Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Piotr

Jestem zalamana

Polecane posty

Moja sytuacja jest beznadziejna. Mam 30 lat. Choruje na schizofrenie. Nigdy tak naprawde nie pracowalam. Mialam tylko jedna prace w ktorej wytrzymalam ponad rok. Siedze w domu i wegetuje. Nie mam pojecia co zrobic ze swoim zyciem. Co chcialabym robic. Co sprawialoby mi radosc i przynosilo szczescie. Czuje sie wiezniem samej siebie. Chcialabym byc niezalezna i samodzielna ale jest we mnie zbyt duzo lekow. Nie wiem co mam robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Nie podszywaj się po kobiete koniobijco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Nie podszywaj się pod kobiete koniobijco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Piotr napisał:

Taka wiadomosc dzis dostalem.

I co w związku z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hnaj

Na końcu poprosiła o pożyczkę 30000 bo jest w trudnej sytuacji materialnej i musi dzisiaj opłacić mieszkanie bo dostanie eksmisję. Myślę, wymyśla, spławię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amare_
9 minut temu, Piotr napisał:

Taka wiadomosc dzis dostalem.

Dlaczego nie zaczynasz od początku. Tylko piszesz jako kobieta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jeśli chciała się wygadać to spoko, ale namacalnie tak bezpośrednio to nie potrafilabym jej pomóc z braku dostatecznej wiedzy... Nie wiem jak pomóc osobie chorej na schizofrenię 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma mojej uczelni studiował chłopak który wszem i wobec mówił, że się leczy nawet prywatnie chodzi do różnych specjalistów... Ale ze dwa lata temu dowiedziałam się, że skoczył z któregos piętra i zabił się... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gefwrwe

Pełno jest takich. Mają rentę. Mogą się leczyć i normalnie funkcjonować, jak wielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Piotr napisał:

Nie wiem co mam robic...

Poszukać możliwości w otoczeniu i uwarunkowaniach, jakie posiadasz. Niekoniecznie musisz mieć predyspozycje, zawsze można się nauczyć. Eksperymentuj, próbuj, testuj, weryfikuj, a w końcu znajdziesz zajęcie, które sprawi Ci przyjemność i satysfakcję. W domu i z domu można robić wiele rzeczy, możesz się rozwijać w różnych kierunkach, tym bardziej posiadając takie okno na świat, jakim jest internet. Schizofrenia bardzo utrudnia życie, ale jeśli leki, które przyjmujesz, również ograniczają Cię i wyłączają z normalnego życia, to może warto skonsultować się z psychiatrą odnośnie ich zamiany na inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×