Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mumum

koszmar matki

Polecane posty

Gość Gosc
54 minuty temu, Gość mum napisał:

wydaje mi się, ze cała Polska ma mniej wiecej TE SAMA 

Mniej więcej. U mnie 25 stopni i przyjemny wiatr. Świetna pogoda na spacer, czy inne aktywności na dworze.

Przy Twoim podejściu do dziecka, to niestety tablet w łapki i niech się młode odmóżdża. 3 dni mu raczej trwałej szkody nie zrobią.

Naprawdę nie umiesz zająć się dzieckiem 3 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Gość mum napisał:

jak ktoś mówi pracodawcy, ze będzie ZAWSZE dostępny to zawsze ma być i już dla mnie nie ma ustępstw 

Niby jesteś dorosła i wykształcona A nie wiesz że są różne sytuacje niezależne od nas?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
50 minut temu, Gość mum napisał:

jak ktoś mówi pracodawcy, ze będzie ZAWSZE dostępny to zawsze ma być i już dla mnie nie ma ustępstw 

Podpisaliscie umowę? Słyszałaś kiedyś o prawie pracy? 

Zatrudnij 2 opiekunki, obie na raz nie zachoruja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mum
16 minut temu, Gość Jestem kobieta napisał:

Jak pracujesz z domu zostaw pracę na wieczór lub jak wróci małżonek, lub też weź wolne to tylko 3dni. Jak masz pilna pracę poszukaj niani na parę godzin a może babcia. 

mam brać wolne bo wymaga tego moje dziecko? nie bądź śmieszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ehhh

Błagam, powiedzcie że to prowokacja 😂 albo zwątpię w gatunek ludzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość mum napisał:

mam brać wolne bo wymaga tego moje dziecko? nie bądź śmieszna

Tak. Powinnaś wziąć wolne, bo tego wymaga w tej chwili Twoje dziecko.

Jeśli jesteś prawdziwa, warto jeszcze oddać dziecko komuś, kto będzie je kochał. Nie mogłaś sobie kupić szpanerskiego pieska, zamiast rodzić dziecko? Albo lepiej kota, psem też trzeba się zająć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mum
14 minut temu, Gość Gosc napisał:

Tak. Powinnaś wziąć wolne, bo tego wymaga w tej chwili Twoje dziecko.

Jeśli jesteś prawdziwa, warto jeszcze oddać dziecko komuś, kto będzie je kochał. Nie mogłaś sobie kupić szpanerskiego pieska, zamiast rodzić dziecko? Albo lepiej kota, psem też trzeba się zająć.

nie wiem czy wiesz, ale moja praca jest bardzo wymagająca i trudno mnie zastąpić 

mnie będę brała 3 dni wolnego tylko dlatego, ze 3 latek nie potrafi zając się sam sobą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moją znajoma wczoraj pochowala 4 letniego syna,to jest koszmar A nie to że drosola kobieta nie potrafi zająć się swoim dzieckiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość katia

Kiedy czytam wypowiedzi autorki, to przypomina mi się Niania w Nowym Jorku. Choc to chyba faktycznie prowokacja, bo nie wierzę, że ta opiekunka do tego stopnia nie ma własnego życia, że przesiaduje u autorki niemal cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boona

Już nie przesadzaj, świat się nie zawali, a firma nie padnie, jak na kilka godzin odkleisz tyłek od komputera. Nikt nie jest niezastąpiony 🙂

Po co hodujesz to biedne dziecko, bo wychowaniem to nazwać tego nie można. Maskotkę chciałaś, bo fajnie wygląda, czy maż namawiał ?

nie zdziw się jak kiedyś zostaniesz kopnięta przez nie w 4 litery.

A wracajac do tematu wyjście do parku, klubiku zabaw, ukladanie puzli, rysowanie, przebieranki, czytanie ksiażek, budowanie fortecy z kocy i wiele innych. Ale skąd wielka pani architekt może wiedzieć o takich zabawach, jak nie wie jak się dziecko obsługuje 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pracuję w większości w domu, właśnie zaczęły się dla moich dzieci wakacje i uwaga... Nie ronię łez, że bea w domu. A autorka widocznie jest kiepsko rozganizowanym pracownikiem skoro nie potrafi przez 3 dni skoordynować swojej pracy z opieką nad dzieckiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mum
1 godzinę temu, NaugthyBitch napisał:

