Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ronaldomessi

Czy są tu jakieś miłe i intelignetne dziewczyny

Polecane posty

Gość Ronaldomessi

Witam napisałem w  tamtym roku, że czuję się samotny i że ciężko mi w tym życiu chociaż niczego mi nie brakuje itd. to odezwała się jedna najgłupsza jakąkolwiek spotkałem naprawdę IQ 60. Tu moje pytanie są tu jakieś miłe i inteligentne dziewczyny ? bo z tymi z którymi się spotykałem to oprócz urody nie miały nic do zaoferowania, żadnych ciekawych tematów itd. Ogólnie to widzę nie gniewajcie się, ale z tego co pamiętam i co same kobiety mi mówią ogólnie populacja kobiet zaliczyła straszny regres przez 20 lat ( my zawsze byliśmy głupi żeby nie było znam wielu którzy są tępi jak łyżka). Nie jestem nastolatkiem uroda nie jest dla mnie tak ważna chcę tylko się z kimś dobrze czuć, wyżalić się, żebyśmy dla siebie na dobre i na złe  jednak widzę, że w tych czasach jest tragicznie ciężko kogoś takiego spotkać więc jeśli jesteś przed 30 może też trafiałyście na jakiś zje..... których nie brakuje i może chcecie popisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tak ja jestem ja studiuje, jestem inteligentna, lubię się modlić, wierna, same zalety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turkuć

Na mojej uczelni pełno było takich dziewczyn. W instytucie gdzie mogłem pracować również. Szkoda że dzisiaj muszę pracować fizycznie i teraz głównie poznaje ludzi w średnim wieku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

Tak ja jestem ja studiuje, jestem inteligentna, lubię się modlić, wierna, same zalety.

Ale fajnie. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ronaldomessi
9 minut temu, Gość Gosc napisał:

Tak ja jestem ja studiuje, jestem inteligentna, lubię się modlić, wierna, same zalety.

jakoś się skontaktujemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ronaldomessi
5 minut temu, Turkuć napisał:

Na mojej uczelni pełno było takich dziewczyn. W instytucie gdzie mogłem pracować również. Szkoda że dzisiaj muszę pracować fizycznie i teraz głównie poznaje ludzi w średnim wieku. 

Ale że mądrych? ja niestety jestem typem samotnika także, ale jak patrzę kto jak się pożenił z mojego otoczenia wolałbym być sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dggg

no to jak ktoś jest gupi, to jest źle, a ty masz być 'na dobre i NA ZŁE' też!

sam sobie gupcze przeczysz

 

do skzoly!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turkuć
4 minuty temu, Gość Ronaldomessi napisał:

Ale że mądrych? ja niestety jestem typem samotnika także, ale jak patrzę kto jak się pożenił z mojego otoczenia wolałbym być sam

Tak bywa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 minut temu, Gość Ronaldomessi napisał:

jakoś się skontaktujemy?

Na pielgrzymce możemy się spotkać.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ronaldomessi
3 minuty temu, Gość dggg napisał:

no to jak ktoś jest gupi, to jest źle, a ty masz być 'na dobre i NA ZŁE' też!

sam sobie gupcze przeczysz

 

do skzoly!

widać inteligencję pewnie chlańsko w niedzielsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ronaldomessi
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Na pielgrzymce możemy się spotkać.  

to gdzie zmierzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalee

Nie wypada mówić o sobie, że jest się inteligentnym ale na pewno jestem ciekawa świata i wiedzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Na pielgrzymce możemy się spotkać.  

Pieszo do Częstochowy na Jasna Górę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ronaldomessi
13 minut temu, Gość Gosc napisał:

Pieszo do Częstochowy na Jasna Górę 

I naprawdę nie masz z kim iść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ronaldomessi
18 minut temu, Gość Kalee napisał:

Nie wypada mówić o sobie, że jest się inteligentnym ale na pewno jestem ciekawa świata i wiedzy. 

