliwość zrobienia dobrze jej i sobie wykorzystując każdą chętną dziurkę 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×