Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gwiazda korporacji

Ja, cudowna, 21 lat w ciąży, gwiazda korporacji, zarabiam 3,5 tysiąca reszta ludzi to robaki. Po 30 kobiety nie mają prawa zajść w ciąże. Jestem jedynaczką, zgarne cała kasę, moje dziecko. Rodzicie mi robią wesele na 200 osób.

Polecane posty

Gość Gosc

Umiesz liczyc? I wiesz ktorego mam termin na wrzesien? Nie? to cichutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja Ci powiem

Nie trzeba było dawać du/py w tak młodym wieku, teraz byś mogła używać życia a nie wyciskać bombelka przez pipe, która będzie teraz luźna i Twoj facet znajdzie sobie dziewczynę, która nie ma tego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Umiesz liczyc? I wiesz ktorego mam termin na wrzesien? Nie? to cichutko

Dobra dobra😂😂😂 SCIEMNIASZ TROLLU zafajdany 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 😂😂😂

Hahah 😂😂😂😂to teraz tylko wydać autobiografie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Myslalam juz o tym widze ze mam coraz wiecej fanow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Myslalam juz o tym widze ze mam coraz wiecej fanow

A wyślesz mi egzemplarz z twoim podpisem??? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nooo

Współczuje takiego miernego życia, na szczęście zawsze możesz się wyżalić na Kafe, ze wpadłaś w młodym wieku i masz niskie zarobki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

A wyślesz mi egzemplarz z twoim podpisem??? 

Pewnie. Dbam o swoich fanow. Majtki zuzyte tez wysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Nooo napisał:

Współczuje takiego miernego życia, na szczęście zawsze możesz się wyżalić na Kafe, ze wpadłaś w młodym wieku i masz niskie zarobki

3.500 tys na reke w wieku 20 lat to niskie zarobki? Smieszna jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieeeee
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

3.500 tys na reke w wieku 20 lat to niskie zarobki? Smieszna jestes

Sama jesteś śmieszna. Dla mnie to nie są porywające zarobki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owa
29 minut temu, Gość Gwiazda korporacji napisał:

hemoroidy kalafiory z dupy 

O nie, jak chcecie to zobaczyć to wpiszcie

Baboon Grooming Girl Shauna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Nieeeee napisał:

Sama jesteś śmieszna. Dla mnie to nie są porywające zarobki.

Ile zarabialas w tym wieku? Na umowe o prace nie smieciowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Skoro uwazacie ze ja mam taka chu*** sytuacje zyciowa w wieku 20 lat to co powiecie o mojej znajomej ktora ma juz dziecko, nie miala pracy jak zaszla, jest na zasilku 1000zl, rodzice biedni, facet zarabia 2.5 tys na budowie. Oboje bez matury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Skoro ja mam najgorsza lrace i studia i nic do zaoferowania to co takie co robia sobie dzieci bez wyksztalcenia? Tylko paznokcie sobie pomaluja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Skoro uwazacie ze ja mam taka chu*** sytuacje zyciowa w wieku 20 lat to co powiecie o mojej znajomej ktora ma juz dziecko, nie miala pracy jak zaszla, jest na zasilku 1000zl, rodzice biedni, facet zarabia 2.5 tys na budowie. Oboje bez matury?

I to jest chyba twoja prawdziwa sytuacja, kochana 🙂 kobieta, która jest ceniona w korporacji, wykształcona nie będzie reprezentować takiego poziomu jak Ty. Takie kobiety, nie oszukujmy się, mają klasę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noooooo

To było jakieś 4200zl. Może po prostu miałam wielkie szczęście, ze mi się tak udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

I to jest chyba twoja prawdziwa sytuacja, kochana 🙂 kobieta, która jest ceniona w korporacji, wykształcona nie będzie reprezentować takiego poziomu jak Ty. Takie kobiety, nie oszukujmy się, mają klasę. 

No to ja nie mam ale studiuje i zarabiam 3.500 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośč

Nie zesraj się, ...ko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ciekawe jaką miałaś alfę w ciąży pewnie 2 tysiące a norma to 500😂😂😂 uszkodzona kobieto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nono
3 minuty temu, Gość Noooooo napisał:

To było jakieś 4200zl. Może po prostu miałam wielkie szczęście, ze mi się tak udało.

