Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość EksZona

Zwariowałam? Dać drugą szanse?

Polecane posty

Gość EksZona

Co ja robię na publicznym forum, sama nie wiem. Szukam kobiet, które były w podobnej sytuacji jak ja. 

16 lat w małżeństwie, córka, syn, piękny dom i tutaj bajka się kończy. Mąż skupiony tylko na swoim życiu zawodowym, ja łącząca życie zawodowe z wychowaniem dzieci i ogromny kryzys małżeński. Mój mąż wpadł w romans, jego kochanka poinformowała mnie o wszystkim. W styczniu dostaliśmy rozwód. Próbuje ogarnąć swoje życie, próbowałam wejść w nowy związek i nic nie wyszło. Bo ciągle kocham eks męża. Od początku daje mk do zrozumienia, że nadal mnie kocha. Wczoraj zajmował się dziećmi u nas w domu, wieczorem usiedliśmy, rozmawialiśmy w towarzystwie wina, pierwszy raz powiedział mi w prost, że ciągle o mnie myśli. W jego mieszkaniu są nasze wspólne zdjęcia, ciągle nosi obrączkę. Co ja mam zrobić? Czy któraś z Was wybaczyła? Jak na tym wyszłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie rob tego i tak zdradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gospodarstwo

Powiem ci że masz dobrego męża że w ogóle wyprowadził się z domu bo mój by w życiu nie opuścił domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EksZona
Przed chwilą, Gość Gospodarstwo napisał:

Powiem ci że masz dobrego męża że w ogóle wyprowadził się z domu bo mój by w życiu nie opuścił domu.

Eks męża - wyprowadził się bez problemu, jednocześnie był częstym gościem w naszym domu, bo odwoził dzieci do szkoły, przywoził je i zajmował się nimi póki ja nie wróciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gossssc

Nie daj szansy

 

Fajny sictom jest o zdradzie meza na netflix i Pani Psycholog, Dr. Foster. 

Zobacz sobie, bo zmaga sie z podobnym problemem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EksZona
1 minutę temu, Gość gossssc napisał:

Nie daj szansy

 

Fajny sictom jest o zdradzie meza na netflix i Pani Psycholog, Dr. Foster. 

Zobacz sobie, bo zmaga sie z podobnym problemem. 

Dzieki w wolnej chwili oglądne. Jeszcze wyjaśnie, że on nie prosił o wybaczenie, powrót. Tylko powiedział co czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EksZona

Gdyby nie zemsta tej kobiety, nigdy nie dowiedziałabym się o romansie. Ona w ramach zemsty za zakończenie romansu doniosła mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Już po rozwodzie,  teraz nie wycofuj się, bo u niego to może być chwilowe. Może z nową babą  już mu nie jest tak różowo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EksZona
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Już po rozwodzie,  teraz nie wycofuj się, bo u niego to może być chwilowe. Może z nową babą  już mu nie jest tak różowo. 

Tak już po rozwodzie.

Z kochanką zakończył romams zanim się dowiedziałam, a dowiedziałam się w ramach jej zemsty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Rozwodu nie cofniecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A czemu wtedy Wasze pozycie padlo? Praca meza to slaby powód skoro na kochankę mial czas. Co wtedy nie gralo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EksZona
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

A czemu wtedy Wasze pozycie padlo? Praca meza to slaby powód skoro na kochankę mial czas. Co wtedy nie gralo?

Mieliśmy kryzys, kłóciliśmy się, seksu nie było, bo mijaliśmy się, a jak już był to w złości. Każde z nas miało swój własny świat, gdzie nie było miejsca dla drugiej osoby. Po prostu kryzys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A kochasz go? Ja siebie nazywam szczęśliwie rozwiedzona i nie ma opcji bym znow wlazla w ten zwiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

A czemu wtedy Wasze pozycie padlo? Praca meza to slaby powód skoro na kochankę mial czas. Co wtedy nie gralo?

Haha, nie jestem autorka, ale tez byłam a sytuacji kiedy obudziłam się urobiona po pachy, wszystko na mojej głowie i jak maz chcial seksu to miakam ochotę gryźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EksZona
20 minut temu, Gość Gość napisał:

A kochasz go? Ja siebie nazywam szczęśliwie rozwiedzona i nie ma opcji bym znow wlazla w ten zwiazek

Niestety kocham. Próbowałam przestać kochać i myśleć o nim, ale nie potrafię. Mamy razem dzieci, z którymi ma ciągły kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EksZona

Staram się odciąć moje macierzyństwo od ojcostwa mojego byłego męża, dlatego jutro zabiera ich, a ja w tym czasie pojadę do moich rodziców. Ale dzieci potrzebują również wspólnego czasu z obojgiem rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie dawaj szansy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie dawaj szansy

A to czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Facet ma obrączkę na ręce pomimo rozwodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EksZona
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Facet ma obrączkę na ręce pomimo rozwodu.

