Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość 45455ffcg

Zimne podejście do dziecka

Polecane posty

Gość 45455ffcg

Jesteśmy  na wczasach na południu Europy.   Jutro wylatujemy.  Codziennie widujemy  się z Polską rodzinka bo dzielimy domem bliźniak wynajęty i mamy po sąsiedzku taras x ogrodem. Do rzeczy.  Od pierwszego dnia widzę bardzo surowy stosunek kobiety do dziewczynki,  jest  rygor na każdym kroku. Fakt dziecko jest mega energicznie, buntuje, ale nie jest bachorem  rozdartym i wg mnie zbyt zimne bez grama cierpliwosci zachowanie kobiety do małej.  Przewinienia takie że wchodzi na drzewa, wspina się na coś, że wyhlupua się w basenie, czy nie chce do domu się zbierać  ,wiem że to nie jest bezpieczne ale te strofowanue dziewczynki jest takie lodowatej. Gdy mała z tatą jest to on jej spokojnie zwróci uwagę i temat zakonczony z tamtą kobietą to jak w wojsku. Rozkazy zakazy.  Gdy są we 3 to ta kobieta przy facecie nue reaguje tak na mala , raczej wtedy facet tylko reaguje , ona nic , ale on chyba nie wie ze lna jest raka lodowata do dziecka . Kilka razy pogadalam z nimi , nawet było wspólne spotkanie wieczorne , wiem że to nie jest  biol córka laski bo mi mała mówiła że to nie jej mama gdy mówiłam że mama ją  wola a Ona że to nie jest moja mama..  W sumie nie wiem czy  połapać temat z sąsiadem żeby zwrócił uwagę? W sumie laska dziecku krzywdy nie robi, nie widziałam rekoczynow  czy wyzwisk ale takie zimno emocjonalne sterowanie , że dało się wyczuć ten chłód.  Reagować jakoś? 

Gość Rosso

w sumie możesz zareagować dlatego że tych ludzi nigdy więcej niż spotkasz, możesz powiedzieć temu facetowi że jego jak jest na osobności sama z córką, to jest dla niej bardzo niemiła i niedobra.

Gość Kachaaha

Nic to nie zmieni , bezsensu jakaś reakcja jeśli nie widac przemocy czy wyzwisk

Gość Gosc

Ja bym powiedziała. Nigdy juz ich nie spotkasz a być może pomozesz temu dziecku, ojciec porozmawia z ta kobieta, bedzie bardziej czujny czy cokolwiek. 

Gość Gosc

Chaotycznie napisane bez ładu i składu zamiast podglądać sąsiadów zajmij się nauka. 

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować