Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hbjh

Czy to będzie zbyt duża różnica wieku?

Polecane posty

Gość hbjh

Mam dwoje dzieci - 8 i 5 lat. Marzy mi się trzecie, ale tak się zastanawiam czy to nie będzie zbyt duża róznica wieku? Mam 35 lat i troche się boję, że nie dam rady , a z drugiej strony to chyba ostatni dzwonek... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jezeli 5 lat ma chlopak to nie, jezeli dziewczynka to tak! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Normalna różnica wieku. Poza tym też żaden ostatni dzwonek..chcesz to sie decyduj,dla siebie rodzisz i do 40 masz czas, później tez można. Znam kilka kobiet które urodziły w okolicach 45 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Normalna różnica wieku. Poza tym też żaden ostatni dzwonek..chcesz to sie decyduj,dla siebie rodzisz i do 40 masz czas, później tez można. Znam kilka kobiet które urodziły w okolicach 45 latf

Dla siebie? A nie dla świata? Bo tytaj to każda dla świata rodzi hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Czy napisał:

Dla siebie? A nie dla świata? Bo tytaj to każda dla świata rodzi hahahah

A co światu po twoich dzieciach Jesli to ty rodzisz, wychowujesz i pracujesz na nie? Wszystko co robisz to robisz dla siebie. Nie dla męża,starszych dzieci ,  rodziny, społeczeństwa, wiary, świata a dla siebie. Więc jeśli chcesz dziecko to się decyduj niezależnie od tego ile masz lat, i ile lat mają twoje dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deded

trochę duża różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Normalna różnica, tylko nie rób ze starszych niań dla najmłodszego, bo one też mają prawo do dzieciństwa i bycia nastolatkiem. Jeśli wiesz że ty i twój mąż czy partner dacie rade opiekować się dzieckiem bez obciążania pozostałych, a także będziecie mogli poświęcić czas dla wszystkich to czemu nie 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Hej, ja planuję trzecie dziecko i też różnica to pewnie będzie ok. 5-6 lat. Jak czujesz dasz radę to się nie zastanawiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Układu

Ja mam syna 12 lat,drugiego 10 lat i roczniaka.Ciaza była planowana,mam 41 l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ellisimma

Ja mam dzieci: 17 l; 3 l; 1 rok.

I mialam gleboko w tyle, czy to duza czy siaka owaka roznica wieku. Dzieci powolalam na swiat w takim przedziale czasowym a nie innym no takie mialam ku temu warunki, czyli dopiero po kilkunastu latach by powiekszyc rodzine.

Ze starszego dziecka nianki nie robie. Fakt, ze latwo nie jest, bo i latka już nie te, człowiek bardziej wygodny, leniwy, i mniej sily ma, wiec u mnie juz pass.

Nie patrz w kategoriach roznicy wieku u dzieci tylko w kategoriach czy jestes w stanie puścić w swiat troje dzieci, cos im dac od siebie i zapewnic godne warunki w domu, do nauki i zabawy, rozrywki i wakacji. Jesli tak, to rób kolejne, jesli nie, to nie rob i skup sie na tym by tej dwojce dzieci zapewnić w miare dobry byt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka ja

Ja mam 34 lata,  dzieci 9 i 6 i  właśnie jestem w trzeciej ciąży, niby chciałam kiedyś trzecie potem już nie A tu los zadecydował za mnie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zawsze się martwilam o różnicę 7 lat u mnie a terazcw ciąży leżę z 2 dziewczynami w szpitalu. Jedna mavw domu 12-latka, a druga 14-latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×