Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Simplemistake

ROZSTANIE PO KILKU MIESIĄCACH

Polecane posty

Gość Simplemistake

Spotykaliśmy sie przez pare miesięcy i zapowiadało się naprawdę fajnie.Miły,uczynny,zaradny , czuły w sensie okazywania czułości a równocześnie nie potrafiący mówić o uczuciach taki trochę facet bez emocji..... zawsze było dobrze, twierdził że nie ma stresów, problemów, wszytko jest super (On po rozwodzie,zdradzony przez żonę, zaczeliśmy się spotykać pół roku po jego rozwodzie)Po kilku miesiącach wspólnego spędzania czasu, wyjazdów itp zdystansował się , przestał pytać o mnie , nie chciał się spotykać ,ewentualnie przekładał spotkania i w momecie jak już chciał się spotkać ułożył sobie plan tak aby załatwić jego sprawy i wówczas stwierdziłam że poddaję się .Z faceta który bardzo zabiegał o mnie i mówił mi jaka to jestem wspaniała , dobra ,czuła , miła zmienił sie w zimnego egoistę  , nidostępnego typa który mam wrażenie ,że chciał  mną i moimi emocjami manipulować .Trwało to około tygodnia a najgorsze jest to ,że on nie chciał rozmawiać , ja także bo zapewne usłyszałabym " o co Ci chodzi" lub "wszystko jest ok".Nie rozumiem tego , wycofał sie ok dałam mu czas na pobycie samemu ze sobą , myślałam ,że przejdzie i w końcu wypaliłam,że skoro nie ma czasu umówić się to nie widzę sensu dalszego spotykania się.Przytaknął i skończyliśmy jedną wiadomością. Niedoleczona Trauma porozwodowa...tylko to mi się nasuwa....

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lemurka

Być może rzeczywiście facet nie poukładał sobie w głowie po rozwodzie.Lepiej teraz zakończyć niż sie z takim typkiem męczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkretnaona

Jakiś niedojrzały i nieodpowiedzialny facet i masz racje z tym co napisałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nudziarz

Ale nuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×