Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

popieram parade rownosci

Polecane posty

Gość gosc

pomieram, jest u nas za duzo zascianku i podlosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wg nas błędem są ich przebieranki, ale ja wiem po co oni to robią. Żądają akceptacji i chcą akceptacji nie tylko jako homoseksualiści, ale także jako ludzie ubierający się wg własnej woli... tak, aby reszta dostrzegła, że wolność to wolność. W każdej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Wg nas błędem są ich przebieranki, ale ja wiem po co oni to robią. Żądają akceptacji i chcą akceptacji nie tylko jako homoseksualiści, ale także jako ludzie ubierający się wg własnej woli... tak, aby reszta dostrzegła, że wolność to wolność. W każdej postaci.

Powiem krótko!

Geje i inni należący do mniejszości społecznej nie mają co robić w życiu to szukają sensacji robiąc parady.

Geje nie zmuszą ludzi do tego aby ich akceptowano.

Każdy ma zasiane jakieś stereotypy i parady nie zmienią czyjegoś światopoglądu.

Ja uważam,że parady są organizowane po to aby geje i transi pod przykrywką manifestu urządzili sobie imprezkę podczas której tańcują przebrani za kobiety i piją alkohol.

Im głównie zależy na tym aby na tej paradzie spotkać sie z innymi osobami z tej branży,bo tam są geje ze wszystkich miast.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Wg nas błędem są ich przebieranki, ale ja wiem po co oni to robią. Żądają akceptacji i chcą akceptacji nie tylko jako homoseksualiści, ale także jako ludzie ubierający się wg własnej woli... tak, aby reszta dostrzegła, że wolność to wolność. W każdej postaci.

zgadzam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

akurat te przebieranki to glupota, bo co to sie ma do rownych praw, ubierac sie moga jak chca zawsze tak bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam prawo do lubienia, nie lubienia, kogoś, czegoś. Obsceniczne zachowania kogokolwiek obrzydzają mnie, i odstręczają. Niech paradują dalej:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 minuty temu, Gość Gość napisał:

Mam prawo do lubienia, nie lubienia, kogoś, czegoś. Obsceniczne zachowania kogokolwiek obrzydzają mnie, i odstręczają. Niech paradują dalej:))

Możesz kogoś nie lubić,  ale to nie znaczy, że możesz nie akceptować jego prawa do wolności i do dokonywania wyborów wg własnej woli. Tak walczyli kolorowi o tolerancję i równouprawnienie, tak walczyły kobiety o emancypację i równe prawa, tak walczą homoseksualiści i też to wywalczą...;)

Powoli mamy wszystko: rasa/kolor skóry,  płeć, wyznanie, orientacja seksualna... Zatrważające jest to czego jeden człowiek chce zabronić drugiemu albo za co też nie chce go zaakceptować jako człowieka żyjącego wolno...😲😕😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×