Tak tak. Praca za 4200 w wieku 20 lat. To dziwne bo ludzie w tym wieku pracuja w cieciowkach i mcdonaldach a nie na stanowiskach kierowniczych. Kto by sie sluchal gown### iary 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośč

d e b i l k o*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka

Obawiam sie , ze to nie troll . Czasem na świecie są tacy ludzie , ktorzy w jakiś dziwny sposób uważają sie za lepszych. Popsułas temat tym starajacym sie bardzo fajnym i madrym kobietom,  które mają juz różne doświadczenia zyciowe. Ludzi sie powinno szanować.  Przynajmniej tak robi każdy inteligentny człowiek.  Nie Tobie oceniać kto i kiedy jak powinien zachodzić w ciążę.  Jeszcze nie jesteś mamą.  Jesteś dopiero w ciąży.  Oby Cie życie nie pokarało za Twoją postawę.  Macierzyństwo to wielka odpowiedzialność i ja nie mowie ze nie jestes na nie gotowa, ale jeszcze nie masz o tym pojęcia.  Twoje życie to Twoja sprawa i ja Ci serdecznie gratuluje sukcesów i życzę szczęścia.  Ale zmien swoja postawę i skończ z tą butą. Bo czeka Cie jeszcze w życiu wiele porażek,  których nie zmienią pieniądze,  ani szczupła talia i ładna buzia , a wyłącznie pokora. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ciekawe jaką miałaś alfę w ciąży pewnie 2 tysiące a norma to 500😂😂😂 uszkodzona kobieto 

Nie choruje na nowotwory wiec mi w przeciwienstwie do ciebie takiego badania nie robili a dziecko zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noooo
2 minuty temu, Gość Nono napisał:

Tak tak. Praca za 4200 w wieku 20 lat. To dziwne bo ludzie w tym wieku pracuja w cieciowkach i mcdonaldach a nie na stanowiskach kierowniczych. Kto by sie sluchal gown### iary 😂

Nigdzie nie powiedziałam, ze pracowałam na stanowisku kierowniczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Dyśka napisał:

Obawiam sie , ze to nie troll . Czasem na świecie są tacy ludzie , ktorzy w jakiś dziwny sposób uważają sie za lepszych. Popsułas temat tym starajacym sie bardzo fajnym i madrym kobietom,  które mają juz różne doświadczenia zyciowe. Ludzi sie powinno szanować.  Przynajmniej tak robi każdy inteligentny człowiek.  Nie Tobie oceniać kto i kiedy jak powinien zachodzić w ciążę.  Jeszcze nie jesteś mamą.  Jesteś dopiero w ciąży.  Oby Cie życie nie pokarało za Twoją postawę.  Macierzyństwo to wielka odpowiedzialność i ja nie mowie ze nie jestes na nie gotowa, ale jeszcze nie masz o tym pojęcia.  Twoje życie to Twoja sprawa i ja Ci serdecznie gratuluje sukcesów i życzę szczęścia.  Ale zmien swoja postawę i skończ z tą butą. Bo czeka Cie jeszcze w życiu wiele porażek,  których nie zmienią pieniądze,  ani szczupła talia i ładna buzia , a wyłącznie pokora. 

Wysle pocztowke z majorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Noooo napisał:

Nigdzie nie powiedziałam, ze pracowałam na stanowisku kierowniczym.

A no to kedynie moglas tyle zarobic w klubie go go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Nie choruje na nowotwory wiec mi w przeciwienstwie do ciebie takiego badania nie robili a dziecko zdrowe

To standardowe badanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Dyśka napisał:

Obawiam sie , ze to nie troll . Czasem na świecie są tacy ludzie , ktorzy w jakiś dziwny sposób uważają sie za lepszych. Popsułas temat tym starajacym sie bardzo fajnym i madrym kobietom,  które mają juz różne doświadczenia zyciowe. Ludzi sie powinno szanować.  Przynajmniej tak robi każdy inteligentny człowiek.  Nie Tobie oceniać kto i kiedy jak powinien zachodzić w ciążę.  Jeszcze nie jesteś mamą.  Jesteś dopiero w ciąży.  Oby Cie życie nie pokarało za Twoją postawę.  Macierzyństwo to wielka odpowiedzialność i ja nie mowie ze nie jestes na nie gotowa, ale jeszcze nie masz o tym pojęcia.  Twoje życie to Twoja sprawa i ja Ci serdecznie gratuluje sukcesów i życzę szczęścia.  Ale zmien swoja postawę i skończ z tą butą. Bo czeka Cie jeszcze w życiu wiele porażek,  których nie zmienią pieniądze,  ani szczupła talia i ładna buzia , a wyłącznie pokora. 

Troll, troll, stara sie wymyslac coraz nowsze glupoty, Ci ktorzy faktycznie tak mysla inaczej prowadza rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noooo
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

A no to kedynie moglas tyle zarobic w klubie go go

Jeśli znasz z autopsji ile się zarabia w klubie gogo to nie mnie to oceniać.

Ja akurat pracowałam w IT. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×