Uzależniona od wiedzy ? W sumie inteligencja i mądrość to nie to samo jak ktoś powie że jest inteligentny to nie ma w tym nic złego zresztą jak ktoś nie pali i nie piję i nie jest wrednym to już inteligencja dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dody klon
32 minuty temu, Gość Ronaldomessi napisał:

Witam napisałem w  tamtym roku, że czuję się samotny i że ciężko mi w tym życiu chociaż niczego mi nie brakuje itd. to odezwała się jedna najgłupsza jakąkolwiek spotkałem naprawdę IQ 60. Tu moje pytanie są tu jakieś miłe i inteligentne dziewczyny ? bo z tymi z którymi się spotykałem to oprócz urody nie miały nic do zaoferowania, żadnych ciekawych tematów itd. Ogólnie to widzę nie gniewajcie się, ale z tego co pamiętam i co same kobiety mi mówią ogólnie populacja kobiet zaliczyła straszny regres przez 20 lat ( my zawsze byliśmy głupi żeby nie było znam wielu którzy są tępi jak łyżka). Nie jestem nastolatkiem uroda nie jest dla mnie tak ważna chcę tylko się z kimś dobrze czuć, wyżalić się, żebyśmy dla siebie na dobre i na złe  jednak widzę, że w tych czasach jest tragicznie ciężko kogoś takiego spotkać więc jeśli jesteś przed 30 może też trafiałyście na jakiś zje..... których nie brakuje i może chcecie popisać?

Taki z Ciebie inteligent,tylko szkoda ze Tobie nikt nie sprawdzil IQ.:classic_ohmy:

Ktos kto jest inteligentny nigdy nie bedzie probowal sie wywyzszyc.🧐

Tym swoim postem pokazales jak bardzo jestes inteligentny.😝

Niestety ,ale jesli ktos tak sie prezentuje jaki to On nie jest ,wiele traci w moich oczach.:classic_rolleyes:

Bez kitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ronaldomessi
Przed chwilą, Gość Dody klon napisał:

Taki z Ciebie inteligent,tylko szkoda ze Tobie nikt nie sprawdzil IQ.:classic_ohmy:

Ktos kto jest inteligentny nigdy nie bedzie probowal sie wywyzszyc.🧐

Tym swoim postem pokazales jak bardzo jestes inteligentny.😝

Niestety ,ale jesli ktos tak sie prezentuje jaki to On nie jest ,wiele traci w moich oczach.:classic_rolleyes:

Bez kitu.

muszę uszanować twoją opinie chociaż nie napisałem, że np. jestem bogaty czy przystojny  wtedy bym to jeszcze zrozumiał mój post nikogo nie uraża napisałem tylko jakie są teraz fakty. Miałem Badanie na IQ 135 jeśli się nie mylę chyba więc źle nie jest, a o tym IQ napisałem tylko w przenośni inteligentny człowiek by to zrozumiał mam znajomego z niedorozwojem, ale jest mądrym i dobrym człowiekiem a kit to jest do dziur i chyba kogoś zabolało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ronaldomessi
23 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Pieszo do Częstochowy na Jasna Górę 

skontaktujemy się jakoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ronaldomessi
8 minut temu, Gość Ronaldomessi napisał:

Uzależniona od wiedzy ? W sumie inteligencja i mądrość to nie to samo jak ktoś powie że jest inteligentny to nie ma w tym nic złego zresztą jak ktoś nie pali i nie piję i nie jest wrednym to już inteligencja dla mnie

i w dodatku porządnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
12 minut temu, Gość Ronaldomessi napisał:

I naprawdę nie masz z kim iść?

