Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Patrycja

Dlaczego on nie napisze?

Polecane posty

Gość Patrycja

Witam, mam na imię Patrycja (23 lata) .
Poznałam bardzo interesującego chłopaka (24 lata) na jednym z portali randkowych.
Nasza znajomość trwa ok 2 miesięcy. Tylko problem jest taki, ze on nigdy nie napisze pierwszy.
Jak mu zadam jakieś pytanie to zawsze na nie odpowie, później prowadzimy cos na kształt rozmowy.
Mój dylemat polega na tym, ze nie wiem czy on nie jest mną zainteresowany, ale jest po prostu miły i zawsze odpowie,
czy taki jest jego sposób bycia, czy cokolwiek innego.
Dodam tylko, że nie spotkaliśmy się w realu ponieważ mieszkamy w dwóch oddalonych od siebie miastach.
Nie wiem właśnie czy sobie go odpuścić czy dalej to ciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pocieszę Cię że kobiety to nie tyle nie piszą pierwsze co nawet nie odpisują na kulturalne, pomysłowe, oryginalne sms-y czy maile. I pisze to facet 30 lat który od chyba 3 lat jest na różnych portalach i wciąż g..wno. Ciesz się że jesteś kobietą, znajdziesz sobie kogoś bez problemu, gdybyś była tzw. "zwykłym facetem" to w tym wieku byłabyś już skazana na samotność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podszyw (24 lata)

Powodem jest moja chorobliwa nieśmiałość i starach przed odrzuceniem. Chciałbym odezwać się pierwszy, ale coś mnie blokuje. Bądź wyrozumiała, kochaj, a wtedy obiecuję, że pokażę Ci na co mnie stać. Jesteś moją perełką, najprawdziwszą z pereł, wszystkie inne to tandetne podróby, w życiu małż na oczy nie widziały. Kocham, pozdrawiam całuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość Patrycja napisał:

Dlaczego on nie napisze?

Jedna z możliwych odpowiedzi jest taka, że skoro przesiaduje na portalu randkowym, to prawdopodobnie usiłuje poderwać kobietę, która wpadła mu w oko, bądź taką, której by sobie życzył. Ty natomiast możesz stanowić jedynie opcję na boku, dlatego odpowiada Tobie na wiadomości, ale nie angażuje się jeszcze/już zbytnio w tę relację. Facet, któremu byś się naprawdę spodobała i któremu by zależało, sam nawiązywałby kontakt i już dawno - w przeciągu tych dwóch miesięcy konwersacji - wyprowadziłby Cię z tego portalu na prywatny komunikator, dążąc do rozmów telefonicznych i spotkania. Pod innym kątem patrząc, facet może być zachowawczy i trzymać dystans, z różnych osobistych powodów, również, by Cię sprawdzić. Możesz spróbować wybadać, o co chodzi i nawiązać do jego braku inicjatywy w luźnej rozmowie, żartobliwie albo flirtując... na przykład. Znasz sytuację najlepiej, także zapewne wiesz, jak zareagować. Grunt, by być w zgodzie z samą sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nenesh w punkt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula

To może zapytaj go czy kogoś znalazł/ma na oku na tym portalu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×