Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pati

Głuba kałyna

Polecane posty

Gość Pati

Ludzie. 

Czemu jestem gruba skoro nie jem aż tak duzo.. Mam wrażenie że tyje z powietrza. Często szczuplee osoby wzywają grubsze że jedzą za dużo a moje wysuszone koleżanki z pracy jedzą w prscy bułki słodkie kawa z cukrem  fast foody jogurty z cukrem.. Obiady zwykle jak inni. Nie.. Wcale nie jedzą na śniadanie owsianki a na obiad łososia na parze.. Często siedzą na dupe nic z sobą nie robią a są szczupłe. A ja ćwiczę jem co prawda normalnie schabowy młode ziemniaki i inne rzeczy ale szczupli jedzą to samo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Pati napisał:

Czemu jestem gruba skoro nie jem aż tak duzo..

Kwestia różnic w przemianie materii, diecie, aktywności, stylu życia; każdy organizm jest inny. Jakkolwiek, podejrzenie - Twoim skrótem myślowym - ''tycia z powietrza'' sugerowałoby już konsultację z endokrynologiem, w celu weryfikacji m.in. równowagi hormonalnej i pracy tarczycy. Na wzrost wagi mogą wpływać również niektóre leki (szczególnie hormonalne, czy sterydowe), bądź poczucie 'tycia' może wynikać z powodu gromadzenia nadmiaru wody w organizmie. Warto rzetelnie sprawdzić, co jest przyczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asd

nie ma czegos takiego jak ta mityczna szybsza czy wolniejsza przemiana materii. tluszcz nie bierze sie z nikad. jesz ponad swoje zapotrzebowanie - tyjesz. 'od hormonow' tez utyc nie mozna, jesli masz problemy z hormonami to one moga tylko i wylacznie zatrzymywac wode w ciele. wiedze potrzebna do nie bycia grubasem mozna nabyc w 5 minut, ale w szkole wola uczyc o jakichs ...onych slimakach czy innych niepotrzebnych rzeczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość asd napisał:

nie ma czegos takiego jak ta mityczna szybsza czy wolniejsza przemiana materii. tluszcz nie bierze sie z nikad. jesz ponad swoje zapotrzebowanie - tyjesz. 'od hormonow' tez utyc nie mozna, jesli masz problemy z hormonami to one moga tylko i wylacznie zatrzymywac wode w ciele. wiedze potrzebna do nie bycia grubasem mozna nabyc w 5 minut, ale w szkole wola uczyc o jakichs ...onych slimakach czy innych niepotrzebnych rzeczach.

...ka. Znam osoby które są grube i od lat jedzą 1500 kcal. 
Znam też koleżankę która jest wychudzona, ciągle sra, kalorii nie liczyłam, ale je cały chleb na śniadanie, drugi na kolację, ze 3 obiady, 2 śniadanie, podwieczorek i słodycze, a w nocy drugą kolację i nie ćwiczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asd
14 minut temu, Gość Gość napisał:

...ka. Znam osoby które są grube i od lat jedzą 1500 kcal. 
Znam też koleżankę która jest wychudzona, ciągle sra, kalorii nie liczyłam, ale je cały chleb na śniadanie, drugi na kolację, ze 3 obiady, 2 śniadanie, podwieczorek i słodycze, a w nocy drugą kolację i nie ćwiczy.

a ja znam osobe co odzywia sie energia sloneczna, robi muzyke elektroniczna i jest idolem polactwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Gość asd napisał:

nie ma czegos takiego jak ta mityczna szybsza czy wolniejsza przemiana materii. tluszcz nie bierze sie z nikad. jesz ponad swoje zapotrzebowanie - tyjesz. 'od hormonow' tez utyc nie mozna, jesli masz problemy z hormonami to one moga tylko i wylacznie zatrzymywac wode w ciele. wiedze potrzebna do nie bycia grubasem mozna nabyc w 5 minut, [...]

Elementarną wiedzę biologiczną i medyczną w kontekście człowieka również, dlatego serdecznie polecam, by nie powielać tak błędnych informacji. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gddf
8 minut temu, Nenesh napisał:

Elementarną wiedzę biologiczną i medyczną w kontekście człowieka również, dlatego serdecznie polecam, by nie powielać tak błędnych informacji. Pozdrawiam.

rowniez polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkk
2 godziny temu, Gość Pati napisał:

Ludzie. 

Czemu jestem gruba skoro nie jem aż tak duzo.. Mam wrażenie że tyje z powietrza. Często szczuplee osoby wzywają grubsze że jedzą za dużo a moje wysuszone koleżanki z pracy jedzą w prscy bułki słodkie kawa z cukrem  fast foody jogurty z cukrem.. Obiady zwykle jak inni. Nie.. Wcale nie jedzą na śniadanie owsianki a na obiad łososia na parze.. Często siedzą na dupe nic z sobą nie robią a są szczupłe. A ja ćwiczę jem co prawda normalnie schabowy młode ziemniaki i inne rzeczy ale szczupli jedzą to samo 

3 małe ziemniaczki.....i  potem wiaderko dużych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×