Człowieku sama przecież nie ide. Możesz dołączyć, a nie iść ze mna, szukasz mądrej bos ty głupi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera

a ja jestem bardzo inteligentna czuję to jak motylki w brzuchu przy zakochaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Gość Ronaldomessi napisał:

Uzależniona od wiedzy ? W sumie inteligencja i mądrość to nie to samo jak ktoś powie że jest inteligentny to nie ma w tym nic złego zresztą jak ktoś nie pali i nie piję i nie jest wrednym to już inteligencja dla mnie

Człowiek ciekawy wiedzy i świata to nie człowiek uzależniony od wiedzy.  🙂 Albert Einstein stwierdził niegdyś: "nie posiadam żadnego wybitnego talentu, po prostu cały czas jestem ciekawy". 

Człowiek inteligentny nie powie, że jest inteligentny albo, że wie wszystko.

Posiada również wysoką inteligencję emocjonalną, a więc jest wrażliwy na innych i ma otwarty umysł. Ty pokazałeś, że Twoje myślenie jest bardzo ograniczone 🙂 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dody klon
11 minut temu, Gość Ronaldomessi napisał:

muszę uszanować twoją opinie chociaż nie napisałem, że np. jestem bogaty czy przystojny  wtedy bym to jeszcze zrozumiał mój post nikogo nie uraża napisałem tylko jakie są teraz fakty. Miałem Badanie na IQ 135 jeśli się nie mylę chyba więc źle nie jest, a o tym IQ napisałem tylko w przenośni inteligentny człowiek by to zrozumiał mam znajomego z niedorozwojem, ale jest mądrym i dobrym człowiekiem a kit to jest do dziur i chyba kogoś zabolało

Mylisz sie poniewaz sam fakt umniejszania kogos,uwazajac go za glupka jest wywyzszeniem siebie przez co mozna odebrac to ze jestes zarozumialym bufonem.

Gdybys mial IQ 135 to potrafil bys z kazdym pogadac bez wzgledu na wysokosc inteligencji.

W przenosni nie napisales tylko okresliles IQ tej dziewczyny nie znajac do konca prawdy,no chyba ze zadawales jej pytania z mensy,widac jaki z Ciebie inteligent.

Nic mnie nie zabolalo,moze mam taki styl bycia,a nie lubie jak ktos "kity wsada"

Bez kitu....hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieknabestia
56 minut temu, Gość Gosc napisał:

Człowieku sama przecież nie ide. Możesz dołączyć, a nie iść ze mna, szukasz mądrej bos ty głupi. 

takas wymodlona a drażliwa i nieuprzejma ? o belce w oku czytałas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, KermitZaba napisał:

Tutaj chyba wchodzisz w temat efektu Dunninga-Krugera. Szczerze to dla mnie bywa to wybitnie przygnębiające, jak człowiek zdobywa na tyle wiedzy, by sobie uświadomić, że ile by się nie starał to i tak nigdy nie będzie wiedział wszystkiego.

Choć z drugiej strony, czy jeśli człowiek inteligentny dostałby dowód, że taki jest. Choćby przez rzetelne, preprowadzone zgodnie ze sztuką testy na inteligencje takie, jakie robi Mensa, to rzeczywiście nie znalazłoby się takich, którzy uwierzyliby w swoją inteligencję i nie wspomniał o niej, gdyby zostali wywołani do tablicy?

Moim zdaniem tylko głupiec myśli, że wie wszystko. 

Miałam bardziej na myśli obnoszenie się tą swoją inteligencją niż to, że ktoś jest jej świadomy i o niej wspomni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, KermitZaba napisał:

O tym pisze, efektu Dunninga-Krugera. Człowiek z małą wiedzą, nie ma świadomości ogromu zakresu tematyki dlatego przecenia to co wie. To trochę jak góra lodowa, widać tylko wierzchołek, można mieć wrażenie, że widzimy całą, tylko ze pod taflą  wody jest zdecydowanie większa jej cześć.

Co do drugiej części, to no jak widzisz, źle zinterpretowałem twoje zamiary.

Nie słyszałam o tym efekcie, będę musiała się zagłębić 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×