Ja pracuję w większości w domu, właśnie zaczęły się dla moich dzieci wakacje i uwaga... Nie ronię łez, że bea w domu. A autorka widocznie jest kiepsko rozganizowanym pracownikiem skoro nie potrafi przez 3 dni skoordynować swojej pracy z opieką nad dzieckiem. 

nie napisałam nigdzie, ze dziecko przeszkadza mi w pracy

napisalam wyłącznie prosbe o wskazanie jakiś aktywności którymi go zajmę , żeby mi nie zawracał glowy

co do uwag wyżej- tak istnieją takie opiekunki, które nawet MIESZKAJĄ ze swoimi pracodawcami

ja mam właśnie taka - żeby mogła np. wstawać w nocy do dziecka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem kobieta
1 godzinę temu, Gość mum napisał:

nie napisałam nigdzie, ze dziecko przeszkadza mi w pracy

napisalam wyłącznie prosbe o wskazanie jakiś aktywności którymi go zajmę , żeby mi nie zawracał glowy

co do uwag wyżej- tak istnieją takie opiekunki, które nawet MIESZKAJĄ ze swoimi pracodawcami

ja mam właśnie taka - żeby mogła np. wstawać w nocy do dziecka 

Czyli dziecko bardziej wychowuje niania niż Ty i to ona głównie poświęca mu czas. Nie sądzisz że praca noe jest warta całkowitej rezygnacji z macierzyństwa? Ja nie mówię że nie trzeba pracować bo sama pracuje i to trochę bo pieniądze muszą jakieś w domu być , ale ile mam wolnego czasu tyle poświęcam dziecku bo to zwyczajnie fajna sprawa, nie po to się ma dzieci by być dobra ciocia. Czyli dla rozrywki raz na jakiś czas się dzieckiem zająć czy zabrać na wakacje. Ale po to by być mama. Nie sprawia Ci spędzanie czasu z własnym dzieckiem choć trochę radości? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mum
1 godzinę temu, Gość Jestem kobieta napisał:

Czyli dziecko bardziej wychowuje niania niż Ty i to ona głównie poświęca mu czas. Nie sądzisz że praca noe jest warta całkowitej rezygnacji z macierzyństwa? Ja nie mówię że nie trzeba pracować bo sama pracuje i to trochę bo pieniądze muszą jakieś w domu być , ale ile mam wolnego czasu tyle poświęcam dziecku bo to zwyczajnie fajna sprawa, nie po to się ma dzieci by być dobra ciocia. Czyli dla rozrywki raz na jakiś czas się dzieckiem zająć czy zabrać na wakacje. Ale po to by być mama. Nie sprawia Ci spędzanie czasu z własnym dzieckiem choć trochę radości? 

radość sprawia mi praca, chyba na glowe upadłaś mówiąc, ze praca ma nie być warta rezygnacji z macierzyństwa 

boze, jakie te kobiety bywają głupie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość mum napisał:

radość sprawia mi praca, chyba na glowe upadłaś mówiąc, ze praca ma nie być warta rezygnacji z macierzyństwa 

boze, jakie te kobiety bywają głupie!

To po co sobie dziecko robilas jak nawet nie potrafisz poświęcić mu 3 dni?trzeba było sobie kupić pieska, nim też można się pochwalić w Internecie czy przed znajomymi.Biedne to dziecko  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mum
20 minut temu, NaugthyBitch napisał:

Rozumiem, że masz podpisaną z nianią umowę o pracę z pełnym oskładkowaniem? 

rozumiem, ze planujesz donosik do US? 

tak kochana, z PEŁNYM 

nie każdy robi na czarno jak ty i pewnie twoja matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mum
17 minut temu, Gość Gość napisał:

To po co sobie dziecko robilas jak nawet nie potrafisz poświęcić mu 3 dni?trzeba było sobie kupić pieska, nim też można się pochwalić w Internecie czy przed znajomymi.Biedne to dziecko  

ahaha wolne żarty, tak biedne bo ma zapewnione wszystko od małego- języki,niańki etc

twoje wychowane przez ciebie pewnie lepsze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość mum napisał:

ahaha wolne żarty, tak biedne bo ma zapewnione wszystko od małego- języki,niańki etc

twoje wychowane przez ciebie pewnie lepsze 

Ale nie ma najważniejszego, uwagi i miłości rodziców 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Gość mum napisał:

rozumiem, ze planujesz donosik do US? 

tak kochana, z PEŁNYM 

nie każdy robi na czarno jak ty i pewnie twoja matka

Jeśli próbujesz mnie obrazić to musisz się bardziej postarać. Ale odpowiem Ci. Ani ja ani moja matka nie pracujemy na czarno. 