Tak, mój były mąż nadal nosi obrączkę, ściągnął ją i wrócił do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol

A moim zdaniem powinnaś zobaczyć jak się to samo potoczy. Zdrowo dla dzieci będzie jeżeli nie będziecie skłóceni. Przecież nikt Ci nie powie ze masz mu paść w ramiona przy następnej okazji, ale może kiedyś samo się to rozwinie w tym kierunku. Rozmawiaj z nim normalnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EksZona
Przed chwilą, Gość Lol napisał:

A moim zdaniem powinnaś zobaczyć jak się to samo potoczy. Zdrowo dla dzieci będzie jeżeli nie będziecie skłóceni. Przecież nikt Ci nie powie ze masz mu paść w ramiona przy następnej okazji, ale może kiedyś samo się to rozwinie w tym kierunku. Rozmawiaj z nim normalnie 

Rozmawiamy normalnie, nie kłócimy się, nawet śmiejemy się razem jak kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zdecysowanie zwariowałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EksZona
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Zdecysowanie zwariowałaś

Czyli jednak zdrady się nie wybacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość EksZona napisał:

Czyli jednak zdrady się nie wybacza?

Zdecydowałaś się to się trzymaj postanowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kjhjioo

Facet jest fałszywy skoro sypiał z inną za plecami żony. Za jakiś czas by sobie znalazł nową kochankę. Wiele można wybaczyć ale na pewno nie zdradę. Uczciwy facet by się najpierw rozwiódł a potem szukał nowej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoneczko

Wszytko można wybaczyć jeżeli się kocha, i druga strona też tego chce. Tylko ogólnie jest to droga przez mękę. Mój mąż (co prawda nie zdradził mnie fizycznie z kobietą chyba, że się świetnie ukrywa), ale swoje za uszami ma i dużo złego mi w życiu zrobił, ale jesteśmy razem i dalej próbujemy. Pamiętaj mądry wybacza ale niezapomina.

W jakim wieku macie dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Sama wiesz lepiej co zrobić. Obcy ludzie nie pomogą Ci w podjęciu decyzji. Skoro mówisz,że go kochasz, rozmawiacie normalnie, jesteście blisko to może warto spróbować jeszxze raz? Zdrada na pewno boli i tego sie nie zapomina, ale można uczyć się na błędach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EksZona
5 minut temu, Gość Słoneczko napisał:

Wszytko można wybaczyć jeżeli się kocha, i druga strona też tego chce. Tylko ogólnie jest to droga przez mękę. Mój mąż (co prawda nie zdradził mnie fizycznie z kobietą chyba, że się świetnie ukrywa), ale swoje za uszami ma i dużo złego mi w życiu zrobił, ale jesteśmy razem i dalej próbujemy. Pamiętaj mądry wybacza ale niezapomina.

W jakim wieku macie dzieci?

Córka 13 lat, syn 6 lat. 

4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Sama wiesz lepiej co zrobić. Obcy ludzie nie pomogą Ci w podjęciu decyzji. Skoro mówisz,że go kochasz, rozmawiacie normalnie, jesteście blisko to może warto spróbować jeszxze raz? Zdrada na pewno boli i tego sie nie zapomina, ale można uczyć się na błędach. 

Właśnie nie wiem. Bolało strasznie.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska

Ja bym poszla na terapie (jezeli masz fundusze) i przerobila ten zwiazek, tzn.musisz sobie uswiadomic, ze jestes o wiele wiecej warta niz ten caly galimatias, w ktorym jestes pionkiem.

Maz wybral to co wybral, a Tobie juz nic do tego czy teskni czy nosi obraczke. To nie syn marnotrwany, ktorego musisz przyjmowac z powrotem.

Daj sobie czas kobieto na wszystkie “za” i “przeciew”, jezeli za np. rok bedziesz chciala go przyjac to przyjmiesz, a teraz sama siebie (i on Ciebie) nie bedziesz szanowac za to, ze mu wybaczylas.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×