Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olga

Sześcioaraczki z małopolski dostaną 100 tys i inne rzeczy

Polecane posty

9 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Spotkalam dziewczyne w szpitalu ostatnip i mowila mi o nich, o rodzicach dzieci, 

Ze sa obrzydliwie bogaci, i ze maja ogromny dom a babcia dzieci ma przedszkole itd. 

Nawet jeśli są bogaci to co Cię to interesuje? Dzieci będą miały lepszy start w życie. A zazdrość jest fatalną cechą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pomoc się im należy, bo to nie sytuacja że mają szóstkę dzieci ale rok po roku mimo że ich nie stać. A to małżeństwo zdecydowali się na drugie dziecko, bo mają na to kasę. Ale nagle zamiast jednego mają szóstke i to ogormne koszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Czego wy tak zazdrościcie ? Przecież to sa wcześniaki i zanim będą miały 3 miesiące to juz  musza zrobić  rundkę po lekarzach . Jak wcześniak  to najczęściej = niedojrzały  układ pokarmowy = kolki = ryk , stres, nieprzespane noce itd . Nie dziękuje bardzo  na takie "bogactwo " . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicoo

Najważniejsze, by dzieci były zdrowe i nie potrzebowały rehabilitacji, bo i tak mają już urwanie głowy. To jest praca 24h, bo jak np. czwórka uśnie, to pozostała dwójka może mieć kolki, gorączkę, rotawirusa itp. Nie wyobrażam sobie tego i absolutnie nie zazdroszczę, za to trzymam kciuki, by im się wiodło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama

Nie zdecydowalabym sie urodzic szescioraczkow. Na szczescie mieszkam w kraju, gdzie mozna zrobic aborcje selektywna, jesli jest kilka plodow,mozna kilka usunac i urodzic tyle ile sie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 godzin temu, Gość gość napisał:

Czego wy tak zazdrościcie ? Przecież to sa wcześniaki i zanim będą miały 3 miesiące to juz  musza zrobić  rundkę po lekarzach . Jak wcześniak  to najczęściej = niedojrzały  układ pokarmowy = kolki = ryk , stres, nieprzespane noce itd . Nie dziękuje bardzo  na takie "bogactwo " . 

No to napisałam wcześniej, że polecam autorce obejrzeć program 6 razy córka. Jest jeszcze jeden podobny: Rodzice na szóstkę. Tam są sześcioraczki. W mojej rodzinie jest dużo bliźniąt i wiem, że może to być ciężkie do ogarnięcia, a co dopiero więcej dzieci naraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
39 minut temu, Gość mama napisał:

Nie zdecydowalabym sie urodzic szescioraczkow. Na szczescie mieszkam w kraju, gdzie mozna zrobic aborcje selektywna, jesli jest kilka plodow,mozna kilka usunac i urodzic tyle ile sie chce.

A ja bym nie potrafiła wybierać, które ma się rozwinąć i urodzić, a które nie. Na szczęście ja więcej dzieci mieć nie mogę, więc nawet ryzyka pojedynczej ciąży nie mam. Gorzej z moimi córkami. Bo one jeszcze przed rozmnażaniem, a jak pisałam w poprzednim poście w mojej rodzinie jest dużo bliźniąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flar
5 minut temu, Gość gosc napisał:

A ja bym nie potrafiła wybierać, które ma się rozwinąć i urodzić, a które nie. Na szczęście ja więcej dzieci mieć nie mogę, więc nawet ryzyka pojedynczej ciąży nie mam. Gorzej z moimi córkami. Bo one jeszcze przed rozmnażaniem, a jak pisałam w poprzednim poście w mojej rodzinie jest dużo bliźniąt.

Ja mam bliźniaki urodzone w 36+4 tc.Zdrowi chłopcy,nawet nie leżeli w inkubatorach.Ważyli 2.650 i 2.690.Wiec nie ma co się martwić o córki bo bliźniaki to super sprawa,nie zawsze to wcześniaki.Moja koleżanka urodziła bliźniaki w 38 tygodniu ciąży, ważyli po 3.300.Oczywiscie miała cesarkę,ja także.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×