Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marta

Którego ginekologa polecacie w Krakowie

Polecane posty

Gość Marta

Chciałabym zmienić ginekolog, bo niedawno miałam przedłużający się stan zapalny i dostałam tylko informację, że samo przejdzie. No jakoś samo nie przechodzi, dlatego proszę o kontakty do dobrych ginekologów w Krakowie. Już nawet nie chodzi o cenę, tylko o faktycznie profesjonalne podejście. Dzięki i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli stan zapalny to bym polecala dr Korabel z Scm clinic na Grzegorzkach lub chocby kogos z tego osrodka, podobno wszyscy tam maja zasade ze dostaje sie leki nawet przy lekkim stanie zapalnym zeby zapobiec pogorszeniu.Bardzo mila pani doktor, na pewno nie powie ze to nic takiego i samo przejdzie, bedzie leczyc do skutku.Z recepcji nawet dzwonia za pacjentem jak cos nie tak w wynikach.Nikt Cie nie oleje, wizyty bezstresowe, mozna polecic mlodym dziewczetom co sie panicznie boja gyna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaaa

Przechodziłam konsultacje dotyczące zapalenia sromu, a później oczywiście pełne leczenie w gabinecie .knapik-rybka.org.pl/. Pani Monika to doświadczona ginekolog i już chyba ze wszystkimi problemami kobiet miała do czynienia. Potrafi wyjaśnić i naprowadzić na właściwe rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×