Powiadasz, że ma umowę o pracę? Świetnie się składa, bo należy się jej urlop, w razie choroby l4, opieka nad członkiem rodziny, a nawet urlop na żądanie. A Ty, będąc solidnym jej pracodawcą, powinnaś respektować przepisy Kodeksu Pracy. Jak widać jesteś bardzo złym pracodawcą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKI KTOŚ...

Zajmując się dzieckiem, okaż mu trochę miłości, serdeczności i ciepła. Przytul, pogłaskaj, pocałuj a będzie spokojne. Tak jak to okazujesz swojemu mężowi, chyba potrafisz zrobić chociaż tyle? Dasz radę, to nie jest trudne...😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość mum napisał:

radość sprawia mi praca, chyba na glowe upadłaś mówiąc, ze praca ma nie być warta rezygnacji z macierzyństwa 

boze, jakie te kobiety bywają głupie!

Ty jesteś głupia kobieto! Poza tym, co taka zapracowana, niezastąpiona pani architekt robi na kafe? Czy Twoja zajebistosc pozwala Ci się znizac do poziomu użytkowników tego forum? Po co Ci ten dzieciak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna

To MUSI być prowo.... I to wyjątkowo głupie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość1
6 godzin temu, Gość mum napisał:

ahaha wolne żarty, tak biedne bo ma zapewnione wszystko od małego- języki,niańki etc

twoje wychowane przez ciebie pewnie lepsze 

akurat małe dziecko tego nie potrzebuje.Nie kompromituj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jaką trzeba być żałosną ''matką'' z szacunkiem oczywiście do innych, prawdziwych mam, żeby nie umieć zająć się własnym dzieckiem. Biedny maluch 😞

Jest tyle zabaw: wycinanki, kolorowanki, puzzle, gry, rowerek, plac zabaw, sala zabaw, gotowanie, zabawa z piłką, w chowanego itp. itd. 

A tak poza tym dziewczyna ma święte prawo do wolnego, zwłaszcza jak choruje bliska osoba. Nie robisz jej żadnej łaski 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kodi

Dziecko potrzebuje uwagi i miłości matki, a nie nianiek i języków. Na to drugie przyjdzie czas, a teraz tylko skupienie się matki na nim jest najważniejsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mum
19 minut temu, Gość Kodi napisał:

Dziecko potrzebuje uwagi i miłości matki, a nie nianiek i języków. Na to drugie przyjdzie czas, a teraz tylko skupienie się matki na nim jest najważniejsze. 

wychowuje dziecko zgodnie z japońskimi poradnikami parentingowymi - nie ma tam MOWY o buziakach i tuleniu dzieci

wiesz czemu? bo jeżeli eksperci piszą, ze sprawdza się proste wychowanie to się sprawdza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak może być a może nie
1 godzinę temu, Gość mum napisał:

wychowuje dziecko zgodnie z japońskimi poradnikami parentingowymi - nie ma tam MOWY o buziakach i tuleniu dzieci

wiesz czemu? bo jeżeli eksperci piszą, ze sprawdza się proste wychowanie to się sprawdza 

A to w tych mądrych książkach nie piszą co robić z dzieckiem? Z tego co wiem japońskie matki budują silną więź z dzieckiem, więc  chyba coś poszło nie tak... 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mum
2 minuty temu, Gość Tak może być a może nie napisał:

A to w tych mądrych książkach nie piszą co robić z dzieckiem? Z tego co wiem japońskie matki budują silną więź z dzieckiem, więc  chyba coś poszło nie tak... 😉

to w takim razie niewiele wiesz😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak może być a może nie

W takim razie Ty też niewiele wiesz skoro zajęcie się własnym dzieckiem i wymyślenie zajęć jest takim koszmarem więc nie jestem sama w tej niewiedzy 😉 Dla mnie posadź go przed tabletem i włącz gry, będzie spokój, przecież i tak Ci na nim nie zależy. Może spróbuj okno życia? Pewnie i tak nie zna Twoich danych więc jakby co to Cię nie znajdą. 😄 dobre pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×