Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hemekkk

Zakochałem się w siostrze mojej dziewczyny !

Polecane posty

Gość Hemekkk

Dosłownie znieruchomiałem, gdy ją poznałem była bardzo piękna. Nawet zapomniałem jak mam na imię. Potem chwilę ze sobą rozmawialiśmy i z żadną dziewczyną mi się tak nie rozmawiało jak z nią. Jest ona też wolna. Co robić? Mam przecież dziewczynę co jest jej rok starszą siostrą (23 lata ja 24 jej siostra 22 lata). Co sądzicie o takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tora tora

Sytuacja beznadziejna. Gdyby to były dwie koleżanki to jeszcze pół biedy. To są jednak siostry. Byłaby wielka awantura. Sądzę, że ta druga siostra nie wejdzie w takie bagno. Dostaniesz od niej kosza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocia dobra rada

Jeżeli mam być z Tobą szczera to sytuacja do dupy,bo nie ważne co by się działo to siostra pójdzie za drugą i stanie murem a Ty będziesz miał miano frajera więc przemyśl to dobrze może to chwilowe zauroczenie i po czasie stwierdzisz,że to wcale nic nie znaczyło.A skoro tak bardzo Ci się siostra podoba to przekonaj ją do siebie i zaurocz w ten sam sposób co ona Ciebie,ważne jest Twoje szczęście tyle że szkoda aktualnej twej dziewczyny bo nie ma nic gorszego jak wybranie siostry,na pewno będzie to dla niej cios prosto w serce i jeżeli dojedzie do sytuacji że byłbyś z tą siostrą to na pewno nie żyły by w zgodzie bo jak Ty byś się czuł jakby twój brat odbił Ci dziewczynę i co mielibyście żyć w szczęśliwym trójkącie,no chyba nie :/Przemyśl to aby żadna strona nie została poszkodowana a jak się nie możesz zdecydować to po prostu się usuń i szukaj szczęścia gdzieś indziej aby nie namieszać w życiu biendych nic nie świadomych kobiet.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko

W tej sytuacji najlepiej odejdź. Kręci cię siostra i twoja dziewczyna to wyczuje.  

Powiedz prosto z mostu zakochałem się w twojej siostrze nie możemy być razem, reszta należy już do niej czy jej o tym powie czy nie. Ale to chyba jedyne wyjście kto wie może twoja dziewczyna nie kocha cię aż tak bardzo i sama odstąpi siostrze miejsca. Pytanie tylko czy będzie cię chciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
19 minut temu, Gość Tylko napisał:

W tej sytuacji najlepiej odejdź. Kręci cię siostra i twoja dziewczyna to wyczuje.  

Powiedz prosto z mostu zakochałem się w twojej siostrze nie możemy być razem, reszta należy już do niej czy jej o tym powie czy nie. Ale to chyba jedyne wyjście kto wie może twoja dziewczyna nie kocha cię aż tak bardzo i sama odstąpi siostrze miejsca. Pytanie tylko czy będzie cię chciała...

Nie mow, ze zakochales sie w jej siostrze. Powiedz, ze zakochales sie w innej i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusa
24 minuty temu, Gość Tylko napisał:

Powiedz prosto z mostu zakochałem się w twojej siostrze nie możemy być razem, 

A tamta siostra autorze też Cię kocha?

Jeśli tak to zaproponuj jej wyjazd do Indii na stałe. Nie czekaj, bo szybko może ją zepsuć pieniążek, a wtedy po ptokach. A Twoja dowie się po roku i też będzie dobrze. Jest jeszcze wyjście "na dziecko" wtedy może zrozumie brzydsza ładniejszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Gościa
1 godzinę temu, Gość Anusa napisał:

Jeśli tak to zaproponuj jej wyjazd do Indii na stałe.

 

Hahah skąd Ty to człowieku wzięła,hit szkoda że nie wyjazd na Grenlandię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jkyy77544

Bądź z Jej siostrą ale liczcie się z tym że dziewczyna nie będzie chciała utrzymywać z Wami kontaktu i to zrozumiałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKI KTOŚ...😱

Zauroczenie, nic więcej. Taka piękna i jak odrazu cudownie się rozmawiało... szm....ta męska jesteś i tyle!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Gość Hemekkk napisał:

Co sądzicie o takiej sytuacji?

Że wybrałeś nowy towar z półki i chciałbyś zastąpić nim to, co posiadasz aktualnie. Jeśli była Cię w stanie zauroczyć inna kobieta, to najwyraźniej w gruncie rzeczy nie czujesz się usatysfakcjonowany obecnym związkiem. Gdybyś kochał swoją dziewczynę i by się Wam układało, pasowalibyście do siebie, nie zwracałbyś uwagi na żadną. Ponieważ sugerujesz, że chciałbyś dokonać podmiany, nie przypuszczam, byś rozważał naprawę swojej relacji - a zatem po prostu ją zakończ, by nie krzywdzić tej dziewczyny. Co do nawiązania bliższej znajomości z jej siostrą, to zależy od relacji i postawy obu dziewczyn względem siebie. Jeśli są związane i lojalne, nie masz szans. Jeśli chciałbyś mimo wszystko spróbować, najlepszym rozwiązaniem według mnie byłoby zakończyć znajomość z obecną, odczekać miesiąc-dwa, aż emocje opadną, i dopiero wtedy zbliżyć się do siostry. Zminimalizujesz tym ryzyko skrzywdzenia ich, wystawienia siebie samego na pośmiewisko i wystawienia sobie złego świadectwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×