Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Co na to wasi faceci?

Polecane posty

Gość Gość

Co wasi faceci na to jakie vlogerki oglądają? Oglądają z wami? Kojarzą jakieś? Mój strasznie się wścieka jak coś oglądam i często krzyczy i każe mi wyłączać, bo "ale głupoty gada" albo "ale wkurzający głos". W sumie racja. Każdy filmik co po niektorych to dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartłomiej Goślicki

Zmien faceta. Polecam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Warto słuchać opinii osoby z boku, niezaangażowanej. Zazwyczaj wychodzą 'Szaty cesarza' :)
Większość jutuberow to bełkot i oglądanie ich to strata czasu. Ale są też perełki. Najlepiej sluchać jutuba przy okazji innych czynności - gotowanie, prasowanie, sprzatanie. Jak ma się dobre słuchawki to nawet przy odkurzaniu można :)

Ja często ćwiczę jak w tle gada jakiś youtuber - na 1 połowie ekranu wyciszona np. MelB, na drugiej leci np. Historia bez cenzury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ogladam i pisze w metrze, w drodze do pracy. W pracy, czy w domu nie mam ani czasu ani checi. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie masz słuchawek ? Jak twój facet tego nie lubi to słuchaj na słuchawkach i problem z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh
Dnia 21.06.2019 o 01:33, Gość Gość napisał:

Co wasi faceci na to jakie vlogerki oglądają? Oglądają z wami? Kojarzą jakieś? Mój strasznie się wścieka jak coś oglądam i często krzyczy i każe mi wyłączać, bo "ale głupoty gada" albo "ale wkurzający głos". W sumie racja. Każdy filmik co po niektorych to dno

Homonto też już masz założone? Czego jeszcze szanowny tż Ci zabrania? Posłuchamy. Oj, cierpiętnictwo polskie. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak i niee
Dnia 21.06.2019 o 17:13, Gość Gość napisał:

Większość jutuberow to bełkot i oglądanie ich to strata czasu. Ale są też perełki. Najlepiej sluchać jutuba przy okazji innych czynności - gotowanie, prasowanie, sprzatanie. Jak ma się dobre słuchawki to nawet przy odkurzaniu można :)

Ja często ćwiczę jak w tle gada jakiś youtuber - na 1 połowie ekranu wyciszona np. MelB, na drugiej leci np. Historia bez cenzury.

Tez tak robie, tzn. slucham podczas innych czynnosci. Ale przy odkurzaniu to juz by byla przesada. Zreszta mam odkurzacz bezprzewodowy, wiec sprzatam w trymiga, mimo ze dom i ze pietrowy.

Jesli zdarza mi sie zawiesic oko na jakiejs jutuberce, to bez faceta obok. Troje to juz tlok ;-) On ma sie skupiac na mnie, a nie na jakiejs lasce z neta.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 21.06.2019 o 01:33, Gość Gość napisał:

Co wasi faceci na to jakie vlogerki oglądają? Oglądają z wami? Kojarzą jakieś? Mój strasznie się wścieka jak coś oglądam i często krzyczy i każe mi wyłączać, bo "ale głupoty gada" albo "ale wkurzający głos". W sumie racja. Każdy filmik co po niektorych to dno

Używam słuchawek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena Augystynovicz

Ja byłam w toksycznym związku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mój nie może patrzeć na Szuszę. Czasami puszczę jej filmik przy okazji prasowania... Ojjjj jest psioczenie.... Jak można kogoś tak płytkiego oglądać, o wyglądzie już nie wspomnę, ona go przeraża.. zresztą nie tylko jego .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 godzin temu, Gość heh napisał:

Homonto też już masz założone? Czego jeszcze szanowny tż Ci zabrania? Posłuchamy. Oj, cierpiętnictwo polskie. 

CHOMĄTO. Wróć do podstawówki, może kiedyś ogarniesz podstawy ortografii.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

CHOMĄTO. Wróć do podstawówki, może kiedyś ogarniesz podstawy ortografii. Albo i nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bertłomiej Gośkicki
Dnia 22.06.2019 o 21:47, Gość Magdalena Augystynovicz napisał:

Ja byłam w toksycznym związku. 

Chodź do mnie na kolanka, Maguniu. Pocieszę Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena Augystynovicz
1 minutę temu, Gość Bertłomiej Gośkicki napisał:

Chodź do mnie na kolanka, Maguniu. Pocieszę Cię.

Jak bardzo jesteś niegrzeczny? Co np robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bertłomiej
24 minuty temu, Gość Magdalena Augystynovicz napisał:

Jak bardzo jesteś niegrzeczny? Co np robisz?

Wsadzę Ci paluszki. W obie dziurki. Nie musisz ściągać pampersa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×