Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kaśka z Chorzowa

Romans z przyszywaną siostrą: czy to moralne?

Polecane posty

Gość Kaśka z Chorzowa

Po rozwodzie moich rodziców matka związała się z nowym facetem i po roku się do nas wprowadził. On ma 17-letnią córkę, która bardzo mi się spodobała. Zaczęłyśmy ze sobą flirtowac i w końcu wyszło, że jesteśmy parą.

 

Powinnam zakończyć ten związek dla dobra związku mojej matki z jej ojcem? Czuję, że to nienormalne, mimo że ta dziewczyna nie jest ze mną w żaden sposób spokrewniona. Co zrobić? Nikt oprócz nas o tym nie wie. Ja mam 21 lat, ona 18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka z Chorzowa

18 ma rocznikowo, żeby nie było że prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mój facet jest synem narzeczonego mojej matki, oni poznali się pierwsi między nami kliknelo. Niektórych to dziwi, nas może tylko bawi. Zresztą mieszkamy już razem bez nich, para od 4 lat, mamy dziecko. Problem widzę jedynie jak ojczym zareaguje na wieść ze rypiesz jego młodą córkę, u nas było odwrotnie no i jesteśmy dużo starsi niż wy ale ojciec z zasady ochrania córkę więc może na razie się nie pucuj, nie robisz niczego niemoralnego. Sprawdz czy wyjdzie z tego coś powazniejszego, jeśli nie to po co mieszac i rodziców informować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm

a obie jesteście po coming oucie? rodzice wiedzą o waszej orientacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka z Chorzowa

Nie. Oni nic nie wiedzą. Ani o niej, ani o mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan

Znajdź sobie chłopa, pijaka i boksera. Gotuj mu obiady, zajmuj się dziećmi i dodawaj mu 500plus na jego picie po tym jak Cię pobije.

Skoro oboje jesteście dorosłe (To jest warunek konieczny!) to możecie ćwiczyć sztukę całowania, bo tak po pawdzie to nie ma gdzie się tego uczyć, ale bez nagrywania snapów, żeby nikt nie podesłał rodzicom (uczul ją) bo rodziców związek zakończy się.

Kup sobie grubą książkę do nauki masażu "thai" i zawsze miej w pokoju. Wtedy jak będziecie się masować, to wytłumaczysz, że ćwiczysz masaż bo myślisz zrobić kurs fizjoterapeuty, po którym prca jest popłatna. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×