Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Ile potrzebuję pieniędzy na wakacje zagraniczne?

Polecane posty

Gość Gość

Proszę o szczere odpowiedzi, bez fantazjowania. Ile i gdzie byłyście za granicą we dwoje lub z jednym dzieckiem, ile to Was kosztowało? 

Widzę, że wszyscy gdzieś wyjeżdżają, a na bogaczy nie wyglądają. Też bym chciała, tylko tak głupio mi kogoś pytać ile go to wyniosło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

10tys grecja, rodzina z nastoletnim dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shot in the dark

Sprawdź sobie po prostu oferty all inclusive. Przykładowo, Grecja i Hiszpania (najtańsze kierunki) z jednym posiłkiem last minute - do 2000/ osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale zawsze są jeszcze jakieś dodatkowe koszty. Jeden posiłek na cały dzień, to trochę słabo, szczególnie jak się cały dzień zwiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
35 minut temu, Gość Shot in the dark napisał:

Sprawdź sobie po prostu oferty all inclusive. Przykładowo, Grecja i Hiszpania (najtańsze kierunki) z jednym posiłkiem last minute - do 2000/ osobę.

Najtańsza jest Bułgaria i Turcja (choć tam chyba płaci się za wizę). Trzeba tylko się zastanowić jak się planuje spędzać czas - jeśli tylko w hotelu, to można wziąć pod uwagę AL, jeśli hotel jest w miasteczku, to pewnie będzie się wychodzić i HB wystarczy. W zeszłym roku w sierpniu zapłaciłam coś ok. 7 tys za tydzień (2 osoby + dziecko) z AL w dobrym rodzinnym hotelu z własnym parkiem wodnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shot in the dark

Sprawdź opcję all inclusive. Ja akurat widziałem opcję z 1 posiłkiem (obiad), 7 dni, pobyt na Teneryfie za ok. 1550 (w zeszłym roku). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To zależy gdzie chcesz jechać, z kim, w jakim celu, w jakich warunkach chcesz mieszkać, jaki transport, czy jesteś żarłokiem itd. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
56 minut temu, Gość Gość napisał:

Widzę, że wszyscy gdzieś wyjeżdżają, a na bogaczy nie wyglądają. Też bym chciała, tylko tak głupio mi kogoś pytać ile go to wyniosło.

A jakie to ma znaczenie ile to wyniosło twoich znajomych? nie prościej sprawdzić oferty w biurze? ceny się zmieniają niemal codziennie,

oni mogli korzystać z promocji, których już nie ma - np. first minute. Poza tym - ludzie spędzają wakacje w różny sposób, jeden lubi kameralne rodzinne hotele i samodzielne posiłki, inny - molochy, gdzie mu wszystko pod nos podsuną. Do tego - czy będziecie korzystać z wycieczek fakultatywnych (te z biura są zazwyczaj 40% droższe niż na miejscu), czy znacie język, czy chcecie w ogóle coś zwiedzać.

Wszystko zależy od tego, kto czego oczekuje po wakacjach. Ja jeżdżę poza sezonem i organizuję zazwyczaj samodzielnie. 2 tygodnie w Kenii kosztowały mnie mniej więcej 3,5 tys. w tym safari. W maju w zeszłym roku byłam na Majorce - coś ok. 2 tys z przelotem, hotelem i wynajęciem samochodu na cały pobyt, objechałam całą wyspę. Można to samo zrobić o wiele taniej, hotel mogłam wziąć o kilkaset zł tańszy i np. jeździć autobusami (wtedy nie zobaczyłabym aż tyle, ale dałoby się).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Koło 6 tysięcy w sezonie  z 3 latką - Grecja( tam ze 3 tys. wydaliśmy, bo prezenty, wynajem samochodu na 4 dni, wycieczki itd.) Z last minute to i za 5000 zł. polecisz ( all inclusive) . Tam nie musisz nic wydawać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owa

Trzeba mówić po rusku.

Biauoruś Gostinica 600 za miesiąc za osobę.

Obiady w kafe-bar typu zupa barszcz czerwony ze śmietaną, pełne drugie (dwa kotlety mielone i ziemniaki puree), setka gorzołecki, i kompot rabarbarowy. Dania tego typu kosztują 13-15.

Jak masz paszport 15dni jest bezwizowe.

Na wypoczynek plaża nad jeziorem i ich lody po złotówce, a na pragnienie kwas chlebowy. Jami!

Tylko trzeba to czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan

Rzeczywiście

Na bookingu jest

Graevskoe predmestie, ulica Brzeskich Dywizji 27А, Brześć

Pokój trzyosobowy typu standard po 85 za noc. Na mieście pielmieni ze skwarkami z pawdziwej słoniny, botwinka i 15dni bez wizy. Zgadza się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wystarczy wejść na stronę biura podróży i wyszukać- żaden problem, żeby się dowiedzieć . Jeżeli nie z biura to na booking.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×